IbrahimAfellay
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W Ameryce południowej nawet sparing Argentina-Brazylia traktują jak wojnę wiec dzisiejszy mecz jest jednym z najbardziej prestiżowych meczów w ostatnim czasie
1
@koksik2700 A co Ronaldo, który nigdy bramki nie zdobył w rundzie pucharowej MŚ ma się czuć gorszy od Maradony?
3
@koksik2700 No Messi zrobił przewagę w 2009 i 2011 w LM, a Maradona jak tam w klubowej piłce?
1
@Encore tylko alko weszło @Ghotti nie no 2 z przodu jest, ale ostatni raz tak się czułem w meczu z Liverpoolem
2
ale mi się łapa trzęsie, za poważnie to biorę ;/
1
@Comentateiro o pierwszej w nocy się sprawdzi
4
Zestaw gotowy?
https://pbs.twimg.com/media/E58vmtFVUAMUF3r?format=jpg&name=large
4
@Potezne_zakola
2
@Potezne_zakola @kaamil1910 no właśnie ty się odpaliłeś, bo mi musiałeś odpisać. ja nie bronię ca, tylko śmieję się, że chwalicie skorumpowane euro.
2
@amanter też myślę, że sobie nie poradzą ale trzeba wierzyć i tyle
18
@Potezne_zakola W dupie mam kto wygra finał euro, wszystko ustawione pod Anglię, wszystkie mecze w domu, karne z kapelusza. Najważniejsze żeby jutro o 2 w nocy Messi podniósł trofeum Copa America
0
@amanter jakby każdy kibic taki był to niezłą motywacje Argentyna by miała taką zerową
1
@amanter to się nie ciesz jak wygrają bo w ogóle wiary w zespół nie masz, żenada
6
jak Argentyna wygra jutro robie 20 km nawet podczas burzy
3
@M4jkellmquc Najłatwiejsza odpowiedź: za ponad 6 godzin, za mniej niż 7 godzin
44
Urugwajska gazeta Ovacion: „Chodź chłopcze! Urugwajski świat sportu chce, aby Messi został mistrzem Copa”.
Luis Suarez wraz z żoną przyleciał dziś do Barcelony, aby z rodziną Messiego kibicować Argentynie
0
@Jarema2000 coś tam piłkarze krzyczeli po meczu z Kolumbia, na yt możesz znaleźć
0
@Jarema2000 Kochać* Brazoli ich cała Polska doboli*
*wiadomo jakie słowa
0
@Amok97 przeciągać. Nawet jakbym zasnął to bym po meczu o 4 nie mógł pewnie zasnąć
2
@koksik2700 no właśnie bez Messiego to by już odpadali w ćwierćfinałach czy nawet wcześniej. Ale po części się zgodzę, że powinien dziś sam od siebie pokazać coś więcej
4
https://x.com/tomaszescobar/status/1413751356180025345
Na papierze kto lepszy?
0
Paredes, Lo Celso, De Paul
Pomoc Argentyny to TOP
2
https://x.com/Lil_Mr_Dynamite/status/1413851730433904643
Stres mnie zżera :/
0
@marcin62 to była zła decyzja Portugalczyka w mojej opinii
2
@kaamil1910 XDDD, ale to wałek musiał być. Ale co zarobił to jego
5
Moriba nie pojawił się w klubie? Jak Messi zrobił to samo rok temu to ludzie go tutaj wyzywali, że nie zasługuje na legendę tego klubu itp. teraz robi to jakiś 18 latek który nic nie pokazał jeszcze, oby poniósł konsekwencje
0
Szkoda, ze w tenisie są rzadko niespodzianki. Djokovic zgarnia sobie każdego szlema
4
@Messibestplayerintheworld może mieszka w Brazylii albo w Argentynie
0
@Rust_Cohle Nie będzie karnych obstawiam, maks dogrywka
1
Argentyna:
7 ostatnich finałów przegrane
+ w 3 ostatnich finałach
360 min, 0 bramek zdobytych, 0 straconych