26

Argentyńscy kibice spędzili całą noc obok domu kapitana Leo Messiego w jego domu w Rosario

https://x.com/FCBW_A7/status/1414550269724090368
https://x.com/FCBW_A7/status/1414556394699767808

Messi na pewno nie ma nic przeciwko takim scenom. W końcu udało mu się po kilkunastu latach wygrać trofeum z reprezentacją. Ogólnie to w Azji i Ameryce południowej zdecydowanie bardziej przeżywają tę wygraną niż np Włosi

0

@Encore coś tam spiker powiedział „gratulacje dla Dembele, Umtitiego i kogoś tam jeszcze za wygranie euro” i fani zaczęli bić brawa. Oby było teraz podobnie bo Ronaldo przyjezdza z Juve na puchar Gampera :D

2

@amanter w 2018 jak Francja wygrała MŚ to było coś podobnego

2

@Encore z Kolumbia zagrał dobrze przecież

0

@amanter i ile drużyn zostało?

16

@kamil9040 To jest medialna nagroda, a Messi przez ostatnie 48h dostał tyle hajpu, ze ma już złota piłkę w kieszeni. Zreszta słusznie bo jest najlepszy w tym roku

0

@amanter a kiedy liga narodów?

14

Golden ball: Messi
Golden boy: Pedri


18

Messi piękny człowiek, nawet do auta wszedł do kibiców


15

Trzeba pamiętać, że Argentyna zrobiła to czego nie zrobiła Barcelona w ostatnich latach. Potrafiła wygrać z TOP drużyną podczas słabego dnia Messiego. Brazylia z Casemiro, Neymarem i innym Firmino zostali zgaszeni przez obrońców i pomocników Argentyny. De Paul, Otamendi, Montiel, Romero zagrali na najlepszym poziomie w tym meczu.

52

>klękanie bo trzeba walczyć przeciwko rasizmowi
> masowe wyzywanie 19 latka który nie strzelił karnego

XD

0

@Rewolucja123 W sumie to napisał wszystko co wiemy

0

@Colon pewnie każdy piłkarz inaczej to interpretuje

7

Twitter to coś pięknego
„Messi is winning”
„Levy says hi”
„Ballon dor says bye” xd


20

https://x.com/ayanhaider_/status/1414054464181481475

Dzisiaj nie było: Argentyna wygrała Copa America

12

4

Oficjalnie Jorginho bez złotej piłki

0

Złota piłka strzela

0

Ale bym się zesral jakby były karne w meczu Argentyny z Brazylią

5

Kamerę rozwalił XD

0

@barcelonaLM dobry polski XD

1

Chiellini czy Lenglet?

3

Co to za piosenka jak lalala sobie śpiewają?

0

Anglia spuchła jak Roma

0

@Mr8lack w piłkę gram, wiec tylko na treningach

0

@Bykunn gram w piłkę ogólnie, ale tam wiesz pobiegam trochę pochodzę itd. Lipa z czasem bo chyba średnio się powinno robić 10 km w godzinę

34

https://scontent.flcj1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/207812257_565982311235652_751907862060586106_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-3&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=Z81MpyrvDy8AX_9cM2n&_nc_ht=scontent.flcj1-1.fna&oh=54393525f99623099a8b378aa6e29efc&oe=60F0193C

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10331853#comment-10331875

Powiedziałem sobie, że jak Argentyna wygra Copa to robię 20 km następnego dnia ;d Było ciężko i podczas ulewy i burzy udało mi się zrobić 20 km, ale po 17 km (po dokładnie 2 godzinach) stwierdziłem, żeby już wrócić do domu pieszo (tak dla Messiego bo on lubi chodzić ;) ). Dlatego te 2 godziny i 43 minuty słabo wyglądają i to bardzo.
Ogólnie nienawidzę biegać, wolę zdecydowanie siłkę ;d
@BorzyKrzys @Potezne_zakola @AntekGriezmann @Mr8lack @Tomo1989

29

Di Maria: „Messi był najlepszy przed finałem i jest najlepszy po finale”

1

@derlysy1979 Argentyna wygrała, to się liczyło najbardziej

1

Chiesa to jest TOP

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?