25

0

Ponoć ma być jakiś superpuchar tylko ze w reprezentacji, czyli Argentyna zagra albo z Włochami albo Anglią

0

@msmsms nadal jak jest deszcz to nie jest to wspaniała pogoda

3

@ClassicRock tylko od wczoraj chyba było z milionów tweetow o Messim a dziś będą mówić o całej Anglii a nie o Kane

20

W sumie ch z tym meczem, ważne ze Argentyna wygrała

2

Eder strzela decydującą bramkę, wszyscy rozmawiają o Ronaldo, każdy zadowolony.

Di Maria strzela decydującą bramkę, wszyscy rozmawiają o Messim.
Ronaldo:
https://www.google.com/search?q=wait+that+illegal&rlz=1CDGOYI_enPL921PL921&oq=wait+that&aqs=chrome.0.0j69i57j0l4.2772j0j4&hl=pl&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8#imgrc=6PT5X7Z6-PFeIM

1

@barcelonaLM Najpierw Suarez, teraz Messi - piękna historia

0

Messi będzie oglądał finał euro?

1

@FCMichalo nie wiem ale Neymar jak coś tez nie wie

8

Mecz Argentyny z Brazylią to był jeden z najważniejszych i najwiekszych spotkań w karierze Messiego, dla mnie na pewno top3

2

@masq
1) tez się dziś zastanawiałem nad tym. Nazywa Messiego Bogiem, najlepszym piłkarzem w historii a zdupcyl do PSG by zarabiać kilka milionów więcej... nawet miał szanse wrócić to stwierdził ze zostanie w Paryżu

2) https://mobile.twitter.com/ayanhaider_/status/1414054464181481475?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1414054464181481475%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.fcbarca.com%2Fuser%2FIbrahimAfellay%2Fkomentarze

3

@FC1899Barca Sorki ale nic nie przebije reakcja Messiego po ostatnim gwizdku :) ale zgadzam sie piękny moment

9

@Rewolucja123 Akurat Messi nie ma słabych statystyk z karnych. Nie jest w nich wyśmienity ale słaby tez nie jest. Gra w powietrzu mając 170 cm? Zresztą kiedyś strzelił w finale LM taką bramkę

10

@AmigoBlancos Była gwiazda Realu zdobywa trofeum Messiego, ironia losu

4

Messi do Neymara: „Nie poddawaj się, Ty się doczekasz złotej piłki, nie poddawaj się”

1

@Dertinho oj tam nie będę oszukiwał samego siebie, zresztą dla Leo się poświęcę

1

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10326247#comment-10326247

Dobra trzeba to zrobić, będzie piekielnie trudno ale dam radę

1

@DonMatteo901 dużo osób Ci odpisało XD

15

Po meczu PSG-Barca Di Maria powiedział do Messiego "Leo nie martw się, zdobędziemy puchar i będziemy szczęśliwi przed zakończeniem kariery", Leo mu odpowiedział "Obiecuję, że będę walczył do końca"
Pół roku później Di Maria strzela jedyną bramkę w finale Copa America...

https://pbs.twimg.com/media/E5zHJC4XMAAZlsZ.jpg

2

@Tales_Omletu to niezły 1959

7

@Senyer 2016 stulecie, 2019 bo ostatnie było w 2015, 2020 żeby zrównać się z euro i teraz będą co 4 lata

8

/photo/1

Ronaldo 2 lata temu kiedy Messi wygrywał nagrodę fify xD sytuacja się powtarza i LR też pozdrowiona

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@BorzyKrzys @Potezne_zakola @koziar dzisiaj do 24 wstawiam screena z apki

1

Kogo byście chcieli z reprezentacji Argentyny w Barcelonie (nie licząc Leo ofc). Ja bym chciał De Paula i Romero najbardziej chyba

2

Alves ma najwiecej trofeów w historii? Ile Messiemu brakuje żeby go doścignąć?

4

Scaloni - szacun, ze wystawił Di Marie od początku bo chyba każdy był pewien, ze zacznie na ławce. Miał nosa

5

@Janas11224 i co najlepsze dwa kompletnie inne charaktery

0

Lipa, że Lewandowski nie wygrał w 2020 złotej piłki. Nie dość, że Polak rodak by zdobył tę nagrodę to pewnie w tym roku już Messi by nie miał żadnego konkurenta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?