0

@Janiama Czy to znaczy, że uważa swój stół za lepszy?

2

@Pertezm Bo za kelnera przy stole robi i mu nie wypada.

0

Kto, Messi? A ja czytałem na jakiejś lu rabli, że ma kiepski sezon.

4

Trincao to musi być szatan na treningach.

0

I tak wiadomo że klasyk będą chcieli ustawić w finale. Z drugiej strony patrząc na formę obu zespołów to może lepiej zestawić ich wcześniej i jednaj cuś zarobić na transmisji bo nie jest takie pewne czy do finału dotrą.

0

@Greenalley młody widać jesteś.. by

0

@Greenalley ilu zawodników chciałoby mieć taki hujowy sezon jak Messi?

0

@masa11 Proponuję sprawdzić jakość powietrza w mieście, a jak aerozole atmosferyczne nie będą takie jak sobie życzysz to zawsze można przestać "oglądać"

1

"Przestańmy własną pieścić się boleścią,
Przestańmy ciągłym lamentem się poić!
Kochać się w skargach jest rzeczą niewieścią,
Mężom przystoi w milczeniu się zbroić.
Lecz nie przestanmy czcić świętości swoje
I przechowywać ideałów czystość;
Do nas należy dać im moc i zbroję,
By z kraju marzeń przeszły w rzeczywistość .
Miejcie nadzieję!... Nie tę lichą, marną
Co rdzeń spróchniały w wątły kwiat ubiera,
Lecz tę niezłomną, która tkwi jak ziarno
Przyszłych poświęceń w duszy bohatera."Jacek Wójcicki

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@mikokarla chyba subiektywnie. Na wszelki wypadek sprawdź definicje.

2

@Greenalley 25+21 to dla ciebie parodia?
Parodią to jest co najwyżej żelek w tym zestawieniu.

1

@mikokarla Nic się nie zmienia, prawdziwy expert la rambli zawsze wie lepiej a prawdziwy kibic Barcy zawsze wspiera swoich (jak widać)

0

@formentera2017 taka to już jest cioteczka demokracja

0

@formentera2017 "gdyby mama miała fiuta to by była ojcem" Kazik Staszewski

5

"Dodatkowo obrońca stworzył jedną akcję bramkową wykończoną przez Messiego" przegapiłem jakiegoś gola?

1

@NeroTFP Ryba psuje się od głowy.

0

@NeroTFP To sie nazywa "pudrowanie trupa"

3

@Euphoria Rozpisałeś się a większość i tak skończyła czytanie na pierwszym zdaniu.

4

@Janiama Coś czuje, że mało też znasz ludzi skromniejszych od siebie? ;)

3

Mickey Mantle: „Niesamowite jak mało wiesz o grze, w którą grasz całe życie” Ten cytat to specjalne dla @Janiama ?

0

@patryk571 HEHEhe

0

@Maker0 w maju skończy 34 lata. Raczej nie zagra do końca sezonu. W związku z wiekiem dużo trudniej będzie mu wrócić do formy. Klub raczej nie będzie czekał tylko postawi bo musi na zastępstwo. Ronald wróci gdzieś w grudniu i albo wykorzysta szanse na 120% i wejdzie na poziom albo przygarną po wakacjach Erica za free. Także Pikuś wypadnie z obiegu i albo będzie Busketował do końca albo zakończy karierę, bo nie wyobrażam sobie by chciało mu się grać gdzie indziej. Ale to tylko moje gdybanie :]

0

Pique to dzban, sam przyjechał na badania samochodem jakby nic się nie stało, a tu się okazuje, że prawdopodobny koniec kariery. De Light pewnie sobie w brodę pluje..

0

@VanBest Przeczytałem Neymar i już zacząłem googlować o co się rozchodzi :0

0

@Messibestplayerintheworld sam się najpierw musi wykurować.

0

https://www.reddit.com/r/Polska/comments/jybxjn/małpi_gaj/?utm_medium=android_app&utm_source=share

0

@wdokk Tego pana do którego się plujesz nie ma już w klubie. Proponuje żale pisać na priv #BartolomeuOutOfficial.

4

Najlepsze: Zmiana prezydenta.
Ten sezon i tak był spisany na straty, jeżeli uda się wypromować młodzież i pozbyć emerytów to będzie można zacząć coś budować w następnym chociaż nie wiem czy jeden sezon wystarczy żeby się zresetować i zacząć nowy cykl.

1

@TeKa Francuzina jeszcze nie zagrał 90min to Cou się załapie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?