0

Niech Grizman nakręci filn o tym jak mu źle I prześlę do Majstra. Albo niech się złapie za jaja i udowodni że jest wart wydanych na niego pieniędzy.

0

Kazali mu biegać to czego się spodziewali? ;]

0

HeJ @player+ to na jakim w końcu kanale leci mecz?? C+2 czy eleven2? Ogarnąć się tam barOny, Za co wam płace?

0

@gaq Marc-André ter Stegen jakoś potrafił a nie jest nawet jednym z kapitanów.

4

Inaczej by to wyglądało gdyby jako kapitan pożegnał wszystkich odchodzących po równo i wtedy wbił jakąś szpile w prezesa, a tak to wygląda słabo.

0

@MarioVeB! Co powinno być na pierwszym miejscu, prawo tej wspólnoty czy prawo kraju w którym mieszkasz?

0

@VIPER2712 pomyliłeś chyba forum, to nie jest fanklub Suareza :] Jak chce to niech zwołuje prawników, mogą się jeszcze przydać jak mu się do dupy zabiorązza ten Włoski walek

1

"A po kłótni najlepszy jest sex" Muniek S.

0

@ptasznik1000 Styl Dona jest specyficzny ale jego da się i warto czytac, natomiast Chowańskiego ja nie mogę, staram się ale zwykle gubię przy czwartym akapicie..

0

@tbas jakim cudem przeszła psychotesty? Mówi się, że zdrowy psychicznie nie targnie się na życie, nie wiem jak z jej psychika było ale zabiła z premedytacją własne dziecko!

0

@Barcaa12 Ale to jest wyłącznie jego wybór.

0

@Midast Chyba Suarez nie ma atutów. Jak chce kasy za sezon to spędzi go bez powołań na mecze. I tyle!

0

@DamianPSV Bo czekał na snikersa.

3

@Coutinho007 moda na marudzenie na Messiego już się skończyła, przespałeś.

0

@AlwaysBlaugrana Jak ma odejść za opłatą to równie dobrze morze raz na miesiąc wejść z ławki. Na pewno nie zagra za dużo bo nie będą chcieli przedłużenia.

0

@Naker Perez to kiblem sobie poradzić nie może, co roku zapowiada remont.

0

@th@les I księży w sukienkach? :]

1

Antek Filmidło.

1

Tebas łobuzie..

0

@Coutinho007 Razem możecie nakręcić o tum film.

0

@tItOveN_Juventus tak, chce go wypchnąć, nawet za darmo, a jemu mało i chce jeszcze zarobić. Jego rozumiem ale nie będzie zrozumiałe jak mu na to pozwolą.

0

@th@les jak o swoje? Transfer to transfer. Skoro i tak mamy mu płacić za rok to on ten rok może siedzieć na ławce. My tracimy i on traci. I w tym momencie powinny się zacząć negocjacje, żeby osiągnąć kompromis. Ale gruby chce wolnej karty plus zaległej pensji, żeby mieć lepsze warunki w nowym klubie. Jeżeli pujda mu na rękę to znowu się zbłaźnią.

0

@norbi77 Trzy wyszły od razu, czwarty na tydzień ale więcej nie widzę. Może jeszcze nie podali a może tylko 5?

0

@norbi77 Szkoda tylko, że czwarty odcinek dopiero za tydzień.

0

@lucas/catalan ta zabawa już była. Bądź oryginalny :{

1

"Raised by wolves" WYMIATA!! W końcu zwierzę podejście w TV do sf.

1

@herbblaugrana Dobrego to on ma brata :]

0

@skakun95 Ogólnie nie cierpię zabaw z czasem bo za dużo paradoksów. Film warto obejrzeć w końcu to Nolan i ma swoją renomę. Co do samego filmu, nie chce sugerować, co jak kto lubi :]
Ja jestem z tych co na pytanie o to co jest lepsze, Star Trek czy Star Wars, zawsze odpowiem Batlestar Galactica :D

4

Poszedłem do kina na Tenet. Sam na sali. :}

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?