IbrahimAfellay
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@DonAndresFCB wszyscy piłkarze marzą o jednej złotej piłki, a on może miec ich SIEDEM. Niepojęte..
31
Copa America odbędzie się w Brazylii, bo w Argentynie jest za dużo przypadków covida.
Też Argentyna:
https://x.com/FCBW_A7/status/1414100778382503936
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
najpiękniejszy wczoraj moment był kiedy po końcowym gwizdku wszyscy pobiegli do Messiego... ciary
1
Ciekawe ile kibiców Barcelony oglądało mecz z całego świata
5
Brawo dla Argentyny ale szkoda Viniciusa bo zasłużył
63
Ile Messi będzie miał złotych piłek w grudniu?
https://mobile.twitter.com/mo6arab/status/1414170714962333697
1
@Colin94 wiadomo, tylko tak napisałem
0
@amanter powinien ładować po długim bo bramkarz odkrył cały drugi słupek
0
Ale co Messi zmarnował setę to jego. Dziwna decyzja
4
@Kamilos84 jak on z grupy na euro nie wyszedł, szanujmy się
3
Messi ze złota pilka, bo kto inny? Kane? Włoski Rakitic?
21
Otamendi i reszta ziomków z obrony zagrali perfekcyjnie. Wiadomo chyba dwa wylewy były, ale to oni w genach mają. Pięknie czyścili napastników Brazylii, tylko coś tam Neymar grał
34
https://x.com/majkel1999/status/1414037438637412352
chłopa co boli Messi to nie mam pytań
2
Jak Messi zdobyłby MŚ to stałby się pierwszym piłkarzem, który wygrałby absolutnie wszystko co się da licząc indywidualne nagrody za najlepszego piłkarza danego turnieju?
10
@Culé a muerte Lewy najlepszy xd
9
Messi ucieszony, Neymar ucieszony, jest git
28
https://x.com/ayanhaider_/status/1414054464181481475
Video dnia
6
Wygrana Messiego na pewno bedzie miała wpływ na jego przyszłość oraz jego grę w przyszłym sezonie. Niech teraz odpocznie z rodzinką bo zasłużył na to
1
@Kamilos84 kompleks fanów Ronaldo* do Cristiano nic nie mam
42
Najpiekniejszy jest ból dupy rycerzy księcia Ronaldo, którzy specjalnie siedzieli w nocy, żeby oglądać Messiego i cisnąć go bo nie strzelił setki XD
43
https://mobile.twitter.com/H4rr150n10/status/1414050583502327809
Awwww
1
@Uukasz_93 hahah psycha siadła
2
Czas na najpiękniejsza chwile!!
1
@amanter pozdrówka!!!
85
Messi pomógł drużynie w dojściu do finału
Drużyna pomogła Messiemu w finale
Ale się cieszę!!
0
@Ronmes Widziałem ze piłka była grana z prawej nogi, ale myślałem ze jakiś obrońca ;)
0
@barcelonaLM musza nockę zarywać bo maja kompleks Messiego XD
0
Kto dał piłkę Di Marii przy bramce?
20
Real tak wygrywał 3 LM z rzędu wiec jak będą dalej wygrywać to mogą sobie grać jak chcą