Iberatista
Dołączył/a: sierpień 2012
Kraków
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Może specjalnie wypuścili takie info żeby zmotywować chłopaka.
4
Wystarczy potknięcie i znów będziesz krzyczeć..
0
Czasami autouzupełnianie robi psikusa.
0
Sposób widzenia zależy od miejsca siedzenia. Powtarzam nie bronię Pique, powinien posiedzieć na ławce parę męczy ale rozumiem trenera bo ma tylko jednego prawo onego obrońcę. Z drugiej strony Pique zrobił wszystko w swoim czasie wolnym.
0
Ja się z tobą zgadzam o do męża Shakiry, tylko uderza tu pewna hipokryzja klubu który na podróż do Chin psioczy a do USA już nie.
2
No niby masz rację, ale ja bym się wkurzył gdyby mi ktoś mówił co mam robić w moim czasie wolnym. Zresztą podczas przerwy reprezentacyjnej czasami są dalsze podróże, nie mówiąc już o pomyśle me zy w Miami w trakcie kolejki.
0
Może ty wróć do zeczywistosci. XD.
0
Tak owszem. Ale widzisz różnice między ideologią a orientacją seksualną?
4
Ja mam szczerze w d.. (bez skojarzeń) co oni w domu robią z kim i jak. Ale wychodzenie na ulicę to jest promowanie tego typu zachowań i narzuca ie ich innym mi się nie podoba.
6
I Maryla Rodowicz. XD
3
Co ty oczekujesz, że będzie ich wszystkich śledził w mediach społecznościowych i zwracał uwagę na emotikony? Xd Trener powinien być gotowy do rozmowy jeżeli ktoś zechce z nim rozmawiać. A ten pan Valdek to twój tata?
1
Grają w lidze hiszpańskiej? Grają. Nie wiem gdzie Ci wieje..
4
Messi wyjechany jak koń po westernie.
0
Na Pochybel malkontentom!
1
Sorki miało być do pierwszego postu. Zresztą poniosło mnie bo gdzie nie spojrzeć to jakaś łajza tylko narzeka a ten jeszcze pisze ze stracił ochotę i nie chce mu się oglądać meczy . To nie oglądaj i przestań skomlec przecież nikt nikogo nie zmusza. Tu się po prostu jakąś moda wzięła na marudzenie.
1
Proponuję zmienić drużynę na taką która wygrywa a jeżeli źle trafisz to spróbuj jeszcze raz. Najważniejsze zwycięstwo. P#$&®©¿ kibice sukcesu. Co tam ponad 100 lat pięknej historii, wazne że trener mu się nie podoba to już się oglądać nie chce, to już nosem będzie kręcić i marudzić. A IĆ Pan w Cholewe i turlaj dropsa..
49
Stawiam na twoje mleczne zęby. XD
2
Można wiedzieć kto to powiedział o tym jedzeniu przy jednym stole? To cytat czy stwierdzenie gazety?
0
Nie czytałem twojej wypowiedzi ale nick mówi sam za siebie.. Xd
0
O ile nie będzie siatkówki.
4
Gorzkie Żale osiągnęły poziom meczyków.pl
0
Ja żarłem. Lepsze niż niejedno Tapas do którego walą od cholery soli, żeby więcej piwa sprzedać. Dwa tygodnie temu sam się pytałem o miejsce gdzie można mecz obejrzeć więc się dzielę.
0
Polka Bar. Polki bar w Barcelonie. Jak Wysiądziesz z metra na Les Corts to dwie przecznice w przeciwną stronę niż w stadion. I pierogi ruskie mają..
0
hmm.. no i działa. Teraz wytłumacz co robiłem źle albo czemu się zmieniło na deskop?
1
Gdyby babcia miała wąsy toby był parowóz.
0
No przecież ma problemy rodzinne, na galę nie pojechał a na spotkanie z treneiro będzie tracił czas.
XD bez spiny.
6
Co jest z tą LA ramblą? Czemu wersja desktopowa? Przecież tak się nie da żeby oddalać i przybliżać cały czas.
2
Idź być Tuskiem gdzie indziej.
0
Znasz cała wypowiedź Valverde czy wystarczy Ci jedno zdanie bez kontekstu żeby wygłosić opinie?
0
A kto ma więcej do gadania? Projektant czy prezes?