IbrahimAfellay
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ten skład Hiszpanii na papierze to nie za mocny.
0
Trochę podobna sytuacja do meczu Bayernu z Barceloną. Niby wiadomo, że do Hiszpanii bez podjazdu, ale jakieś nadzieje tam są
3
@Rust_Cohle ty jesteś jeszcze mniejszy "czlowieczku"
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Abominacja Ok potężny PATRIOTO
1
Nie można kibicować reprezentacji bo ich kraj zaatakował Polskę 80 lat temu? XD
0
@SonBarcaGoku Niech każdy kibicuje komu chce?
17
Jak Portugalia dostanie jakieś 2-0 od Francji to pożegnają się z turniejem
6
https://x.com/barcacentre/status/1406153822569963525
awans z grupy już praktycznie zapewniony, ale te 1 miejsce fajnie byłoby zająć. 4 miejsce niech zajmie Urugwaj, żeby trafili na Brazylię od razu
11
To jest coś nieprawdopodobnego pod jakim względem fizycznym znajduje się Messi (oraz cała reprezentacja Argentyny). Leo nie przypominał swojej osoby z 2015 roku tylko z 2009 roku kiedy zapieprzał na skrzydle za młodego. Rok temu za Setiena widać było u niego braki pod tym względem, ale teraz jest kolosalna różnica aż uwierzyć nie mogłem.
2
@Don-Corleone Wzajemnie :)
2
Druga połowa trudna do oglądania, ale 3 punkty z Urugwajem to bardzo dobry wynik
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Co ten komentator gada.. matko
7
Ogólnie z całym szacunkiem dla komentatorów ale są słabi strasznie
5
@AFA90 jak sobie przypominam zabawy obrońców na mistrzostwach w 2018 to może niech lepiej wybijają jak najdalej
4
I dobrze niech sędziowie pomagają. Realowi w LM pomagali kilka lat, na copa Brazylii tak samo
5
Piłkarze Argentyny bardzo dobrze przygotowani pod względem fizycznym
3
Messi na razie jest kapitalny na tym turnieju, brawo Argentyna :)
0
@Rewolucja123 Ja mam wrażenie, ze każda drużyna na CA zostawia bardzo dużo miejsca w tych okolicach. W meczu z Chile było podobnie
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
„Nawet Messi nie mógł tego pociągnąć”
Argentyna gdyby miała więcej szczęścia w 4 meczach byłaby najbardziej utytułowaną reprezentacja w tym wieku
2
Najważniejsze, żeby Argentyna nie przegrała. Obawiam się remisu, ale może w końcu dzisiaj dadzą radę
6
Nie wiedziałem ze aż tylu użytkowników czeka żeby zobaczyć Otamendiego w akcji
5
Dokładnie rok temu takim składem zagraliśmy przeciwko Sevilli:
Ter Stegen - Alba - Lenglet - Pique - Semedo - Busquets - Rakitic - Vidal - Braithwaite - Suarez - Messi
0
@DaPidejpi @koksik2700 Messi ma 100 mln followersow prawie mniej ale większa aktywność pod postami. Chociaż może zdecydowana mniejsza ilość postow itp może być przyczyna
6
@Elosek Messiemu zostały maksymalnie kilka lat kariery. Oglądanie jego gry jest jedną z najlepszych rzeczy jaka mi się przytrafiła w życiu, więc powiedziałem sobie, że niezależnie od barw i rangi spotkania - obejrzę jego każde spotkanie do końca kariery.
0
„Słabsze” druzyny które mi bardzo zaimponowały do tej pory: Szkocja, Słowacja, Finlandia i po części Węgry
0
@Encore czyli norma u niego od 2 lat
1
@Don-Corleone i reszta ekipy, widzimy się o 2? :)