Iberatista
Dołączył/a: sierpień 2012
Kraków
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Awatar i nick też masz typowo polski.. ;)
0
No nie mogłem sie powstrzymać..
0
Kto tu jest gościem a kto gospodarzem? :)
2
Uff..
2
Fajnie tu nas na stronie? I przegląd prasy mamy fajny, i informacji dużo i ogólnie tak kolorowo.. Nawet Ci się nie dziwię, że porzuciłeś notatnik, wybór pewnie nie był trudny
0
Czy Neymar nie ma ważnego kontraktu? A skoro spotyka się z przedstawicielami prześcieradeł to nie powinna się tym Fifa zainteresowac? Nam już przecież groził za Griezmanna.
0
Ciekawe jaką by miał minę jakby oba kluby poddały mecz i przecieły puchar na pół?
0
Czy ktoś wie ile Umtiti będzie zarabiał?
1
ślepy jestem, to ile on teraz zarabia bo tylko klauzule widzę?
5
Wiele osób w tym ty, mimo ustawienia Barca info w ignorowanych mimo wszystko ciągle komentują jego posty. Więc jak to jest? Albo masz wywalone na to co on pisze, albo tylko chcesz się pochwalić jak to masz wywalone?
0
Khris wypowiadam wtedy gdy coś gęstego i zielonego mi w gardle zalega a ja chce się tego pozbyć. :P
2
Iwanek to możesz dać synowi na imię.
0
Akurat Albie I Suarezowi to za każde podniesienie ręki bym dawał żółtą, bo to pajacowanie jest nie poważne.
2
Figo OUT !!!
1
Za to pierwsze słowo co napisałeś powinieneś dostać w pysk. Opinie można mieć różne ale szacunek się należy.
3
Lepiej się wyloguj zanim się odwodnisz.
5
Lincz.
6
Chyba się zgubiłeś.
12
To idź się pomódl zamiast marudzić z rana :)
5
Bo Chiny nie chcą przyjść do Iniesty ;)
0
Czemu ten Pan i ta Pani usunęli komentarze? Wstydzą się czy czo?
0
A za studia zapłaciłeś sam czy skorzystałeś z darmowych? A co do wyjazdu to jak najbardziej polecam, dopóki nie wyjedziesz dalej będziesz myślał jak to tam jest wspaniałe. Sam jestem w UK-ju parę lat więc wiem co mówię. Wywołana przez Ciebie służba zdrowia.. Z pierwszej ręki wiem jak lekarz przy pacjenci googlowal co to może być za choroba i razem sprawdzali wyniki :) Co by Ci nie dolegało to na 90% i tak dostaniesz paracetamol. Jedynie zarobki i koszty życia są tu na plus bo po odliczeniu wydatków zawsze coś zostaje.
1
Pomysł na Ankietę.
Czy nasze LaRamblowe marudy i narzekacze powinny wysłać swoje bogate CV do Bartka? A może da komuś szansę się wykazać, ponoć nie trudno być lepszym od obecnego trenera?
0
Przykre to jest to co piszesz.
0
EXperci do DZIEŁA. Ja na wszelki wypadek wyłączam La Ramble na 24h bo się zaraz zacznie sikanie pod wiatr..
1
No i DUPA.. Grali jak łajzy to i przegrali.. Ale świat się przecież nie zawalił i za parę dni będą grali znowu. :)
9
Przecież powiedział że brak rytmu meczowego mu zaszkodzil, a Ty go na odpoczynek wysyłasz?
0
Niestety sama katalonia wieki temu postawiła na złego konia (króla)
0
http://streamspn.com/tv/beins
6
Pytanie do Administracji?? Czy można zrobić jakąś podstronę tylko dla dorosłych użytkowników? Niech będzie jakoś weryfikalna, mogę przesłać skan dowodu, a niech tam, ufam wam, wszystko aby tylko nie musieć już czytać komentarzy zakompleksionych gimnazjalistów, którym nic nie dogodzi.....!!!!