IbrahimAfellay
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@matirix20
1) De Ligt, Bruno i Kimmich
2) Neymar, Sanchez i Thiago
3) Aguero, Suarez, Villa
11
@barcelonaLM No tak zjada, że ma tylko o jedno trofeum więcej i o paręnaście bramek więcej mając z 30 meczów więcej na koncie (więcej, więcej, więcej - tak wiem powtarzam się ;d)
13
https://x.com/CrewsMat19/status/1409256740588113921
Tak jest
2
@masterandservant Co to za pytanie? Bo jest symbolem kapitana całej reprezentacji?
15
Pokazał kolejny raz szacunek do opaski kapitańskiej
0
@AmigoBlancos Dania-Czechy>Belgia-Włochy
10
Ale Belgia zagrała katastrofalnie...
Ale najważniejsze, że Portugalia odpada z walki o mistrzostwo!
I przy okazji Ronaldo z walki o ZP :)
1
@ElKamil Pepe gra bardzo dobry mecz, kto go ciśnie?
2
@Gaucho z poniedziałku na wtorek o 2:00
3
Lukaku biega mniej niż Messi XD
2
Belgia strasznie słaba w tym meczu
1
@Pilka_jest_okragla o czyli nie będzie spania :D
2
@DonMatteo901 dla mnie to brak profesjonalizmu ze on w ogóle coś wypisuje na Twitterze. Tak jakby Bartomeu kłócił sie po meczu z Bayernem XD
15
https://x.com/TheEuropeanLad/status/1158832183571832838
Ahhh ale ciacho, Antonela też spoko
5
Niech piłkarze Barcelony patrzą, strzał z dystansu w środek bramki i wpadło. Jakby tam był Pedri czy inny Alba to byłoby wycofanie
2
@eXi nie, żółta maks
6
Lukaku źle przyjmuje i pretensje do kolegów. Strasznie mnie to irytowało za Suareza
5
Kiedy myślałeś ze napisałeś coś mądrego bo dostałeś herba a to @EleanoR ...
1
@Foton tez na to zwróciłem uwagę
1
Czemu Szpakowski komentuje?
6
Jakby taki Ronaldo samemu by nie klęknął to by mój respect do niego o 50 punktów w górę by poszedł
4
BOŻE JEŚLI ISTNIEJESZ spraw żeby każda reprezentacja miała tyle samo farta a nie ze Portugalia wygrywa turniej na 5 remisach a teraz dostaje 3 karne w 3 mecze
4
Lukaku znów dziś wygra pojedynek z Ronaldo.
5
@Heheszek71 nie wchodziłbym na social media przez miesiąc co najmniej
1
Drugi najlepszy prawy obrońca w historii Barcelony rozpoczyna dziś mecz na ławce.
0
Holandia do domu hahahah
3
@budel17 zgadzam się, po prostu nie mogę przeboleć tego momentu do dzisiaj
2
To pokazuje jak w piłce nożnej ważne są detale. Gdyby Holender miał chłodniejszą głowę w 100 procentowej sytuacji to Holandia już byłaby prawdopodobnie w ćwierćfinale. Tak samo było na Anfield, gdyby Coutinho czy Suarez wykorzystali swoje setki to mielibyśmy wtedy ligę mistrzów w kieszeni
10
3 lata temu
https://mobile.twitter.com/BarcaUniversal/status/995765803000778752
0
Ale interwencja :oo