0

@Robertinho Dzięki, to już czytałem. Myślałem że jakieś zewnętrzne źródło.

0

A może odejście Valverde jest już na stole tylko dogadali się z Bartkiem żeby poczekać aż znajdą zastępcę. Jak by ogłosili decyzję a nie znaleźli nikogo dobrego to by mieli pozamiatane. A tak po cichu mogą prowadzić negocjacje z kim tylko chcą.

0

@Robertinho Można wiedzieć jaki o jakim artykule o Philippe Coutinho była mowa?

0

Sorry Malcom ale grasz dopiero 25 min walczysz o wszystko i nie  chce ci się wracać do obrony? (67min)

0

@kimpanjest Ty, I ci co Cię plusowali to tak serio??

0

@Szklaner po roku w Barcelonie B zmięknie.. Xd

0

Kelner za 17 milionów? Pewnie jeszcze będzie chciał napiwki zamiast się cieszyć że przy stole Messiego się kręci.

0

Już bez przesady, gdyby był taki zajegisty to by przedryblowal jednego czy drugiego a nie kręcił się tylko jak gufno w przerambli.

9

IĆ STONT!

5

Sorki ale czemu mam mieć szacunek do niego, skoro on sam mało go ma dla innych? Jak grał przeciwko Izraelowi to ręki nie podał a jak do Live chcieli sprowadzić Dabbura to zucil fochem i szantażował że odejdzie. Karma wraca!

0

Jazz jest dla bab, blues jest dla chopów. :)

1

Ależ jest #czarnolista . Wchodzisz na profil delikfenta i tam masz taki dymek z krzyżykiem "ignoruj komentarze" klikasz i masz spokój. To o d jakiegoś czasu moje ulubione zajęcie :)

9

Prędzej Ci kaktus na dupie wyrośnie :)

0

Komentarz usunięty

0

A może frytki do tego?

6

Z ciekawości poszedłem sprawdzić i zobaczyłem conajmniej dziesięć lat różnicy xd

0

Lepszy na swojej pozycji..

0

Ja nic do Ciebie nie mam :) skojarzenie się samo nasunęło :) A co do lajków to jak dla mnie to mogłoby ich nie być bo co niektórzy mają za duże parcie na szkło..

9

Pax to ty ?

14

Ty taki trochę niepełnosprytny czy udajesz?

0

Przeglądu prasy nie będzie, redakcja odsypia.

16

Takie rzeczy zawsze wypisują ci co ere Guardioli znają jedynie z kompilacji youtube.

10

No w końcu... Od godziny odświeżam stronę czekając na przegląd, kawa wystygla, zaraz trzeba wychodzić do pracy... Ale rzutem na taśmę daliście radę. XD. Pozdrawiam.

3

Co ma Marca do gadania w sprawie czyj to był gol?

1

0

#Admin. Kiedy próbuję z głównej przejść na Ramble to otwiera się ona w wersji deskopowej, jak wracam ma główną to przechodzę na mobilna. Próbowałem kilkukrotnie i dzieje się to samo. Natomiast jeżeli otwieram Ramble z zakładki to nie ma żadnego problemu, otwiera się mobilna. Android 8.0.0. Przeglądarka Mozilla 65.0.1.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jest taka piosenka zespołu "Lej Mi Pół" pod tytułem "Antek". Co prawda Nie ma to nic wspólnego z francuzem ale polecam posłuchać bo łatwo wpada w ucho. A, i jest o polskim footbolu.

7

Gruby nie wiedział co z piłką zrobić to strzelił gola.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?