IbrahimAfellay
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@sebo939 No nie wiem. Ronaldo, Ramos są nazywani potężnymi liderami to czemu nie mogę Messiego do tych osób porównać?
5
@Dundersztyc rozumiem, ze kapitan ma kopać ze złości w 90 minucie przeciwnika zamiast pogodzić się z porażka? Rozumiem, ze kapitan ma być pierwszy w szatni po ostatnim gwizdku?
8
@sebo939 gdzie był Ramos jak dostawał piątkę na Camp Nou albo Casillas kiedy dostawał szóstkę u siebie od Barcy? Gdzie był Ronaldo jak dostawał w 2014 na mistrzostwach od Niemiec?
11
@ptrx Mats niech skupi się najpierw na bronieniu bo od półtora roku to jest padaka
24
@Dundersztyc Dla porównania Ronaldo (uznawany za lidera) w 2017 mówi ze jakby jego koledzy byli na jego poziomie to by wygrał wszystko co się da. Finał z Chile w pucharze konfederacji, jego kolega marnuje setkę a on zaczyna machać rękami gdzie tylko się da. Messi po niestrzelonym karnym De Paula pociesza go, podobnie po setce Martineza. Poza boiskiem Messi wypowiada się o zawodniku Aston Villi, że jest bestią i bez niego nie ugraliby półfinału
8
Dużo się zmienił Messi pod względem bycia liderem i kapitanem od 2016 roku (kiedy skończył karierę reprezentacyjną). Teraz patrząc po jego zachowaniu na boisku oraz poza nim to stwierdzam, ze na ten moment jest jednym z najlepszych kapitanów na świecie
1
https://x.com/WassimLeo1/status/1412957117804433413
o 3:45 w Polsce 11 lipca 2021 roku
o 23:45 w Brazylii 10 lipca 2021 roku
Stanie się to
0
@amanter a to usuwam
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
30
https://mobile.twitter.com/jonas420_/status/1413063869275254787
Life tip dla chętnych
36
w sumie ch z tym meczem Anglii z Włochami. Mi do szczęścia tylko brakuje wygranej Argentyny, na nic więcej nie liczę
0
@amanter Nie no żart. Ja myślę, że Lewy albo Messi
0
Jak Włosi wygrają to Jorginho złota piłka, a jak wygra Anglia to Kane czy Sterling według Was?
13
https://scontent.flcj1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/213760063_2345820625550495_7478929237155496768_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-3&_nc_sid=dbeb18&_nc_ohc=vgEd6AixkPcAX99MuJ-&_nc_ht=scontent.flcj1-1.fna&oh=55953e1eb8b0038613e13f0ccaba2a3f&oe=60EB6149
gość się już kładł, nie powinno być karnego
1
@Kgorecki2500 Fakt, słabo grał na tym turnieju ale nie wiem czy jego zastępca lepiej sobie poradzi
2
Jesus nie zagra z Argentyną.
1
@franegpro Tło awataru zobowiązuje
4
@Cariones z tym CA to odleciał bo tam też gwizdane pod Brazylię jest
0
@Encore chodzi mi o to, że to nie jest w polu karnym
6
https://scontent.flcj1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/198273265_3901245596669380_3577368622551887113_n.jpg?_nc_cat=1&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=dcZw9VWiuaIAX9oPAxY&_nc_ht=scontent.flcj1-1.fna&oh=d21479c7965f457580162b2d62bb561d&oe=60EC04B2
To ten wasz karny na Kane?
4
https://x.com/FCBW_A7/status/1412827406256201729
Luis Suarez skomentował zdjęcie Messiego "Dobra robota chłopcze, gratulacje a teraz czas na taniec"
7
Jak w weekend wygrają Argentyńczycy i Włosi to biegnę maraton do miasta i z powrotem w samych majtach
25
To już nawet Portugalia z Ronaldo na czele w 2016 tak nie denerwowali bo wygrali przynajmniej uczciwie
0
@Brashearr Fakt ale kogo by tam ciągnęli?
5
@Michael24 różnica jest taka ze tam nie było Varu
10
Najbardziej skorumpowany turniej zaraz po mundialu w 2002
9
Oby Włochy wygrały ten finał na ich terenie. Wstyd
7
Największy skandal na tym euro.
1
Ale symulka XD hahah
0
Drużyna kilka razy gorsza na papierze, a ten się dziwi ze nie mogą w setnej minucie nic zrobić