3

Może specjalnie wypuścili takie info żeby zmotywować chłopaka.

4

Wystarczy potknięcie i znów będziesz krzyczeć..

0

Czasami autouzupełnianie robi psikusa.

0

Sposób widzenia zależy od miejsca siedzenia. Powtarzam nie bronię Pique, powinien posiedzieć na ławce parę męczy ale rozumiem trenera bo ma tylko jednego prawo onego obrońcę. Z drugiej strony Pique zrobił wszystko w swoim czasie wolnym.

0

Ja się z tobą zgadzam o do męża Shakiry, tylko uderza tu pewna hipokryzja klubu który na podróż do Chin psioczy a do USA już nie.

2

No niby masz rację, ale ja bym się wkurzył gdyby mi ktoś mówił co mam robić w moim czasie wolnym. Zresztą podczas przerwy reprezentacyjnej czasami są dalsze podróże, nie mówiąc już o pomyśle me zy w Miami w trakcie kolejki.

0

Może ty wróć do zeczywistosci. XD.

0

Tak owszem. Ale widzisz różnice między ideologią a orientacją seksualną?

4

Ja mam szczerze w d.. (bez skojarzeń) co oni w domu robią z kim i jak. Ale wychodzenie na ulicę to jest promowanie tego typu zachowań i narzuca ie ich innym mi się nie podoba.

6

I Maryla Rodowicz. XD

3

Co ty oczekujesz, że będzie ich wszystkich śledził w mediach społecznościowych i zwracał uwagę na emotikony? Xd Trener powinien być gotowy do rozmowy jeżeli ktoś zechce z nim rozmawiać. A ten pan Valdek to twój tata?

1

Grają w lidze hiszpańskiej? Grają. Nie wiem gdzie Ci wieje..

4

Messi wyjechany jak koń po westernie.

0

Na Pochybel malkontentom!

1

Sorki miało być do pierwszego postu. Zresztą poniosło mnie bo gdzie nie spojrzeć to jakaś łajza tylko narzeka a ten jeszcze pisze ze stracił ochotę i nie chce mu się oglądać meczy . To nie oglądaj i przestań skomlec przecież nikt nikogo nie zmusza. Tu się po prostu jakąś moda wzięła na marudzenie.

1

Proponuję zmienić drużynę na taką która wygrywa a jeżeli źle trafisz to spróbuj jeszcze raz. Najważniejsze zwycięstwo. P#$&®©¿ kibice sukcesu. Co tam ponad 100 lat pięknej historii, wazne że trener mu się nie podoba to już się oglądać nie chce, to już nosem będzie kręcić i marudzić. A IĆ Pan w Cholewe i turlaj dropsa..

49

Stawiam na twoje mleczne zęby. XD

2

Można wiedzieć kto to powiedział o tym jedzeniu przy jednym stole? To cytat czy stwierdzenie gazety?

0

Nie czytałem twojej wypowiedzi ale nick mówi sam za siebie.. Xd

0

O ile nie będzie siatkówki.

4

Gorzkie Żale osiągnęły poziom meczyków.pl

0

Ja żarłem. Lepsze niż niejedno Tapas do którego walą od cholery soli, żeby więcej piwa sprzedać. Dwa tygodnie temu sam się pytałem o miejsce gdzie można mecz obejrzeć więc się dzielę.

0

Polka Bar. Polki bar w Barcelonie. Jak Wysiądziesz z metra na Les Corts to dwie przecznice w przeciwną stronę niż w stadion. I pierogi ruskie mają..

0

hmm.. no i działa. Teraz wytłumacz co robiłem źle albo czemu się zmieniło na deskop?

1

Gdyby babcia miała wąsy toby był parowóz.

0

No przecież ma problemy rodzinne, na galę nie pojechał a na spotkanie z treneiro będzie tracił czas.







XD bez spiny.

6

Co jest z tą LA ramblą? Czemu wersja desktopowa? Przecież tak się nie da żeby oddalać i przybliżać cały czas.

2

Idź być Tuskiem gdzie indziej.

0

Znasz cała wypowiedź Valverde czy wystarczy Ci jedno zdanie bez kontekstu żeby wygłosić opinie?

0

A kto ma więcej do gadania? Projektant czy prezes?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?