Iberatista
Dołączył/a: sierpień 2012
Kraków
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
19
"Niemiec ponosi po części winę za utratę gola " Od kiedy bramkarz ponosi wine za nieobronienie karnego? Dlaczego o sytuacji sam na sam z bramkarzem mowi się że to sytuacja stu procentowa?
0
Dotknięty ale nie zmieszany, Griz Bond.
1
@kuba4352r375 Google prawdę ci powie.
0
@fcb_fan10 Kiepski zarząd to nie cały klub. To tak jakby oceniać wszystkich cule na podstawie Ciebie. No prawie tak jakby.
1
@HubertMlody No to wyPAD. iksde.
1
Mam tylko nadzieję, że jak już go zwolnią to nie będzie się hamował i powie jak to u nas jest.
3
Geniusz z gwizdkiem!
0
@LF10 Nie przeklinaj bambino tu nie kawiarnia.
0
Zmiany, starcze, ZMIANY!!!
0
@Trojanek23 "Procedury policyjne wyraźnie mówią, że ucisk karku kolanem jest jedną z zalecanych form stosowaną w przypadku oporu w trakcie zatrzymania, ponadto na filmach ewidentnie widać że Goegre Floyd jest w stanie samodzielnie podnieść głowę, czyli nacisk nie był duży. Ponadto procedury mówią, że policjant powinien stosować obezwładnienie do momentu przyjazdu ratowników. " skopiowałem z innej dyskusji. tutaj artykuł ENG jeżeli ktoś chce przeczytać Jak ktoś nie zna języka to translator działa wystarczająco dobrze. https://medium.com/@gavrilodavid/why-derek-chauvin-may-get-off-his-murder-charge-2e2ad8d0911
1
@juliacicha Coś delikatnie go potraktowali.Powinien i może jeszcze dostanie taki mandat, że wnuki jeszcze będą go spłacać. A co by było gdyby zamiast telefonu miał nóż? Ochrona stadionu też powinna być ukarana.
0
@LIMAK715 Zgaduje: «wrodzona nadwrażliwość organizmu na pewne substancje białkowe lub chemiczne» ( ͡º ͜ʖ͡º)
0
@mr_robot Gooooogle? kiepski nick jeżeli nie potrafisz korzystać choćby z wyszukiwarki. Iksde.
0
@panczo Za Messiego w tym wieku pewnie też byś wziął? I za Inieste, i później płakał że za mało wychowanków w drużynie?
7
@alegre84 Ale kościół jako organizacja (pierwsza korporacja xd) tuszuje te przypadki, ukrywa sprawców i odwraca głowę. Tu jest problem bo "mohery" już długo nie pociągną a młodzi żyją w świecie gdzie co chwile wychodzą na jaw przeróżne skandale z udziałem kleru i obawiam się, że to będzie koniec Kościoła. Znam/ znałem mnóstwo księży (sześć lat w szkole katolickiej z internatem :D) i wśród nich, słyszałem tylko o jednym którego zgarnęli za jakieś zdjęcia, ale odrzuca mnie reakcja albo raczej brak reakcji tych którzy mogliby a nic z tym nie robią.
0
@Kapitan hawk
0
Problemy zaczęły się od czasu porównywania go do Puyola. Carles zakończył karierę przez problemy z kolanem...
4
@Qba2113 A ty oceniasz go po jednym udanym i to w lidze Holenderskiej?
9
"Neymar jest dużo lepszy od Messiego i Cristiano Ronaldo" No w nurkowaniu to jest lepszy nawet od żelka a od Messiego niby w czym?
1
@10SzymonBarca10 Jakby chciał to by przyszedł, teraz może się w kolejce ustawić za Thiago Silwą
0
@pt9 co to ten M.facebook?
0
@DLFCB BUHAHAHAHAHHHHAH
1
@masik86 Edytuj komentarz póki jest czas :) Poza tym, czy ty sam ze sobą rozmawiasz czy się nie przelogowałeś ? XD
0
https://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/ligi-zagraniczne/laliga/fc-barcelona/laliga-lionel-messi-stal-sie-wazniejszy-od-prezydenta-klubu-a-moze-i-od-samej/mp4w8kp Ktoś to już czytał? Może jakaś zrzutka na maść na ból dupska i odgrzybianie mieszkania dla Pana dziennikarza żeby sny miał mniej kolorowe?
0
"przejąć na siebie 47% strat, czyli 450 milionów euro." "pokryją 45% strat, czyli 140 milionów." "mogą opłacić 49% strat, które wynosiłyby 77 milionów"
Podsumowująć 47% = 450 milionów euro
45% =140 milionów euro
49% =77 milionów euro
Czy to liczyła pani z TVP?
0
Może się obraził. Xd
4
A zarząd sobie też zredukuje?
13
@TheNekro94 To zależy jak podchodzisz do kibicowania. Emocjonalnie czy na chłodno? Dla mnie bardzo dobre porównanie.
5
@TenJeden Zarzucili ich wysokimi piłkami - masakra :)
0
@Getek A prześcieradła zasługiwały na trzy LM z rzędu?