Iberatista
Dołączył/a: sierpień 2012
Kraków
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No cóż, życie.. jak nie dzisiaj to jutro..
0
https://www.reddit.com/r/soccerstreams/comments/5yyw6w/1515_gmt_deportivo_la_coruna_vs_barcelona/?st=j06tmgze&sh=87e398ba
3
Dawno nie było krysztiano na okladce...
6
Gdyby Babcia miała wąsy to by był parowóz...
6
wygląda na to, że ok 70min zapominają co im trener nagadał i w końcu zaczynają grac..
0
Wygląda jak Ibra :P
1
''W swoich pierwszych 38 kolejkach francuski szkoleniowiec zdobył 96 punktów.'' A teraz za to płaci kontuzjami bo tak wiele kontuzji to chyba nie przypadek?
3
Wyobraźmy sobie sytuacje kiedy Pikuś zostaje ukarany a podczas nastepnej konferencji każdy z zawodników podchodzi do mikrofonu i powtarza jego słowa... Ciekawe czy wszystkich by zbanowali?
0
Jakby odpadli w 1/8 to mieliby wiecej sił na lige i LM
2
"To nie był dobry strzał ale był silny, celny skuteczny" Co to za dwa klauny komentują na C+ ??
2
Czemu Oni stali jak Widły w gnoju ????!?!?!?!?!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Musisz częściej do niego dzwonić... :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Naprawdę nie sądziłem że muszę wyjaśniać co chce obejrzeć. Ale pytam poważnie bo przejazdem jestem..
0
Gdzie mogę obejrzeć w Krakowie??
0
Gdzie mogę w Krakowie obejrzeć? ?
0
Czy Umtiti nie przypomina troche skacowanego Daniela Alvesa?
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
15
Jakby było fajnio gdyby okazał sie lepszy od niemca..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
"Powiedzieliśmy Cristiano, że damy mu zwycięstwo i to zrobiliśmy”
florek to mu tak przed każdym sezonem obiecuje..
32
Idź do realu, krysia da ci postrzelac...
4
Teraz pomyślcie... Gdyby real przegrał to pewnie by wszystko pozmieniali, zatrudnili nie daj Boże prawdziwego trenera, odmłodzili skład.. I co jakby im to wyszło? A tak Zizu zostanie i bezwartosciowa krystynka pewnie też i dalej beda grali jak graja.. Pofit...
2
Szkoda to mi ciebie troliku...
2
Czemu w terminarzu nie ma nic o Pucharze??
0
http://rivosportt.info/ch9.html
0
Ale wtedy sedzia mógłby zareagowac czy cuś.. A tak to biedak nie mógł sie nawet podnieść tak go szarpali :)
0
A co to jedna piłka na boisku? Trzeba było zawinąć jakąś inną i gonić na srodek a bramkarz niech sobie leży jak lubi...
0
Moje najszczersze kondolencje dla rodzin i przyjaciół katastrofy lotniczej w Alpach. Spoczywajcie w pokoju.
Czy to jest poprawnie przetłumaczone?