IbrahimAfellay
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fajnie jak Hiszpania zremisowałaby ze Szwecja to z 1 miejsca wyjdziemy
0
Polska - Słowacja 2-0
Lewandowski
Klich
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@doc Ten sam typ był pewny Messiego w Interze, więcej pisać nie musze
1
Teraz porównajcie komentarz dzisiejszego meczu (no nie oszukujmy się - dwóch średnich ekip) do komentarza z półfinału LM na Polsacie. Niebo a ziemia
4
@Janiama Moim zdaniem pojawi się ładniejsza.
0
Ale bramka o matko :o
14
37 letni Goran Pandev został najmłodszym strzelcem w historii Macedonii którzy strzelił bramkę na głównym turnieju międzynarodowym
2
@Don-Corleone Ależ oczywiście. Pomimo, że jestem tutaj nowym użytkownikiem (ale bywam już tutaj bardzo długo) postanowiłem założyć konto, bo zauważyłem, że komentujecie tutaj mecze Argentyny nawet o 3 w nocy jak ostatnim razem :)) jak już o ostatnim meczu mowa - szkoda głupio straconych punktów w ostatnich minutach ale gra była na bardzo dobrym poziomie (szczególnie w pierwszej połowie) przeciwko mocnej drużynie (dla mnie najmocniejszej po Brazylii i Urugwaju na ten moment). Jednak to były tylko (albo i aż?) eliminacje a najważniejsze dopiero przed nami. Chile? Z Argentyną zagrali bardzo słabe spotkanie i spodziewam się dzisiaj zwycięstwa drużyny Leo. Chociaż wiadomo jak to jest w tej piłce nożnej.. vamos!
25
Dzisiaj pierwszy mecz z niewygodnym rywalem ale mam nadzieję, że w końcu się uda. Oby najlepszy piłkarz na świecie poprowadził drużynę do zwycięstwa tego turnieju i podniósł trofeum za miesiąc
Vamos Argentyna!
Vamos Messi!
1
Jeśli Argentyna wygra swoją grupę:
W ćwierćfinale zagra z drużyną z 4 miejsca z drugiej grupy
W półfinale zagra z drużyną z 2 miejsca z drugiej grupy lub z zespołem z 3 miejsca ze swojej grupy
Łatwiejszej drogi do finału nie da się mieć (Nawet jak im po myśli nie pójdzie, to z grupy awansują na pewno bo wchodzą cztery drużyny z pięciu)
1
@Encore W pierwszym sezonie grał z Vidalem, Rakiticiem czy Busqetsem bez formy przez cały sezon więc nic dziwnego
4
Kupno De Jonga za 75 mln mega się opłaciło. Chyba jedyny transfer (nie licząc kupno Neymara) który opłacił się za wysokie pieniądze
2
@arasz1819 tyle, że już minęło trochę od przedostatniej kolejki w La Lidze. Zresztą Pedri w okresie luty-maj grał słabo i tak czy inaczej powinien być wtedy zmieniany.
1
@Don-Corleone Szkoda, że ten Otamendi no ale nie ma nikogo innego za jego miejsce.
3
https://x.com/FCBW_A7/status/1404237902989701120
Stadion Olimpijski Nelton Santos, Rio de Janeiro, w ramach przygotowań do meczu Argentyny z Chile
1
@kaamil1910 Więcej meczów w trakcie sezonu, piłkarze są zmuszeni zaprzestania grania w klubie aby miesiąc spędzić na innym kontynencie, gdzie panuje inny klimat itp a później znów wracają do swoich klubów aby dograć sezon.,
1
@Zip Argentyna z grupy na pewno wyjdzie. Zabawa dopiero zacznie się od 1/8
1
Mundial w 2022 roku w Katarze w GRUDNIU to zbrodnia i ludzie powinni to zbojkotować tak jak superligę.
1
Jak nie wyjdziemy z grupy wiedząc, że aż 4 drużyny awansują z trzecich miejsc myślę, że będzie to kompromitacja
2
@jeyx77x A faktycznie, pomyliło mi się z sezonem 07/08. Zwracam honor
1
@BarcaSupporter Real w sezonie przed jego przyjściem został mistrzem Hiszpanii i miał o 18 punktów więcej od Barcelony
2
@Mns21 Tak, jest już znana drabinka. Jeśli jakaś drużyna awansuje z 1 miejsca to ma dosłownie autostradę do finału. (Po drodze gra z drużyną z 4 miejsca z drugiej grupy, a później albo z drużyną która zajęła 3 miejsce w drugiej grupie, albo zespołem który zajął 2 miejsce w tej samej grupie)
3
@FC1899Barca Ronaldo nigdy nie przejdzie do drużyny, która jest słabsza od innej drużyny w tej samej lidze.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Szkoda, że Laporta nie zdążył załatwić Wijnalduma przed wkroczeniem PSG do akcji