4

@Pawel1985 "Dzieci i ryby głosu nie mają"

8

Jak go nawet zwolnią za pół roku to i tak muszą zapłacić za trzy.. Ojojojjojojojoj.

0

@TheMefju I Luis Figo za Abidala?

1

@nammah Sorki, zapomniałem zapytać ile ty masz lat zanim wszedłem w dyskusję, ale po formie pisemnej i merytorycznej widzę, że właśnie dostałeś pierwszy telefon na komunie i jeszcze nie odkryłeś jak włączyć autouzupełnianie . Żegnam.

1

@nammah Serio? Chcesz się pozbyć gościa który generuje 40 bramek w sezonie(bramki + asysty) i to kiedy wyraźnie jest pod formą i w dodatku nie ma z kim grać? A nie lepiej stworzyć zespól który będzie w stanie się uzupełniać i w końcu umiejętnie wykorzystać najlepszego piłkarza w historii a nie tylko liczyć, że uratuje nam dupsko.
Jeżeli jesteś ciekawy jak będzie wyglądać Barcelona bez niego to odejmij punkty które zdobył i sprawdź gdzie stoisz.

1

@Jaca27 Ziiieeeewww

0

@Chlebek23391 Słowo klucz "chętnych" . Wenger podobno odmówił.

1

@ramon59 Może sprawdź ilu chętnych jest na to miejsce i wtedy zacznij wybrzydzać.

3

@Gallaret zgadnij kto generuje największe zyski a potem odpowiedz sobie dlaczego tyle zarabia nie mówiąc już o prestiżu posiadania najlepszego piłkarza świata.

2

@Statistics Proponuję zmianę nicku na "StatisticsFikołek".

0

Komentarz usunięty

0

@slayer Ile ty masz lat? Robota jak każda tylko za ogromną kasę, spróbuj się wypiąć na szefa to zobaczysz..

1

"Max Rivaldo - movie jak jest"
Ktoś naprawdę chyba ma tu fetysz.

3

@PJ777 Kurka, wszedł Puig, zrobił riki-tiki i wciągnął weneryka nosem! Nad czym tu jeszcze biadolić? Na początku pokazał brak profesjonalizmu i w ten sam sposób zakończył przygodę.

0

@barcelonaLM Tak, a po jednym telefonie na policje pan Bagieta zdecyduje czy dany mężczyzna ma prawo dalej przebywać w tym domu czy nie. Słyszałeś, że gdzieś dzwoni ale nie jesteś pewien czy to kościół czy najbliższy dzban XD.

0

O co chodzi z tą wojną z Brzydalem (Tebasem)?

6

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@PatrickoBarca Z takie głupie kartki powinna być kara od klubu. To prawie jak sabotaż.

1

@LuisSalvano Możesz podać namiary na Foto i Video? Sam brałem ślub ze trzy lata temu i ceny miałem dużo wyższe ale to żona wybierała.. Trochę późno ale sprawdzę jej twierdzenie, że takie są ceny.

0

A Gerard dalej myśli co napisać?

1

@skype77 https://www.totalsportek.com/highlights/juventus-vs-lazio-live-stream/
nie wiem czemu w tytule jest juwentus ale jest w czym wybierac.

0

@Brosik To idź posiedź sobie w kafejce!

0

Jak graliśmy z nimi to wyraźnie widać było jak się do nich "łasił".

0

@mr Barca No i?

0

@Gaspar OkiDoki

0

@Gaspar Nie chce mi się już tego drążyć ale mam tu straszny zgrzyt z logiką. Obrona karnego może być "zasługą" bramkarza ale nie obronienie nie może być jego "winą". Zgadza się? Więc nawet jeżeli jest winny powtórki PK to nie można mu obniżać noty za "współwinność" utraty bramki. Jeżeli wyjściową notą jest pięć a sami przyznajecie " Na plus w jego grze można zaliczyć jedynie fantastyczne wyprowadzenie piłki w 57’." Kolejny plus to dobra interwencja przy karnym "miał piłkę na rękawicy, ale strzał był na tyle mocny, by przełamać dłonie" To nota powinna pójść w górę , tak czy nie? (powtarzam nieobronienie karnego nie jest winą bramkarza ) Żeby było jasne, nie istotna w tym wypadku jest dla mnie nota tylko argumentacja.
Pozdrawiam.

0

@Gaspar Ok ale dalej nie widzę gdzie "Niemiec ponosi po części winę za utratę gola " ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?