Iberatista
Dołączył/a: sierpień 2012
Kraków
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
0
@Sebix897 I cały sezon w plecy? Myślenie sebixa. XD
0
@Xavinho54 Farbowany Niemczyk i tyle.
5
My nie chcieć dać tyle ile on chcieć.
58
Wcześnie wczoraj położyłem się spać, a w nocy wydawało mi się że coś trzeszczalo. Teraz już wiem co to było. Prześcieradło się rozdarlo. XD.
0
@MaziFCB Tyle, że jak zapłacą to tak jakby przyznali się do winy i wtedy się zacznie.
1
Ja bym się skontaktował z klubami które w ostatnim czasie sprzedały graczy do Atletico. Poszperal trochę i sprawdził czy sami nie stosują podobnych praktyk, pewnie coś by się znalazło. Jeżeli gracz ma jeszcze kilkuletni kontrakt a ty chcesz skorzystać z klauzuli to chcąc nie chcąc musisz się z delikfentem skontaktować.
11
@wolny99991w Było jak było ale VARu nie było.
3
Dziabnij snikersa.
1
@kerouac A z drugiej strony, jedyny powód dla którego zaakceptowałbym powrót Neymar to właśnie kaprys Messiego. Ostatnie lata kariery i chce coś jeszcze wygrać.
0
Jak ci wsadził palca w... oko to też to zaakceptujesz ?
0
"Wychowankowie mają odpowiednie umiejętności, by grać w pierwszym zespole. Carles i Ansu, kiedy dostawali szanse, pokazali, że mają potencjał. Mają odpowiedni poziom, by osiągnąć sukces w klubie." o Rickim nic nie wspomniał? Czyżby dlatego że konkurencja? :)
2
@Trojanek23 Powiedz to Cruijff'owi.
0
@Elosek Na wsi to jeszcze można zrozumieć, ale ja mieszkam w małym miasteczku w UK i tam dwa razy do roku przez jakiś miesiąc nie da się okna otworzyć bo WALI
0
@Danny Gaucho Ktoś ty bo nick jakiś taki znajomy a facjata już nie. Podróbka szy co?
0
@Janiama "to mamy przykład zawodnika o bardzo wysokich umiejętnościach techniki użytkowej i warto to zapamiętać bo jest różnica między tą techniką a techniką na pokaz pod kibiców." He? Czyli, że co? Pokazał by jaki jest dobry technicznie ale przy pustych trybunach? Iwan jest bardzo posłuszny taktyczne i to jest jego zaletą ale technikę to ma conajmniej średnia i dla tego jest bardzo dobrym rzemieślnikiem i tyle ale tacy też są potrzebni, nie zklecisz zespołu z samych artystów. Poza tym " Chorwat zrobił swoje, Chorwat może odejść.." Praca jak każda inna, koniec kontraktu za porozumieniem stron i rozchodzi y się w swoje strony. Nie rozumiem tych żali, nie zapominajmy że oni grają za taką kasę co nam się nawet nie śni. Iniesta odszedł sam bo nie czuł się na siłach a nikt mi nie powie że był gorszy od Iwana!
1
A jak nie wyjdzie (oby) to podpieprzyć PSG do Fifa za kontakty z piłkarzem i banik XD
3
Turlaj Pan Dropsa Panie Nejmar.
2
Jak Valverde zmienił Barcelone.
0
@magic10 Wybrałbym Gomorre ale pewnie dlatego, że oglądam właśnie trzeci sezon. Polecam Raya Donowana i The Kingdom ale ten o MMA. Oba to takie trochę bardziej dramaty ale naprawdę warto.
0
@guetta256 Gdyby babcia miała wąsy toby był parowóz.
0
@zenoowity Super, że żeby z nim porozmawiać zeszłeś jeszcze niżej.. Pozdrawiam
0
@zenoowity Ztą sytuacją życiową to było bardzo nie ładnie. To tak a propo poźomów.
0
@NKing
0
@SHIBA Grasz może w Elite Dangerous?
0
@Janiama Jeżeli sprawdzisz ilosć moich komentarzy to zobaczysz, że jest ich bardzo mało a to dla tego, że przeważnie właśnie odpuszczam, zaczynam pisać i daję sobie spokój. Jestem bardzo złośliwą personą i riposty zawsze cisną mi sie na usta. W tym wypadku, sam przyznaj (stara konwersacja i nikt tego już nie przeczyta xd) że to po prostu było strasznie dziecinne i w żaden sposób nie przystawało do osoby na jaką się tutaj kreujesz. By.
0
@Janiama Spoko stary, przecież nic ci nie zarzucam, wyjaśniłem tylko co mną powodowało, nawet złośliwy bardzo nie byłem chociaż kusilo..
0
@Janiama Panie, a pisz Pan co chcesz, ile chcesz i gdzie chcesz, naprawde nic mi do tego. Zareagowałem bo troche dziecinne mi się to widziało. Ej chopacy patrzta pisze jeszcze raz bo nikt nie zareagował za pierwszym razem. I tyle nic wiecęj.
0
@Janiama Tak dla pewności dodaj jeszcze ze dwa razy, zwiększysz szanse że kogoś to obejdzie XD
1
@tadzik447 Nie przejmuj się tym za bardzo. Też takie skierowanie gdzieś mam, będzie już gdzieś z 15 lat jak mnie skierowali. Krzywy nos dodaje charakteru tylko żona marudzi że chrapię.. Xd