2

@matirix20
1) De Ligt, Bruno i Kimmich
2) Neymar, Sanchez i Thiago
3) Aguero, Suarez, Villa

11

@barcelonaLM No tak zjada, że ma tylko o jedno trofeum więcej i o paręnaście bramek więcej mając z 30 meczów więcej na koncie (więcej, więcej, więcej - tak wiem powtarzam się ;d)

2

@masterandservant Co to za pytanie? Bo jest symbolem kapitana całej reprezentacji?

15



Pokazał kolejny raz szacunek do opaski kapitańskiej

0

@AmigoBlancos Dania-Czechy>Belgia-Włochy

10

Ale Belgia zagrała katastrofalnie...

Ale najważniejsze, że Portugalia odpada z walki o mistrzostwo!

I przy okazji Ronaldo z walki o ZP :)

1

@ElKamil Pepe gra bardzo dobry mecz, kto go ciśnie?

2

@Gaucho z poniedziałku na wtorek o 2:00

3

Lukaku biega mniej niż Messi XD

2

Belgia strasznie słaba w tym meczu

1

@Pilka_jest_okragla o czyli nie będzie spania :D

2

@DonMatteo901 dla mnie to brak profesjonalizmu ze on w ogóle coś wypisuje na Twitterze. Tak jakby Bartomeu kłócił sie po meczu z Bayernem XD

15

https://x.com/TheEuropeanLad/status/1158832183571832838

Ahhh ale ciacho, Antonela też spoko

5

Niech piłkarze Barcelony patrzą, strzał z dystansu w środek bramki i wpadło. Jakby tam był Pedri czy inny Alba to byłoby wycofanie

2

@eXi nie, żółta maks

6

Lukaku źle przyjmuje i pretensje do kolegów. Strasznie mnie to irytowało za Suareza

5

Kiedy myślałeś ze napisałeś coś mądrego bo dostałeś herba a to @EleanoR ...

1

@Foton tez na to zwróciłem uwagę

1

Czemu Szpakowski komentuje?

6

Jakby taki Ronaldo samemu by nie klęknął to by mój respect do niego o 50 punktów w górę by poszedł

4

BOŻE JEŚLI ISTNIEJESZ spraw żeby każda reprezentacja miała tyle samo farta a nie ze Portugalia wygrywa turniej na 5 remisach a teraz dostaje 3 karne w 3 mecze

4

Lukaku znów dziś wygra pojedynek z Ronaldo.

5

@Heheszek71 nie wchodziłbym na social media przez miesiąc co najmniej

1

Drugi najlepszy prawy obrońca w historii Barcelony rozpoczyna dziś mecz na ławce.

0

Holandia do domu hahahah

3

@budel17 zgadzam się, po prostu nie mogę przeboleć tego momentu do dzisiaj

2

To pokazuje jak w piłce nożnej ważne są detale. Gdyby Holender miał chłodniejszą głowę w 100 procentowej sytuacji to Holandia już byłaby prawdopodobnie w ćwierćfinale. Tak samo było na Anfield, gdyby Coutinho czy Suarez wykorzystali swoje setki to mielibyśmy wtedy ligę mistrzów w kieszeni

0

Ale interwencja :oo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?