0

No cóż, życie.. jak nie dzisiaj to jutro..

3

Dawno nie było krysztiano na okladce...

6

Gdyby Babcia miała wąsy to by był parowóz...

6

wygląda na to, że ok 70min zapominają co im trener nagadał i w końcu zaczynają grac..

0

Wygląda jak Ibra :P

1


''W swoich pierwszych 38 kolejkach francuski szkoleniowiec zdobył 96 punktów.'' A teraz za to płaci kontuzjami bo tak wiele kontuzji to chyba nie przypadek?

3

Wyobraźmy sobie sytuacje kiedy Pikuś zostaje ukarany a podczas nastepnej konferencji każdy z zawodników podchodzi do mikrofonu i powtarza jego słowa... Ciekawe czy wszystkich by zbanowali?

0

Jakby odpadli w 1/8 to mieliby wiecej sił na lige i LM

2

"To nie był dobry strzał ale był silny, celny skuteczny" Co to za dwa klauny komentują na C+ ??

2

Czemu Oni stali jak Widły w gnoju ????!?!?!?!?!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Musisz częściej do niego dzwonić... :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Naprawdę nie sądziłem że muszę wyjaśniać co chce obejrzeć. Ale pytam poważnie bo przejazdem jestem..

0

Gdzie mogę obejrzeć w Krakowie??

0

Gdzie mogę w Krakowie obejrzeć? ?

0

Czy Umtiti nie przypomina troche skacowanego Daniela Alvesa?

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

15

Jakby było fajnio gdyby okazał sie lepszy od niemca..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

"Powiedzieliśmy Cristiano, że damy mu zwycięstwo i to zrobiliśmy”

florek to mu tak przed każdym sezonem obiecuje..

32

Idź do realu, krysia da ci postrzelac...

4

Teraz pomyślcie... Gdyby real przegrał to pewnie by wszystko pozmieniali, zatrudnili nie daj Boże prawdziwego trenera, odmłodzili skład.. I co jakby im to wyszło? A tak Zizu zostanie i bezwartosciowa krystynka pewnie też i dalej beda grali jak graja.. Pofit...

2

Szkoda to mi ciebie troliku...

2

Czemu w terminarzu nie ma nic o Pucharze??

0

0

Ale wtedy sedzia mógłby zareagowac czy cuś.. A tak to biedak nie mógł sie nawet podnieść tak go szarpali :)

0

A co to jedna piłka na boisku? Trzeba było zawinąć jakąś inną i gonić na srodek a bramkarz niech sobie leży jak lubi...

0

Moje najszczersze kondolencje dla rodzin i przyjaciół katastrofy lotniczej w Alpach. Spoczywajcie w pokoju.

Czy to jest poprawnie przetłumaczone?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?