2

@amanter bez Copa dla mnie powinien wygrać bo kto inny?

12

https://x.com/FutbolStan_/status/1411673431045718017/photo/1

Spójrzcie na te oceny... Messi w 2021 to kosmos

36 games
33 goals
13 assists
22 MOTM

Lionel Messi’s First 30 games in:
2012: 15 Man Of The Match Awards (91 bramek w jednym roku...)
2021: 20 Man Of The Match Awards

Messi is closer to 50 G/A in 2021 than he is to 40. (46)
No other player has reached 40 yet.

8

Ale zajebiste wejście zaliczył Di Maria. Dwie ostatnie bramki zaczęły się od niego

2

@koziar sędzia był z Brazylii :D

0

Nie powinno być karnego dla Argentyny w pierwszej połowie po strzale Messiego w rękę? Ręka ułożona naturalnie no ale strzał był celny

1

@amanter przecież mogą wstawiać co chcą xd równie dobrze mogliby wstawić zdjęcie Neymara i podpisać #Neymar i nikt by ich nie mógł pozwać

0

@D10SLEO poprawione

9

Ilość bramek z rzutów wolnych na euro: 0
Ilość bramek z rzutów wolnych na Copa America: 2 (wszystkie bramki strzelił Messi)

Zawodnicy Barcelony, którzy pozostali na Euro i Copa America: Busquets, Alba, Pedri, Garcia, Aguero, Emerson, Braithwaite

Zawodnicy bez jakiegokolwiek klubu, którzy pozostali Copa America: Messi

0

@Coutinho007 źle zrozumiałem "gorszego", zgadzam się w takim razie

70

w 2015 bym się zgodził. Teraz nie - Neymar ma już prawie 30 lat

0

@Coutinho007 Peru>Kolumbia dla Ciebie? @chavez tak już pisałem o tym, ze obawiam się karnych w meczach Argentyny bo nie ma dogrywek @amanter ogladalem ten mecz i Brazylia nie była najlepsza na boisku. Grali słabo ale mieli swoje momenty „magii” jak akcja bramkowa. I tutaj miałbym większe pretensje do Chile bo nie potrafili 4 celnych podań wymień + dodatkowo mieli pecha bo jakiś tam zawodnik był na 10 cm spalonym przy bramce

6

Argentyna zagrała dużo lepiej niż Brazylia z Chile. Jeśli obie drużyny dojdą do finału to będzie na pewno wyrównany mecz. Ogólnie liczę na Peru i jakiegoś farfocla w półfinale ale marne szanse są na to

0

Cuadrado czemu nie grał tak btw?

0

XD najlepszy moment meczu

1

@Trepyveb Oj do dzisiaj pamiętam jak Urugwaj pyknął Portugalię w 1/8

0

Tego się obawiam w meczach Argentyny - karnych, bo nie ma dogrywek

1

@Janas11224 na całe szczęście karne, nie wytrzymałbym dogrywki

0

@okiemtypera_lucaxx95 jedyny ciekawey*

1

@Encore Kolumbia podobnie, nie wiem który z nich byłby łatwiejszym przeciwnikiem dla Argentyny

1

Cavani bardzo słaby turniej

0

@Janas11224 efekt Leo :d

4

@Potezne_zakola XDD nwm czemu ale zaśmiałem się na 15 sekund po ostatnich 4 Słowach

1

Dla mnie Messi na luzie mógłby zagrać jeszcze CA w 2024 roku, oby tam zakończył karierę reprezentacyjną

0

@daniel32778 A ogólnie to czemu taka bieda jest?

0

@Sulimo Ameryka Południowa i CA to będzie syf jak odejdzie Messi, Neymar. Największymi gwiazdami to będą Vinicius i Jesus i mecze będzie oglądało 50 osób na krzyż

4

@RosjaninBut żeby oglądać puchar narodów Afryki to już trzeba miec nawalone w bani XD a CA to tutaj 90% oglada ze względu na Messiego

2

Suarez to niezła padaka nie oszukujmy się XD

0

@Rewolucja123 Argentyna podobnie jak Brazylia autostrada do finału. Kolumbia i Urugwaj to mocne drużyny z nazwy

0

Koszmarny ten mecz, a zasnąć już nie zasnę

6

Te euro już dla mnie może wygrać każdy nie licząc Anglii

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?