IbrahimAfellay
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Jak ma nie być łatwo to po co przedłużać z nim kontrakt na ten moment?
4
Katastrofalne copa america w tym roku. Nie dość, że grają znów w tym samym miejscu co dwa lata temu to dodatkowo bez kibiców tego oglądać się nie da. Boiska słabo przygotowane (jakieś dziwne małe dziury występują? bo piłka się kozłuje po podaniu dołem, słabe oświetlenie, bieżnie wokół boiska itp... szkoda, że nie przełożyli tego do USA czy nawet jakiejś Hiszpanii, bo nie dość, że byłoby lepsze przygotowanie to jeszcze kibice znaleźliby się na boiskach. A tak to te mecze tak trudno się ogląda, że obejrzę pewnie każdy Argentyny (ze względu na Leo) i może jakiś Brazylii, żeby popatrzeć jak tam Neymar pyka
0
@totalcrack przegrać z Francją a Słowenią prawie bez różnicy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Francja to inny poziom
5
Cały strój na przyszły sezon jak ktoś nie widział
https://mobile.twitter.com/barcacentre/status/1404875853671108615
1
@tobiasson92 Ronaldo ma drużynę, Messi nie.
6
Dowód na to ze Bóg nie istnieje
27
"Messi nie istnieje w Argentynie" - powie każdy janusz po zobaczeniu wyniku Argentyny z Chile
Tymczasem Messi i jego koledzy:
https://x.com/MessiMX10i/status/1404575561108832261
https://x.com/MessiMX10i/status/1404569450171482115
2
Messiemu też się trafiło, miesiąc temu z Lengletem w Barcelonie, teraz z Otamendim w Argentynie
12
@IbrahimAfellay Koszulka Barcelony w domu:
https://x.com/FCBW_A7/status/1404727593279045635/photo/1
5
Ja: Mamo kupmy tę koszulkę Barcelony!
Mama: Mamy już koszulkę Barcelony w domu
11
@marcin000019 Zasłużenie, bramka + powinien miec z 3 asysty
0
@Borry Pewnie remis, Argentyna ostatni raz przegrała w 2019 roku
2
@Kamilos84 nie no wcale nie zrobił tego, żeby być w centrum uwagi
1
@Encore Albo na Barcelone (taki Origi)
0
@Homeopata8989 Właśnie! Włochy to mój cichy faworyt na finał w tym roku. @messi564 fajnie jakby Portugalia dziś dostała
0
@Whudi Szczerze? Cieszyłbym się ze cokolwiek dostała. Prace bym od razu rzucił jeśli miałbym siedziec 13h w jakims dniu
0
Najlepsza drużyna na euro do tej pory? Dla mnie nikt nie gra niewiadomo czego, ale Belgia fajnie się nawet prezentuje. Dodatki wraca De Bruyne na następny mecz
0
@Encore @Objectivo tak to dobrze, ale jednak nie powinien tego robić.
0
@pt9 Ale ze 17/18 najmniej Ci się podobała?
0
@Messibestplayerintheworld ale to byłoby piękne, ale raczej plotki wyssane z palca
23
@FC1899Barca co? XD te kurczaki z KFC to jest jeszcze większy syf od coca-coli
0
@Uukasz_93 Najlepsze jest to, że mamy jedną z najlepszych obsad bramki na świecie
0
Dla mnie nieodpowiedzialne zachowanie Ronaldo. Przecież wiadomo, że napój tam stał bo cola jest sponsorem euro, a tak to tylko CR im PR zaniżył
3
@SkilledHydra16 niektórzy Ci napiszą, ze w kratę brzydsze ale one były ładne tylko niepasujące do Barcelony. No i z 2-8 się kojarzą
22
Messi w 2021 roku:
31 mecze
23 razy został zawodnikiem meczu
Najlepszy piłkarz na świecie
0
Kiedy Legia gra pierwszy mecz?
6
Messi wczoraj TOP. Bardzo mi się jego gra podobała
1
Argentyna im lepszy przeciwnik tym lepiej gra... Niemcy 2014, Francja 2018, Brazylia 2019. Wszystkie te mecze oczywiście przegrała