IbrahimAfellay
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
25
@Abominacja XDD
0
Ponoć ma być jakiś superpuchar tylko ze w reprezentacji, czyli Argentyna zagra albo z Włochami albo Anglią
0
@msmsms nadal jak jest deszcz to nie jest to wspaniała pogoda
3
@ClassicRock tylko od wczoraj chyba było z milionów tweetow o Messim a dziś będą mówić o całej Anglii a nie o Kane
20
W sumie ch z tym meczem, ważne ze Argentyna wygrała
8
https://x.com/cristiano_peak/status/1414284860001300481
coś pięknego
2
Eder strzela decydującą bramkę, wszyscy rozmawiają o Ronaldo, każdy zadowolony.
Di Maria strzela decydującą bramkę, wszyscy rozmawiają o Messim.
Ronaldo:
https://www.google.com/search?q=wait+that+illegal&rlz=1CDGOYI_enPL921PL921&oq=wait+that&aqs=chrome.0.0j69i57j0l4.2772j0j4&hl=pl&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8#imgrc=6PT5X7Z6-PFeIM
1
@barcelonaLM Najpierw Suarez, teraz Messi - piękna historia
0
Messi będzie oglądał finał euro?
1
@FCMichalo nie wiem ale Neymar jak coś tez nie wie
8
Mecz Argentyny z Brazylią to był jeden z najważniejszych i najwiekszych spotkań w karierze Messiego, dla mnie na pewno top3
2
@masq
1) tez się dziś zastanawiałem nad tym. Nazywa Messiego Bogiem, najlepszym piłkarzem w historii a zdupcyl do PSG by zarabiać kilka milionów więcej... nawet miał szanse wrócić to stwierdził ze zostanie w Paryżu
2) https://mobile.twitter.com/ayanhaider_/status/1414054464181481475?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1414054464181481475%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.fcbarca.com%2Fuser%2FIbrahimAfellay%2Fkomentarze
3
@FC1899Barca Sorki ale nic nie przebije reakcja Messiego po ostatnim gwizdku :) ale zgadzam sie piękny moment
9
@Rewolucja123 Akurat Messi nie ma słabych statystyk z karnych. Nie jest w nich wyśmienity ale słaby tez nie jest. Gra w powietrzu mając 170 cm? Zresztą kiedyś strzelił w finale LM taką bramkę
10
@AmigoBlancos Była gwiazda Realu zdobywa trofeum Messiego, ironia losu
4
Messi do Neymara: „Nie poddawaj się, Ty się doczekasz złotej piłki, nie poddawaj się”
1
@Dertinho oj tam nie będę oszukiwał samego siebie, zresztą dla Leo się poświęcę
1
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10326247#comment-10326247
Dobra trzeba to zrobić, będzie piekielnie trudno ale dam radę
1
@DonMatteo901 dużo osób Ci odpisało XD
15
Po meczu PSG-Barca Di Maria powiedział do Messiego "Leo nie martw się, zdobędziemy puchar i będziemy szczęśliwi przed zakończeniem kariery", Leo mu odpowiedział "Obiecuję, że będę walczył do końca"
Pół roku później Di Maria strzela jedyną bramkę w finale Copa America...
https://pbs.twimg.com/media/E5zHJC4XMAAZlsZ.jpg
2
@Tales_Omletu to niezły 1959
7
@Senyer 2016 stulecie, 2019 bo ostatnie było w 2015, 2020 żeby zrównać się z euro i teraz będą co 4 lata
8
Ronaldo 2 lata temu kiedy Messi wygrywał nagrodę fify xD sytuacja się powtarza i LR też pozdrowiona
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@BorzyKrzys @Potezne_zakola @koziar dzisiaj do 24 wstawiam screena z apki
1
Kogo byście chcieli z reprezentacji Argentyny w Barcelonie (nie licząc Leo ofc). Ja bym chciał De Paula i Romero najbardziej chyba
2
Alves ma najwiecej trofeów w historii? Ile Messiemu brakuje żeby go doścignąć?
4
Scaloni - szacun, ze wystawił Di Marie od początku bo chyba każdy był pewien, ze zacznie na ławce. Miał nosa
5
@Janas11224 i co najlepsze dwa kompletnie inne charaktery
0
Lipa, że Lewandowski nie wygrał w 2020 złotej piłki. Nie dość, że Polak rodak by zdobył tę nagrodę to pewnie w tym roku już Messi by nie miał żadnego konkurenta