IbrahimAfellay
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@JohnnyBarca Z tamtego meczu pamietam wślizg Mascherano na Robbenie.
1
Messi dzisiaj TOP jak dla mnie, Di Maria spoko zmiana chociaż dziwaczne decyzje czasami ma. O reszcie się nie wypowiadam
3
Vidal krzyczy na cały stadion, kładzie się niczym Neymar a 5 sekund później już gotów do gry
1
Martinez jest katastrofalny do tej pory. Bezsensowne faule, setka zmarnowana a oprócz tego niewidoczny
1
Martinez do zmiany, fajnie jakby Aguero wszedł
1
otamendi .........
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Messi z wolnego!! Piekna bramka
1
Mecz Argentyny w internecie na tvp.sport.pl
3
Dla mnie bardzo dobry mecz Alby
5
https://mobile.twitter.com/Konmebol/status/1404538563484700676
Messi na rozgrzewce.
3
https://mobile.twitter.com/FCBW_A7/status/1404531951919415300
Za niecałe 30 minut rozpocznie się mecz Argentyny z Chile. Od pierwszej minuty zagra obecny piłkarz Barcelony - Leo Messi
0
Jak według Was grają Alba i Pedri?
0
Umtiti ma klauzule 500 mln euro, fajnie jakby ktoś się skusił
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Chile tydzień temu z Argentyną zagrało katastrofalnie. Multum miejsca 30 metrów od swojej bramki, zero zagrożenia z przodu, no ale siadła im bramka z dośrodkowania i mecz zremisowali. Argentyna zagrała słabo ale w drugim meczu już zagrała kilka razy lepiej i to powinno być pewne zwycięstwo dla Argentyny ale wiadomo jak to jest z nimi
0
https://x.com/FCBW_A7/status/1404465816100380681
Jutro zostanie zaprezentowana koszulka Barcelony na sezon 21/22.
0
@barcowy1899 Mbappe?
Lewandowski w przeciwieństwie do Messiego, Neymara i Ronaldo nie jest w stanie wziąć grę na siebie i samemu coś zdziałać kiedy drużynie nie idzie.
1
@Firestone Dembele?
2
Morata XDDDDDDDD
1
Oczywiście Copa w Brazylii (przypadek?) bez kibiców... mogli to przenieść do Hiszpanii, nie rozumiem tego
64
„Lewandowski jest najlepszym piłkarzem na świecie”
https://mobile.twitter.com/WeAreMessi/status/1075102374321160198/photo/1
3
Bezmyślna czerwona kartka dla Krychowiaka, dwa niepotrzebne faule i mamy taki efekt, ze brakło nam goscia na 16 metrze
0
@Cvzx @Ascend myslalem o jakims giga farcie ze Szwecją ale chyba uświadomiliście mnie, ze przesadzam
1
[optymistyczny komentarz]
Myślicie, ze 3 punkty wystarczą aby wyjść z grupy z 3 miejsca?
3
Trudno być kibicem Barcelony, Polski i (w moim przypadku) Argentyny
3
Z całym szacunkiem do Lewandowskiego który jest totalnym kozakiem ale mam nadzieje, ze już nikt go nie porówna do Messiego czy nawet Ronaldo. Pobił parę rekordów w lidze niemieckiej, w której żadna drużyna nie ma praktycznie podjazdu do Bayernu to widać, że Lewy nie jest zawodnikiem, który potrafi zrobić w takich meczach jak dzisiejszy. Oczywiście nie krytykuje Lewego bo jest nadal jednym z najlepszych piłkarzy na świecie ale do Messiego (który grając w najsłabszej Barcelonie robi najwiecej punktów w tym roku w lidze kanadyjskiej)
1
Jóźwiak to taki Roberto a Krychowiak to Rakitic z 2019 roku
56
Mecze otwarcia Szczęsnego:
2012 rok: czerwona kartka
2016 rok: kontuzja
2018 rok: wyjście na 30 metr i minięcie się z piłką
2021 rok: samobój
1
XD gorzej niż Barcelona