2

@DonAndresFCB wszyscy piłkarze marzą o jednej złotej piłki, a on może miec ich SIEDEM. Niepojęte..

31

Copa America odbędzie się w Brazylii, bo w Argentynie jest za dużo przypadków covida.
Też Argentyna:
https://x.com/FCBW_A7/status/1414100778382503936

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

najpiękniejszy wczoraj moment był kiedy po końcowym gwizdku wszyscy pobiegli do Messiego... ciary

1

Ciekawe ile kibiców Barcelony oglądało mecz z całego świata

5

Brawo dla Argentyny ale szkoda Viniciusa bo zasłużył

63

Ile Messi będzie miał złotych piłek w grudniu?

https://mobile.twitter.com/mo6arab/status/1414170714962333697


1

@Colin94 wiadomo, tylko tak napisałem

0

@amanter powinien ładować po długim bo bramkarz odkrył cały drugi słupek

0

Ale co Messi zmarnował setę to jego. Dziwna decyzja

4

@Kamilos84 jak on z grupy na euro nie wyszedł, szanujmy się

3

Messi ze złota pilka, bo kto inny? Kane? Włoski Rakitic?

21

Otamendi i reszta ziomków z obrony zagrali perfekcyjnie. Wiadomo chyba dwa wylewy były, ale to oni w genach mają. Pięknie czyścili napastników Brazylii, tylko coś tam Neymar grał

34

https://x.com/majkel1999/status/1414037438637412352

chłopa co boli Messi to nie mam pytań

2

Jak Messi zdobyłby MŚ to stałby się pierwszym piłkarzem, który wygrałby absolutnie wszystko co się da licząc indywidualne nagrody za najlepszego piłkarza danego turnieju?

10

@Culé a muerte Lewy najlepszy xd

9



Messi ucieszony, Neymar ucieszony, jest git

6

Wygrana Messiego na pewno bedzie miała wpływ na jego przyszłość oraz jego grę w przyszłym sezonie. Niech teraz odpocznie z rodzinką bo zasłużył na to

1

@Kamilos84 kompleks fanów Ronaldo* do Cristiano nic nie mam

42

Najpiekniejszy jest ból dupy rycerzy księcia Ronaldo, którzy specjalnie siedzieli w nocy, żeby oglądać Messiego i cisnąć go bo nie strzelił setki XD

1

@Uukasz_93 hahah psycha siadła

2

Czas na najpiękniejsza chwile!!

1

@amanter pozdrówka!!!

85

Messi pomógł drużynie w dojściu do finału
Drużyna pomogła Messiemu w finale

Ale się cieszę!!

0

@Ronmes Widziałem ze piłka była grana z prawej nogi, ale myślałem ze jakiś obrońca ;)

0

@barcelonaLM musza nockę zarywać bo maja kompleks Messiego XD

0

Kto dał piłkę Di Marii przy bramce?

20

Real tak wygrywał 3 LM z rzędu wiec jak będą dalej wygrywać to mogą sobie grać jak chcą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?