IbrahimAfellay
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@lukasz9197 nie no nie oszukujmy się, Rakitic był wspaniałym zawodnikiem ale już w 2019 powinien odejść
12
https://mobile.twitter.com/Nyctophile1_/status/1316882245953720322
Jutrzejszy pogromca Polski
1
@maroon jak nie dostaną po 2/3-0 z Francją i Niemcami to nie ma opcji żeby nie wyszli z grupy
11
Ilość strzelonych goli z rzutów wolnych
2012:
Ronaldo: 33
Messi: 7
2021:
Ronaldo: 56
Messi: 57
0
Moim zdaniem interesujące te euro się zacznie dopiero w 1/8. Co z tego, ze taka Portugalia jest w grupie śmierci jak po pierwszym meczu już mają praktycznie pewny awans
0
@koziar no właśnie się nie zgodzę bo teoretycznie u nas i w Argentynie piłkarze są na papierze dobrzy a jak przychodzi mecz to jest kompletnie co innego
0
Polska to taka Argentyna tylko ze u nas nie są tak zmobilizowani, waleczni i zawzięci
1
@Janiama Tak samo 1-1
30
W sumie beka z Hiszpanii, jutro na 4 miejsce spadają
5
@amanter żenadą jest to ze zostanie prawdopodobnie Lenglet, Umtiti i inny Dembele którzy na boisku nic nie dają a pobierają pensje większe niż Rashford, Kane czy inne gwiazdy z top klubów. Puig i tak zarabia tyle co Messi w jeden dzień to tam lotto czy zostanie czy nie
5
@Kluivert_P gdyby niefart w karnych moglibyśmy zdobyć euro w 2016
1
@Janiama Szwecja wygra 1-0
3
Jak dziś Szwecja wygra to żegnamy się z Euro na 99%
0
@lukaszbarca15 dodatkowo ile razy Ronaldo został najlepszym piłkarzem euro i MŚ a ile messi CA i MŚ?
0
@lukaszbarca15 kwestia narodów. Gdyby Messi wybrał Hiszpanie, jestem pewien ze tutaj Leo by gniótł Ronaldo.
A Ronaldo nie? Tylko w finale z Juve coś pokazał i tyle
1
@lukaszbarca15 w zawodnikach meczu jest 3-2 dla Leo.
1
@Objectivo Ronaldo nie jest lepszy od Messiego w finałach LM.
1
@Objectivo w repce i w finałach LM tez
1
Bale > Lewandowski
0
@neeed ??
Chodziło o to, że Coutinho z Liverpoolu a z Barcelony to dwaj inni zawodnicy
11
Dembele czy inny Coutinho (z Barcelony) to nawet podjazdu nie mają do Pedro czy Villi z lat 2010-2016. Jeden i drugi poradzili sobie z presją w finale lidze mistrzów, strzelili mnóstwo ważnych bramek m.in przeciwko Realowi. Do tego pamiętam jak Pedro (pomimo bycia rezerwowym ze względu na MSN) i tak asystował w finale lidze mistrzów Neymarowi czy strzelał bramkę w finale w dogrywce w superpucharze...
6
Stroje Barcy na przyszłoroczną LM (prawdopodobnie)
0
Brazylia zdecydowanie najlepiej się prezentuje obecnie na CA
0
Współczuje tym którym tylko Kolumbia została na kuponie
1
@JohnA Bardziej chodzi o to jakbys miał takich 10 Cadizow na turnieju. Niby łatwy rywal ale nie do końca
5
Dembele
Umtiti
Lenglet
Pjanic
Braithwaite
Roberto
ADIOS
7
Koeman publicznie skrytykował holenderskiego selekcjonera Franka De Boera przed meczem z Austrią: „Jestem zaskoczony pozytywnym nastawieniem ludzi. W poniedziałek wygraliśmy tylko 3:2, a Ukraina nie jest drużyną, która zajdzie daleko w turnieju”
4
https://x.com/FCBW_A7/status/1405546911701028864
Messi z amatorami na treningu
26
Dla mnie De Jong na ten moment top 5 najlepszych pomocników na świecie na luzie
0
Dobra już jestem pewny - Depay pasuje do Barcelony