Iberatista
Dołączył/a: sierpień 2012
Kraków
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Robertinho Dzięki, to już czytałem. Myślałem że jakieś zewnętrzne źródło.
0
A może odejście Valverde jest już na stole tylko dogadali się z Bartkiem żeby poczekać aż znajdą zastępcę. Jak by ogłosili decyzję a nie znaleźli nikogo dobrego to by mieli pozamiatane. A tak po cichu mogą prowadzić negocjacje z kim tylko chcą.
0
@Robertinho Można wiedzieć jaki o jakim artykule o Philippe Coutinho była mowa?
0
Sorry Malcom ale grasz dopiero 25 min walczysz o wszystko i nie chce ci się wracać do obrony? (67min)
0
@kimpanjest Ty, I ci co Cię plusowali to tak serio??
0
@Szklaner po roku w Barcelonie B zmięknie.. Xd
0
Kelner za 17 milionów? Pewnie jeszcze będzie chciał napiwki zamiast się cieszyć że przy stole Messiego się kręci.
0
Już bez przesady, gdyby był taki zajegisty to by przedryblowal jednego czy drugiego a nie kręcił się tylko jak gufno w przerambli.
9
IĆ STONT!
5
Sorki ale czemu mam mieć szacunek do niego, skoro on sam mało go ma dla innych? Jak grał przeciwko Izraelowi to ręki nie podał a jak do Live chcieli sprowadzić Dabbura to zucil fochem i szantażował że odejdzie. Karma wraca!
0
Jazz jest dla bab, blues jest dla chopów. :)
1
Ależ jest #czarnolista . Wchodzisz na profil delikfenta i tam masz taki dymek z krzyżykiem "ignoruj komentarze" klikasz i masz spokój. To o d jakiegoś czasu moje ulubione zajęcie :)
9
Prędzej Ci kaktus na dupie wyrośnie :)
0
Komentarz usunięty
0
A może frytki do tego?
0
https://images.app.goo.gl/JZJkjRvpTrtndV9RA
6
Z ciekawości poszedłem sprawdzić i zobaczyłem conajmniej dziesięć lat różnicy xd
0
Lepszy na swojej pozycji..
0
Ja nic do Ciebie nie mam :) skojarzenie się samo nasunęło :) A co do lajków to jak dla mnie to mogłoby ich nie być bo co niektórzy mają za duże parcie na szkło..
9
Pax to ty ?
14
Ty taki trochę niepełnosprytny czy udajesz?
0
Przeglądu prasy nie będzie, redakcja odsypia.
16
Takie rzeczy zawsze wypisują ci co ere Guardioli znają jedynie z kompilacji youtube.
10
No w końcu... Od godziny odświeżam stronę czekając na przegląd, kawa wystygla, zaraz trzeba wychodzić do pracy... Ale rzutem na taśmę daliście radę. XD. Pozdrawiam.
3
Co ma Marca do gadania w sprawie czyj to był gol?
1
http://onthefly.info/hdd1.html
0
#Admin. Kiedy próbuję z głównej przejść na Ramble to otwiera się ona w wersji deskopowej, jak wracam ma główną to przechodzę na mobilna. Próbowałem kilkukrotnie i dzieje się to samo. Natomiast jeżeli otwieram Ramble z zakładki to nie ma żadnego problemu, otwiera się mobilna. Android 8.0.0. Przeglądarka Mozilla 65.0.1.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jest taka piosenka zespołu "Lej Mi Pół" pod tytułem "Antek". Co prawda Nie ma to nic wspólnego z francuzem ale polecam posłuchać bo łatwo wpada w ucho. A, i jest o polskim footbolu.
7
Gruby nie wiedział co z piłką zrobić to strzelił gola.