1

Brakuje takiego Puiga tutaj

1

Kto gra z 10 w Argentynie?

0

@Tomo_95 Czy dużo lepiej w pomocy to bym się kłócił.

0

@M4jkellmquc to się przebudzisz jak zobaczysz Casemiro albo Viniciusa na ławce

1

Im bliżej do meczu to jakos mniejsze emocje czuje w sobie xd

0

@Potezne_zakola miło ze z nami czekasz na mecz wcześniej pisząc jak to skorumpowana jest organizacja

2

@dmcteam Jestem fanem Messiego, wiec kibicuje Argentynie - proste

1

Co tak dużo osób na La Rambli o tej porze?

1

@VamosRakieta I przyznaj Barcelona nie grała źle

0

Jak Di Maria zacznie to Argentyna rzuci się na ofensywę od 1 minuty

0

@amanter kto to XD

3

Chciałbym Wam powiedzieć, że dzisiejszy mecz oglądam głównie ze względu na Messiego i to właśnie przez niego kibicuję Argentyńczykom.

0

@D10SLEO wiem, nie zauważyłem, my bad

0

Ktoś tu pisał ze mecz Polski z Romunią, włączam a to fifa XDD

0

@Encore W sumie to jakbym nie znał wcześniej statystyk to bym powiedział ze ma może z 50 bramek.
Imponujące statystyki

5

@GeneralXavi nie wiem czy żartujesz ale ja bym tak zrobił ;) jakkolwiek to brzmi to Messi jest częścią mojego życia. Pamietam jak zdobywał pierwszą złota piłkę, miałem z 10 lat i na treningu u siebie w klubie aż pobiegłem do szatni sprawdzić SMS od mamy kto wygrał ZP :) Teraz mam już 20 za sobą i czekam przed telewizorem na jego mecz, śledzę każdy jego mecz, ruch na boisku - doslownie wszystko. Będę płakał na jego końcowym meczu...

8

@GeneralXavi Messi > każda moja ex

9

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@jakub1906 @Dertinho No zgodzę się, niezłe walki szły w serie a i La liga ;)

0

@Mns21 obrona Brazylii pomoc pół na pół atak Argentyny+Neymar

3

@Bartolomel ja tak zrobiłem po karnych przeciwko Kolumbii bo psychy nie miałem żeby obejrzeć do końca i pierwszy komentarz „taaaak ku*a* XD

2

@jakub1906 Nie no przesadziłeś z tymi 5x więcej konsekwencji. Ja z tego euro zapamiętałem dwie sytuacje z meczu Polski i ten karny w meczu Anglii

0

@Sulimo to nie jest trolling, zreszta i tak dostanę po dzisiejszym meczu =D

5

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@masq o Aguero zapomniałeś?

5

Argentyna-Brazylia 2-1
Messi
Martinez
Firmino

0

@Yosemite jak dzisiaj będzie tak samo to robie magika

2

Semedo czy Dani Alves? Semedo na pewno lepszy pod względem technicznym i jednak miał to coś a Alves fajnie pykał z Messim i coś tam wrzucił nawet

1

@ClassicRock Vinicius zasługuje na te trofeum

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?