5



coś niepojętego

0

@Nieznajomy A co jeśli formalności nie załatwią? Będzie oficjalnie potwierdzenie, ale jednak nie? co wy macie w tych głowach...

1

@Neymarinho A skąd wiesz, że się nie odezwał do Laporty? Zresztą widać, że nie jesteś zbyt mądry to dyskutować nie będę

11

Dla mnie zwycięstwo Argentyny w CA = złota piłka Messiego w tym roku. Messi obok Ronaldo jest najbardziej medialnym zawodnikiem, więc każdy by pisał o tym trofeum tygodniami. To już by miał duży wpływ na wybór dziennikarzy. Do tego na pewno są "fanboye" Leo, którzy głosują na niego co rok (w sumie słusznie). Oprócz tego głosy między innymi piłkarzami na pewno się podzielą. Tutaj ktoś zagłosuje na Lewego bo nie wygrał w 2020, tutaj na Lukaku czy De Bruyne (jakby wygrali euro), tutaj na Ronaldo bo to jest jedyny piłkarz na świecie którego zna itd. Podobnie było w 2019 kiedy Messi wygrał ballon dora, dzięki właśnie podzielonym głosom. Dziennikarze głosowali na Van Dijka, Mane czy Salaha a niektórzy nawet Ronaldo pomimo bardzo słabego roku

1

@ptrx Na jego miejscu tez bym nie pozwolił zarabiać tyle samo albo podobnie co Griezmann

33

Ja rozumiem mieć swoje zdanie, ale jeśli ktoś pisze ze Bartomeu wcale nie był taki zły to po prostu jest nieinteligentną osobą. Jak wczoraj przeczytałem, że za obecną sytuacje w klubie jest odpowiedzialny Messi a nie Bartomeu to zwątpiłem w ludzkość

9

https://x.com/Jay_FCB/status/1410357812417511438

Messi przybija piątkę z lepszym zawodnikiem od niego

38



Barcelona interesuje się Leo Messim.

2

OFICJALNIE: Najlepszy piłkarz na świecie bez klubu :D

4

Niby wiadomo, że przedłuży kontrakt tam za tydzień/dwa ale i tak dziwne uczucie, że zaraz będzie bez klubu

0

W Argentynie jest 19 ciekawe co Messi robi

2

@Encore no szkoda, bo do tamtej pory dobrze strzelał karne w tamtym sezonie. Zresztą i tak byśmy dostali w późniejszej fazie

0

Po pierwsze to Navas miał farta ze wybronił karnego Messiego bo (teraz zauważyłem) ze piłka odbiła się jeszcze od poprzeczki po drugie to wyszedł kilkanaście cm dwiema nogami do przodu i karny powinien zostać powtórzony

9

1

@Kwiatek67 Zostać zostanie, ja panikuje ze zostanie tylko na 2 lata i na 3 poleci do MLS. Już wolałbym 3+2 a nawet 4+1

0

Ciekawe czemu tak długo trwają negocjacje między Barceloną a Messim. Mam nadzieje, że 3 letni pobyt w MLS to bzdura

0

@Bobo25 Chyba przedłużył kontrakt (za Bartomeu) w których ma mniejsze wynagrodzenie.

5

https://x.com/FCBW_A7/status/1408907634707730438/photo/1

top 10 najlepiej zarabiających piłkarzy Barcelony (nie licząc Leo)
1. Griezmann - pierwszy skład
2. Coutinho - szpital
3. Busquets - pierwszy skład
4. Pjanic - trybuny
5. Alba - pierwszy skład
6. Dembele - pierwszy skład/rezerwa/szpital tak na zmianę
7. Umtiti - szpital
8. Roberto - ława
9. De Jong - pierwszy skład
10. Ter Stegen - pierwszy skład

lipa

0

@Nazio87 zostanie na 100%, ale wątpię ze dzisiaj będzie oficjalny komunikat

3

30 czerwiec - pierwsze wymówki na nowy sezon

0

@Rewolucja123 Z Boliwia zagrał dobry mecz.

3

@Kwiatek67 Umtiti, Dembele z Barcelony a ogólnie to Pepe i Casemiro

0

@Janas11224 przecież to jest normalne. Zwykle w czerwcu/lipcu zna się już zwycięzcę złotej piłki.
2020: (jakby była) Lewy
2019: Messi lub Van Dijk
2018: Ronaldo lub Modric

Itd

0

@Bykunn zezłomował Cię i tu wcale nie chodzi o Messiego bo z Neymarem było podobnie.

2

„Praca na stałe wynagrodzenie wypłacane w terminie uzależnione od ilości przepracowanych godzin. Stawka 12-13zł/godzinę na rękę”

12/13 zł w tych czasach? XD to legalne w ogóle jest?

4

@Deviler
Pogba
Rabiot
Nowy Messialdo

Co mogło pójść nie tak?

1

@amanter widzę, że po banie wróciłeś. jesteś strasznym pesymistą i ronaldo nie będzie nawet w top 3. lewy albo messi zgarnia zp

0

@Neymarinho No określił się, że chce zostać - dlatego najpierw chce usłyszeć ofertę Barcelony, a dopiero potem innych klubów. Pewnie negocjacje trwają a ty masz problem xD

1

Przecież Messiego nie biorą pod uwagę w takich sondażach bo wiadomo by było, że wygrywałby co rok. Tak samo jest z nagrodą miesiąca La Liga (ma ich tylko kilka). A tak to można wyróżnić jakiegoś zawodnika, który miał dobry rok. Na pewno to zwiększy pewność siebie De Jonga, więc same korzyści z tego wynikają

45

@Neymarinho a co sezon jutro się zaczyna w Barcelonie? Chłop jest skupiony na turnieju a ty coś o szczaniu gadasz XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?