IbrahimAfellay
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
26
Argentyńscy kibice spędzili całą noc obok domu kapitana Leo Messiego w jego domu w Rosario
https://x.com/FCBW_A7/status/1414550269724090368
https://x.com/FCBW_A7/status/1414556394699767808
Messi na pewno nie ma nic przeciwko takim scenom. W końcu udało mu się po kilkunastu latach wygrać trofeum z reprezentacją. Ogólnie to w Azji i Ameryce południowej zdecydowanie bardziej przeżywają tę wygraną niż np Włosi
0
@Encore coś tam spiker powiedział „gratulacje dla Dembele, Umtitiego i kogoś tam jeszcze za wygranie euro” i fani zaczęli bić brawa. Oby było teraz podobnie bo Ronaldo przyjezdza z Juve na puchar Gampera :D
2
@amanter w 2018 jak Francja wygrała MŚ to było coś podobnego
2
@Encore z Kolumbia zagrał dobrze przecież
0
@amanter i ile drużyn zostało?
16
@kamil9040 To jest medialna nagroda, a Messi przez ostatnie 48h dostał tyle hajpu, ze ma już złota piłkę w kieszeni. Zreszta słusznie bo jest najlepszy w tym roku
0
@amanter a kiedy liga narodów?
14
Golden ball: Messi
Golden boy: Pedri
18
Messi piękny człowiek, nawet do auta wszedł do kibiców
15
Trzeba pamiętać, że Argentyna zrobiła to czego nie zrobiła Barcelona w ostatnich latach. Potrafiła wygrać z TOP drużyną podczas słabego dnia Messiego. Brazylia z Casemiro, Neymarem i innym Firmino zostali zgaszeni przez obrońców i pomocników Argentyny. De Paul, Otamendi, Montiel, Romero zagrali na najlepszym poziomie w tym meczu.
52
>klękanie bo trzeba walczyć przeciwko rasizmowi
> masowe wyzywanie 19 latka który nie strzelił karnego
XD
0
@Rewolucja123 W sumie to napisał wszystko co wiemy
0
@Colon pewnie każdy piłkarz inaczej to interpretuje
7
Twitter to coś pięknego
„Messi is winning”
„Levy says hi”
„Ballon dor says bye” xd
„
20
https://x.com/ayanhaider_/status/1414054464181481475
Dzisiaj nie było: Argentyna wygrała Copa America
12
https://x.com/MateoVeb/status/1414342784069390340
Nie ma innej możliwości.
4
Oficjalnie Jorginho bez złotej piłki
0
Złota piłka strzela
0
Ale bym się zesral jakby były karne w meczu Argentyny z Brazylią
5
Kamerę rozwalił XD
0
@barcelonaLM dobry polski XD
1
Chiellini czy Lenglet?
3
Co to za piosenka jak lalala sobie śpiewają?
0
Anglia spuchła jak Roma
0
@Mr8lack w piłkę gram, wiec tylko na treningach
0
@Bykunn gram w piłkę ogólnie, ale tam wiesz pobiegam trochę pochodzę itd. Lipa z czasem bo chyba średnio się powinno robić 10 km w godzinę
34
https://scontent.flcj1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/207812257_565982311235652_751907862060586106_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-3&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=Z81MpyrvDy8AX_9cM2n&_nc_ht=scontent.flcj1-1.fna&oh=54393525f99623099a8b378aa6e29efc&oe=60F0193C
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10331853#comment-10331875
Powiedziałem sobie, że jak Argentyna wygra Copa to robię 20 km następnego dnia ;d Było ciężko i podczas ulewy i burzy udało mi się zrobić 20 km, ale po 17 km (po dokładnie 2 godzinach) stwierdziłem, żeby już wrócić do domu pieszo (tak dla Messiego bo on lubi chodzić ;) ). Dlatego te 2 godziny i 43 minuty słabo wyglądają i to bardzo.
Ogólnie nienawidzę biegać, wolę zdecydowanie siłkę ;d
@BorzyKrzys @Potezne_zakola @AntekGriezmann @Mr8lack @Tomo1989
29
Di Maria: „Messi był najlepszy przed finałem i jest najlepszy po finale”
1
@derlysy1979 Argentyna wygrała, to się liczyło najbardziej
1
Chiesa to jest TOP