1

@JohnnyBarca Z tamtego meczu pamietam wślizg Mascherano na Robbenie.

1

Messi dzisiaj TOP jak dla mnie, Di Maria spoko zmiana chociaż dziwaczne decyzje czasami ma. O reszcie się nie wypowiadam

3

Vidal krzyczy na cały stadion, kładzie się niczym Neymar a 5 sekund później już gotów do gry

1

Martinez jest katastrofalny do tej pory. Bezsensowne faule, setka zmarnowana a oprócz tego niewidoczny

1

Martinez do zmiany, fajnie jakby Aguero wszedł

1

otamendi .........

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Messi z wolnego!! Piekna bramka

1

Mecz Argentyny w internecie na tvp.sport.pl

3

Dla mnie bardzo dobry mecz Alby

5

3

https://mobile.twitter.com/FCBW_A7/status/1404531951919415300

Za niecałe 30 minut rozpocznie się mecz Argentyny z Chile. Od pierwszej minuty zagra obecny piłkarz Barcelony - Leo Messi

0

Jak według Was grają Alba i Pedri?

0

Umtiti ma klauzule 500 mln euro, fajnie jakby ktoś się skusił

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Chile tydzień temu z Argentyną zagrało katastrofalnie. Multum miejsca 30 metrów od swojej bramki, zero zagrożenia z przodu, no ale siadła im bramka z dośrodkowania i mecz zremisowali. Argentyna zagrała słabo ale w drugim meczu już zagrała kilka razy lepiej i to powinno być pewne zwycięstwo dla Argentyny ale wiadomo jak to jest z nimi

0

https://x.com/FCBW_A7/status/1404465816100380681

Jutro zostanie zaprezentowana koszulka Barcelony na sezon 21/22.

0

@barcowy1899 Mbappe?

Lewandowski w przeciwieństwie do Messiego, Neymara i Ronaldo nie jest w stanie wziąć grę na siebie i samemu coś zdziałać kiedy drużynie nie idzie.

1

@Firestone Dembele?

2

Morata XDDDDDDDD

1

Oczywiście Copa w Brazylii (przypadek?) bez kibiców... mogli to przenieść do Hiszpanii, nie rozumiem tego

64

„Lewandowski jest najlepszym piłkarzem na świecie”

https://mobile.twitter.com/WeAreMessi/status/1075102374321160198/photo/1

3

Bezmyślna czerwona kartka dla Krychowiaka, dwa niepotrzebne faule i mamy taki efekt, ze brakło nam goscia na 16 metrze

0

@Cvzx @Ascend myslalem o jakims giga farcie ze Szwecją ale chyba uświadomiliście mnie, ze przesadzam

1

[optymistyczny komentarz]

Myślicie, ze 3 punkty wystarczą aby wyjść z grupy z 3 miejsca?

3

Trudno być kibicem Barcelony, Polski i (w moim przypadku) Argentyny

3

Z całym szacunkiem do Lewandowskiego który jest totalnym kozakiem ale mam nadzieje, ze już nikt go nie porówna do Messiego czy nawet Ronaldo. Pobił parę rekordów w lidze niemieckiej, w której żadna drużyna nie ma praktycznie podjazdu do Bayernu to widać, że Lewy nie jest zawodnikiem, który potrafi zrobić w takich meczach jak dzisiejszy. Oczywiście nie krytykuje Lewego bo jest nadal jednym z najlepszych piłkarzy na świecie ale do Messiego (który grając w najsłabszej Barcelonie robi najwiecej punktów w tym roku w lidze kanadyjskiej)

1

Jóźwiak to taki Roberto a Krychowiak to Rakitic z 2019 roku

56

Mecze otwarcia Szczęsnego:
2012 rok: czerwona kartka
2016 rok: kontuzja
2018 rok: wyjście na 30 metr i minięcie się z piłką
2021 rok: samobój

1

XD gorzej niż Barcelona

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?