0

Fajnie jak Hiszpania zremisowałaby ze Szwecja to z 1 miejsca wyjdziemy

0

Polska - Słowacja 2-0
Lewandowski
Klich

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@doc Ten sam typ był pewny Messiego w Interze, więcej pisać nie musze

1

Teraz porównajcie komentarz dzisiejszego meczu (no nie oszukujmy się - dwóch średnich ekip) do komentarza z półfinału LM na Polsacie. Niebo a ziemia

4

@Janiama Moim zdaniem pojawi się ładniejsza.

0

Ale bramka o matko :o

14

37 letni Goran Pandev został najmłodszym strzelcem w historii Macedonii którzy strzelił bramkę na głównym turnieju międzynarodowym

2

@Don-Corleone Ależ oczywiście. Pomimo, że jestem tutaj nowym użytkownikiem (ale bywam już tutaj bardzo długo) postanowiłem założyć konto, bo zauważyłem, że komentujecie tutaj mecze Argentyny nawet o 3 w nocy jak ostatnim razem :)) jak już o ostatnim meczu mowa - szkoda głupio straconych punktów w ostatnich minutach ale gra była na bardzo dobrym poziomie (szczególnie w pierwszej połowie) przeciwko mocnej drużynie (dla mnie najmocniejszej po Brazylii i Urugwaju na ten moment). Jednak to były tylko (albo i aż?) eliminacje a najważniejsze dopiero przed nami. Chile? Z Argentyną zagrali bardzo słabe spotkanie i spodziewam się dzisiaj zwycięstwa drużyny Leo. Chociaż wiadomo jak to jest w tej piłce nożnej.. vamos!

25

Dzisiaj pierwszy mecz z niewygodnym rywalem ale mam nadzieję, że w końcu się uda. Oby najlepszy piłkarz na świecie poprowadził drużynę do zwycięstwa tego turnieju i podniósł trofeum za miesiąc

Vamos Argentyna!
Vamos Messi!

1

Jeśli Argentyna wygra swoją grupę:
W ćwierćfinale zagra z drużyną z 4 miejsca z drugiej grupy
W półfinale zagra z drużyną z 2 miejsca z drugiej grupy lub z zespołem z 3 miejsca ze swojej grupy

Łatwiejszej drogi do finału nie da się mieć (Nawet jak im po myśli nie pójdzie, to z grupy awansują na pewno bo wchodzą cztery drużyny z pięciu)

1

@Encore W pierwszym sezonie grał z Vidalem, Rakiticiem czy Busqetsem bez formy przez cały sezon więc nic dziwnego

4

Kupno De Jonga za 75 mln mega się opłaciło. Chyba jedyny transfer (nie licząc kupno Neymara) który opłacił się za wysokie pieniądze

2

@arasz1819 tyle, że już minęło trochę od przedostatniej kolejki w La Lidze. Zresztą Pedri w okresie luty-maj grał słabo i tak czy inaczej powinien być wtedy zmieniany.

1

@Don-Corleone Szkoda, że ten Otamendi no ale nie ma nikogo innego za jego miejsce.

3

https://x.com/FCBW_A7/status/1404237902989701120

Stadion Olimpijski Nelton Santos, Rio de Janeiro, w ramach przygotowań do meczu Argentyny z Chile

1

@kaamil1910 Więcej meczów w trakcie sezonu, piłkarze są zmuszeni zaprzestania grania w klubie aby miesiąc spędzić na innym kontynencie, gdzie panuje inny klimat itp a później znów wracają do swoich klubów aby dograć sezon.,

1

@Zip Argentyna z grupy na pewno wyjdzie. Zabawa dopiero zacznie się od 1/8

1

Mundial w 2022 roku w Katarze w GRUDNIU to zbrodnia i ludzie powinni to zbojkotować tak jak superligę.

1

Jak nie wyjdziemy z grupy wiedząc, że aż 4 drużyny awansują z trzecich miejsc myślę, że będzie to kompromitacja

2

@jeyx77x A faktycznie, pomyliło mi się z sezonem 07/08. Zwracam honor

1

@BarcaSupporter Real w sezonie przed jego przyjściem został mistrzem Hiszpanii i miał o 18 punktów więcej od Barcelony

2

@Mns21 Tak, jest już znana drabinka. Jeśli jakaś drużyna awansuje z 1 miejsca to ma dosłownie autostradę do finału. (Po drodze gra z drużyną z 4 miejsca z drugiej grupy, a później albo z drużyną która zajęła 3 miejsce w drugiej grupie, albo zespołem który zajął 2 miejsce w tej samej grupie)

3

@FC1899Barca Ronaldo nigdy nie przejdzie do drużyny, która jest słabsza od innej drużyny w tej samej lidze.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Szkoda, że Laporta nie zdążył załatwić Wijnalduma przed wkroczeniem PSG do akcji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?