1

Z brakami umiejętności gry w defensywie oraz brakiem głowy do gry taktycznej Dembele szybko stanie się przeciętnym piłkarzem. Jego głównymi atutami są: strzały z dystansu oraz szybkość na którym opiera się jego drybling. Młody już nie jest, kontuzje odnosi często, więc wraz z wiekiem będzie coraz wolniejszy. Przez to jego drybling tez zniknie. Nie wspomnę już o kreacji czy finalizowaniu stuprocentowych akcji w których również jest przeciętny

6

@Messibestplayerintheworld wysyłał dzisiaj zdjęcie tatuażu jednego z fanów Messiego (https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10230421#comment-10230421). Ten sam gość otrzymał od Leo dzisiaj autograf


2

@Bykunn Ani Unia Europejska ani UEFA nie powinny karać drużynę Węgier.

74

Trzeba przyznać, że jest to słaby gest ze strony Niemców, podobnie jak stadion w tych kolorach, który powinien być co najwyżej w barwach flagi niemieckiej. Co do Węgier to mam nadzieję, że Unia Europejska nie podejmie żadnych kroków, by ich ukarać bo nie ma takiego powodu.


2

@Abominacja Węgier i Niemiec nie napisałeś tam gdzie trzeba

7

Nic głupszego dziś nie przeczytam. Brać kredyt, żeby pozbyć się kontraktu Griezmanna. Po prostu XD

3

@Boogmacher co w tym dziwnego?

9

@Nano22 Po odejściu Argentyńczyka to pomnik będzie niewystarczający. Myśle, ze zmienią nazwę stadionu na jego cześć

1

Komentarz usunięty

2

Ewidentny karny a faulowany dostaje żółtą kartkę i nawet Var nie jest sprawdzany

0

I git trzecia drużyna z 4 punktami. Liczę jutro na punkt Rosji i Finlandii

0

Brawo Szwajcaria :)

26

https://x.com/FCBW_A7/status/1406606324998328324

Boatenga porobił tak samo xD niby w lewo a jednak w prawo

1

@Janiama Włochy Walia 2-0, Szwajcaria-Turcja 2-0

2

@Woland10 Był w pełnym biegu i musiał przyjąć piłkę, którą miał na wysokości kolana/jaj. Griezmann i Dembele marnowali setki łatwiejszych akcji w zeszłym sezonie

6

Ogólnie za Lewym nie przepadam i nazywanie go najlepszym piłkarzem na świecie jest absurdalne ale ta sytuacja wczorajsza to była bardzo trudna do strzelenia w mojej opinii

7

Jak wygramy ze Szwecją różnicą dwóch bramek, a Hiszpania zremisuje ze Słowacją to wychodzimy z 1 miejsca :D

5

ale fenomenalnie prezentuje się ostatnia kolejka. w wielu grupach nawet drużyna z 4 miejsca może jeszcze awansować z 2/3 miejsca. Liczę jutro na Szwajcarię

1

@amanter No na razie niestety Neymar im grę robi ale w obronie przeciętnie im idzie (tylko skuteczność przeciwników była słaba)

4

Jutro (w poniedziałek) Urugwaj gra z Chile. Jeśli ekipa Suareza wygra, a Argentyna wygra następnego dnia to prawdopodobnie Messi z ziomkami zajmą 1 miejsce w grupie i będą mieli autostradę do finału.

12

W ostatnich minutach wczorajszego meczu Messi odmówił członkowi personelu medycznego, który poprosił go o wyjście na leczenie, aby nie zostawić swoich kolegów grając z jednym zawodnikiem mniej.

https://x.com/FCBW_A7/status/1406223436473643009

1

Pedri od 40 meczów gra zawsze tak samo

1

Kolejny słaby mecz Pedriego

0

I ta dobitka moraty xdddddd

1

@don'T.R.I.P.e tez tak myśle, nawet nie wiem czy z Varu mu coś nie powiedzieli. Zresztą Polacy nawet się nie kłócili

2

Dziwie się, ze nikt nie pisze o sytuacji która miała miejsce w 1 minucie. Ewidentny karny to był jak dla mnie

0

Mbappe nic na tym euro nie gra, Lewy dzisiaj się pożegna ze złotą piłką, to coś czuje ze Messi i Ronaldo powalczą w grudniu o ballon dora

0

A ja tam optymistą jestem i daje szanse na remis

0

@Nazio87 @LucasW123 Nie no Polska to bez podjazdu ale chodzi mi jakby ten skład porównać do drużyny Francji, Anglii czy Niemców

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?