IbrahimAfellay
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@amanter bez Copa dla mnie powinien wygrać bo kto inny?
12
https://x.com/FutbolStan_/status/1411673431045718017/photo/1
Spójrzcie na te oceny... Messi w 2021 to kosmos
36 games
33 goals
13 assists
22 MOTM
Lionel Messi’s First 30 games in:
2012: 15 Man Of The Match Awards (91 bramek w jednym roku...)
2021: 20 Man Of The Match Awards
Messi is closer to 50 G/A in 2021 than he is to 40. (46)
No other player has reached 40 yet.
8
Ale zajebiste wejście zaliczył Di Maria. Dwie ostatnie bramki zaczęły się od niego
2
@koziar sędzia był z Brazylii :D
0
Nie powinno być karnego dla Argentyny w pierwszej połowie po strzale Messiego w rękę? Ręka ułożona naturalnie no ale strzał był celny
1
@amanter przecież mogą wstawiać co chcą xd równie dobrze mogliby wstawić zdjęcie Neymara i podpisać #Neymar i nikt by ich nie mógł pozwać
0
@D10SLEO poprawione
9
Ilość bramek z rzutów wolnych na euro: 0
Ilość bramek z rzutów wolnych na Copa America: 2 (wszystkie bramki strzelił Messi)
Zawodnicy Barcelony, którzy pozostali na Euro i Copa America: Busquets, Alba, Pedri, Garcia, Aguero, Emerson, Braithwaite
Zawodnicy bez jakiegokolwiek klubu, którzy pozostali Copa America: Messi
0
@Coutinho007 źle zrozumiałem "gorszego", zgadzam się w takim razie
70
w 2015 bym się zgodził. Teraz nie - Neymar ma już prawie 30 lat
0
@Coutinho007 Peru>Kolumbia dla Ciebie? @chavez tak już pisałem o tym, ze obawiam się karnych w meczach Argentyny bo nie ma dogrywek @amanter ogladalem ten mecz i Brazylia nie była najlepsza na boisku. Grali słabo ale mieli swoje momenty „magii” jak akcja bramkowa. I tutaj miałbym większe pretensje do Chile bo nie potrafili 4 celnych podań wymień + dodatkowo mieli pecha bo jakiś tam zawodnik był na 10 cm spalonym przy bramce
6
Argentyna zagrała dużo lepiej niż Brazylia z Chile. Jeśli obie drużyny dojdą do finału to będzie na pewno wyrównany mecz. Ogólnie liczę na Peru i jakiegoś farfocla w półfinale ale marne szanse są na to
0
Cuadrado czemu nie grał tak btw?
0
XD najlepszy moment meczu
1
@Trepyveb Oj do dzisiaj pamiętam jak Urugwaj pyknął Portugalię w 1/8
0
Tego się obawiam w meczach Argentyny - karnych, bo nie ma dogrywek
1
@Janas11224 na całe szczęście karne, nie wytrzymałbym dogrywki
0
@okiemtypera_lucaxx95 jedyny ciekawey*
1
@Encore Kolumbia podobnie, nie wiem który z nich byłby łatwiejszym przeciwnikiem dla Argentyny
1
Cavani bardzo słaby turniej
0
@Janas11224 efekt Leo :d
4
@Potezne_zakola XDD nwm czemu ale zaśmiałem się na 15 sekund po ostatnich 4 Słowach
1
Dla mnie Messi na luzie mógłby zagrać jeszcze CA w 2024 roku, oby tam zakończył karierę reprezentacyjną
0
@daniel32778 A ogólnie to czemu taka bieda jest?
0
@Sulimo Ameryka Południowa i CA to będzie syf jak odejdzie Messi, Neymar. Największymi gwiazdami to będą Vinicius i Jesus i mecze będzie oglądało 50 osób na krzyż
4
@RosjaninBut żeby oglądać puchar narodów Afryki to już trzeba miec nawalone w bani XD a CA to tutaj 90% oglada ze względu na Messiego
2
Suarez to niezła padaka nie oszukujmy się XD
0
@Rewolucja123 Argentyna podobnie jak Brazylia autostrada do finału. Kolumbia i Urugwaj to mocne drużyny z nazwy
0
Koszmarny ten mecz, a zasnąć już nie zasnę
6
Te euro już dla mnie może wygrać każdy nie licząc Anglii