19

"Niemiec ponosi po części winę za utratę gola " Od kiedy bramkarz ponosi wine za nieobronienie karnego? Dlaczego o sytuacji sam na sam z bramkarzem mowi się że to sytuacja stu procentowa?

0

Dotknięty ale nie zmieszany, Griz Bond.

1

@kuba4352r375 Google prawdę ci powie.

0

@fcb_fan10 Kiepski zarząd to nie cały klub. To tak jakby oceniać wszystkich cule na podstawie Ciebie. No prawie tak jakby.

1

@HubertMlody No to wyPAD. iksde.

1

Mam tylko nadzieję, że jak już go zwolnią to nie będzie się hamował i powie jak to u nas jest.

3

Geniusz z gwizdkiem!

0

@LF10 Nie przeklinaj bambino tu nie kawiarnia.

0

Zmiany, starcze, ZMIANY!!!

0

@Trojanek23 "Procedury policyjne wyraźnie mówią, że ucisk karku kolanem jest jedną z zalecanych form stosowaną w przypadku oporu w trakcie zatrzymania, ponadto na filmach ewidentnie widać że Goegre Floyd jest w stanie samodzielnie podnieść głowę, czyli nacisk nie był duży. Ponadto procedury mówią, że policjant powinien stosować obezwładnienie do momentu przyjazdu ratowników. " skopiowałem z innej dyskusji. tutaj artykuł ENG jeżeli ktoś chce przeczytać Jak ktoś nie zna języka to translator działa wystarczająco dobrze. https://medium.com/@gavrilodavid/why-derek-chauvin-may-get-off-his-murder-charge-2e2ad8d0911

1

@juliacicha Coś delikatnie go potraktowali.Powinien i może jeszcze dostanie taki mandat, że wnuki jeszcze będą go spłacać. A co by było gdyby zamiast telefonu miał nóż? Ochrona stadionu też powinna być ukarana.

0

@LIMAK715 Zgaduje: «wrodzona nadwrażliwość organizmu na pewne substancje białkowe lub chemiczne» ( ͡º ͜ʖ͡º)

0

@mr_robot Gooooogle? kiepski nick jeżeli nie potrafisz korzystać choćby z wyszukiwarki. Iksde.

0

@panczo Za Messiego w tym wieku pewnie też byś wziął? I za Inieste, i później płakał że za mało wychowanków w drużynie?

7

@alegre84 Ale kościół jako organizacja (pierwsza korporacja xd) tuszuje te przypadki, ukrywa sprawców i odwraca głowę. Tu jest problem bo "mohery" już długo nie pociągną a młodzi żyją w świecie gdzie co chwile wychodzą na jaw przeróżne skandale z udziałem kleru i obawiam się, że to będzie koniec Kościoła. Znam/ znałem mnóstwo księży (sześć lat w szkole katolickiej z internatem :D) i wśród nich, słyszałem tylko o jednym którego zgarnęli za jakieś zdjęcia, ale odrzuca mnie reakcja albo raczej brak reakcji tych którzy mogliby a nic z tym nie robią.

0

@Kapitan hawk

Nie znalazłem wersji z napisami ale ten fragment to najlepsze co dotychczas słyszałem w tym temacie. Polecam cały film.

0

Problemy zaczęły się od czasu porównywania go do Puyola. Carles zakończył karierę przez problemy z kolanem...

4

@Qba2113 A ty oceniasz go po jednym udanym i to w lidze Holenderskiej?

9

"Neymar jest dużo lepszy od Messiego i Cristiano Ronaldo" No w nurkowaniu to jest lepszy nawet od żelka a od Messiego niby w czym?

1

@10SzymonBarca10 Jakby chciał to by przyszedł, teraz może się w kolejce ustawić za Thiago Silwą

0

@pt9 co to ten M.facebook?

0

@DLFCB BUHAHAHAHAHHHHAH

1

@masik86 Edytuj komentarz póki jest czas :) Poza tym, czy ty sam ze sobą rozmawiasz czy się nie przelogowałeś ? XD

0

https://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/ligi-zagraniczne/laliga/fc-barcelona/laliga-lionel-messi-stal-sie-wazniejszy-od-prezydenta-klubu-a-moze-i-od-samej/mp4w8kp Ktoś to już czytał? Może jakaś zrzutka na maść na ból dupska i odgrzybianie mieszkania dla Pana dziennikarza żeby sny miał mniej kolorowe?

0

"przejąć na siebie 47% strat, czyli 450 milionów euro." "pokryją 45% strat, czyli 140 milionów." "mogą opłacić 49% strat, które wynosiłyby 77 milionów"
Podsumowująć 47% = 450 milionów euro
45% =140 milionów euro
49% =77 milionów euro
Czy to liczyła pani z TVP?

0

Może się obraził. Xd

4

A zarząd sobie też zredukuje?

13

@TheNekro94 To zależy jak podchodzisz do kibicowania. Emocjonalnie czy na chłodno? Dla mnie bardzo dobre porównanie.

5

@TenJeden Zarzucili ich wysokimi piłkami - masakra :)

0

@Getek A prześcieradła zasługiwały na trzy LM z rzędu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?