IbrahimAfellay
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Z brakami umiejętności gry w defensywie oraz brakiem głowy do gry taktycznej Dembele szybko stanie się przeciętnym piłkarzem. Jego głównymi atutami są: strzały z dystansu oraz szybkość na którym opiera się jego drybling. Młody już nie jest, kontuzje odnosi często, więc wraz z wiekiem będzie coraz wolniejszy. Przez to jego drybling tez zniknie. Nie wspomnę już o kreacji czy finalizowaniu stuprocentowych akcji w których również jest przeciętny
6
@Messibestplayerintheworld wysyłał dzisiaj zdjęcie tatuażu jednego z fanów Messiego (https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10230421#comment-10230421). Ten sam gość otrzymał od Leo dzisiaj autograf
2
@Bykunn Ani Unia Europejska ani UEFA nie powinny karać drużynę Węgier.
74
Trzeba przyznać, że jest to słaby gest ze strony Niemców, podobnie jak stadion w tych kolorach, który powinien być co najwyżej w barwach flagi niemieckiej. Co do Węgier to mam nadzieję, że Unia Europejska nie podejmie żadnych kroków, by ich ukarać bo nie ma takiego powodu.
2
@Abominacja Węgier i Niemiec nie napisałeś tam gdzie trzeba
0
@VenoM https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10231590#comment-10231590
7
Nic głupszego dziś nie przeczytam. Brać kredyt, żeby pozbyć się kontraktu Griezmanna. Po prostu XD
3
@Boogmacher co w tym dziwnego?
9
@Nano22 Po odejściu Argentyńczyka to pomnik będzie niewystarczający. Myśle, ze zmienią nazwę stadionu na jego cześć
1
Komentarz usunięty
2
Ewidentny karny a faulowany dostaje żółtą kartkę i nawet Var nie jest sprawdzany
0
I git trzecia drużyna z 4 punktami. Liczę jutro na punkt Rosji i Finlandii
0
Brawo Szwajcaria :)
26
https://x.com/FCBW_A7/status/1406606324998328324
Boatenga porobił tak samo xD niby w lewo a jednak w prawo
1
@Janiama Włochy Walia 2-0, Szwajcaria-Turcja 2-0
2
@Woland10 Był w pełnym biegu i musiał przyjąć piłkę, którą miał na wysokości kolana/jaj. Griezmann i Dembele marnowali setki łatwiejszych akcji w zeszłym sezonie
6
Ogólnie za Lewym nie przepadam i nazywanie go najlepszym piłkarzem na świecie jest absurdalne ale ta sytuacja wczorajsza to była bardzo trudna do strzelenia w mojej opinii
7
Jak wygramy ze Szwecją różnicą dwóch bramek, a Hiszpania zremisuje ze Słowacją to wychodzimy z 1 miejsca :D
5
ale fenomenalnie prezentuje się ostatnia kolejka. w wielu grupach nawet drużyna z 4 miejsca może jeszcze awansować z 2/3 miejsca. Liczę jutro na Szwajcarię
1
@amanter No na razie niestety Neymar im grę robi ale w obronie przeciętnie im idzie (tylko skuteczność przeciwników była słaba)
4
Jutro (w poniedziałek) Urugwaj gra z Chile. Jeśli ekipa Suareza wygra, a Argentyna wygra następnego dnia to prawdopodobnie Messi z ziomkami zajmą 1 miejsce w grupie i będą mieli autostradę do finału.
12
W ostatnich minutach wczorajszego meczu Messi odmówił członkowi personelu medycznego, który poprosił go o wyjście na leczenie, aby nie zostawić swoich kolegów grając z jednym zawodnikiem mniej.
https://x.com/FCBW_A7/status/1406223436473643009
1
Pedri od 40 meczów gra zawsze tak samo
1
Kolejny słaby mecz Pedriego
0
I ta dobitka moraty xdddddd
1
@don'T.R.I.P.e tez tak myśle, nawet nie wiem czy z Varu mu coś nie powiedzieli. Zresztą Polacy nawet się nie kłócili
2
Dziwie się, ze nikt nie pisze o sytuacji która miała miejsce w 1 minucie. Ewidentny karny to był jak dla mnie
0
Mbappe nic na tym euro nie gra, Lewy dzisiaj się pożegna ze złotą piłką, to coś czuje ze Messi i Ronaldo powalczą w grudniu o ballon dora
0
A ja tam optymistą jestem i daje szanse na remis
0
@Nazio87 @LucasW123 Nie no Polska to bez podjazdu ale chodzi mi jakby ten skład porównać do drużyny Francji, Anglii czy Niemców