1

Antoine chce być kelnerem przy stole Leonarda.. Xd

0

Teraz mamy Suarez a i Albe.

0

Że niby odchodząc z Barcy w taki a nie inny sposób pokazał, że jest wybitną osobistością?

5

KARMA

0

Ej no, znam ten avatar, liczysz że ktoś się jeb... i da ci plusa? XD

1

Coś przegapiłem czy komentarze pod artykułami zostały wyłączone?

1


Ciesząc się po wygranej wchodzę na ramble, włączam sortowanie, najlepsze z szesciu godzini i... Ja pier..du Rak-content, ludzie co z wami? tylko narzekać umiecie? Naprawdę coraz rzadziej zaglądam na stronę...

1

Jaki klub tacy kibice.

0

A co to, zawodnik jednego stylu i koncepcji? Jeżeli jest warty swojej ceny to adaptuje się do sytuacji, gryzie murawę i zapracowuje na miejsce w składzie! Dembuś dał rade, Roberto godzi się grać na każdej pozycji na której go wrzucą a Coutinio nawet nie bardzo chce się wracać po stracie.

0

Powoli przyznaje racje hejterom Valwerde...

8

Na pewno Saul chce wymusić podwyżkę a Pique już z kamerą czeka pod domem.

1

Zgaduje,że większość Ujadaczy to oranżadą się posiłkuje.

1

No to Karawana powoli rusza. A psy gotowe?

0

Po jakiejś poprzedniej operacji miał komplikacje i dlatego teraz się boi. No ale albo niech profesjonalnie podchodzi do pracy w klubie albo niech powie że nie da rady i możemy się rozejsc. Bo nie wierzę że z nie doleczona kontuzją będzie grał na sto procent.

2

Stary, weź Koło i pierdhknij się w czoło. A jak to nie pomoże to do ortopedy.

1

Jest ale jego czas powoli się kończy i wypadałoby coś jeszcze na nim zarobić i zrobić trochę przestrzeni dla młodych.

21

"Real naprawdę chce ten puchar" znowu z tej okazji chcą się powozić autokakem po mieście?

10

Bądź trenerem, powiedz że chcesz stawiać na wychowanków i zwycięstwa tu i teraz sie nie liczą bo masz plan długoterminowy, przgraj kilka spotkań możesz zaczynać od nowa w innym zespole. XD.

2

Chyba nie pijesz do Paulinho?

1

Pele ćoś mówił, że jest najlepszy, może by na pół roku wrócił z emerytury?

34

"Powinno brać się pod uwagę, że grupa zawodników pracuje bardzo ciężko, by wywieźć stąd pozytywny rezultat." No tak, to są dopiero kryteria dla VARu xd

1

Valdek to Ci może pasem po dupie przylać jak wróci z roboty i zobaczy że lekcje nie odrobinę.
Trzymajmy jakiś poziom..

7

Nawet jak nas wyrzucą to tragedii nie będzie, rakieta przynajmniej odpocznie , nie można grać w meczu którego nie ma. XD.

0

Ja się pytam jak On naciągnąć te spodnie na nogi żeby palców u stóp nie powylamywować?

1

Pique nam Rakutena załatwił i to nie dzięki znajomościom podwórkowym a biznesowym. A jak kupi teraz ten klub to akurat będzie miał praktykę.

6

Hehe pewnie to samo sobie myślałeś o CSK.. Hehe xd

6

Mi tam cały Weekend pasuje.

0

Może ktoś mi wytłumaczy dlaczego wyświetlają mi się jakieś arabskie reklamy na głównej? Tylko nie zaczynajcie że to reklamy sledzace bo gdyby były po polskiemu to jeszcze może dało by się naciągnąć, że gdzieś coś mi się przewinęło, ale to wyświetla się tymi ichniejszymi szlaczkami. Rozumiem że administracja nie do końca ma wpływ na to co się wyswietla ale powinna mieć wpływ w jakim języku to się wyświetla.

5

Weź pod uwagę że jeżeli VAR wejdzie do Champions Lige to już im tak łatwo nie pójdzie.

0

A czyj to cytat?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?