IbrahimAfellay
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Brakuje takiego Puiga tutaj
1
Kto gra z 10 w Argentynie?
0
@Tomo_95 Czy dużo lepiej w pomocy to bym się kłócił.
0
@M4jkellmquc to się przebudzisz jak zobaczysz Casemiro albo Viniciusa na ławce
1
Im bliżej do meczu to jakos mniejsze emocje czuje w sobie xd
0
@Potezne_zakola miło ze z nami czekasz na mecz wcześniej pisząc jak to skorumpowana jest organizacja
2
@dmcteam Jestem fanem Messiego, wiec kibicuje Argentynie - proste
1
Co tak dużo osób na La Rambli o tej porze?
1
@VamosRakieta I przyznaj Barcelona nie grała źle
0
Jak Di Maria zacznie to Argentyna rzuci się na ofensywę od 1 minuty
0
@amanter kto to XD
3
Chciałbym Wam powiedzieć, że dzisiejszy mecz oglądam głównie ze względu na Messiego i to właśnie przez niego kibicuję Argentyńczykom.
0
@D10SLEO wiem, nie zauważyłem, my bad
0
Ktoś tu pisał ze mecz Polski z Romunią, włączam a to fifa XDD
0
@Encore W sumie to jakbym nie znał wcześniej statystyk to bym powiedział ze ma może z 50 bramek.
Imponujące statystyki
5
@GeneralXavi nie wiem czy żartujesz ale ja bym tak zrobił ;) jakkolwiek to brzmi to Messi jest częścią mojego życia. Pamietam jak zdobywał pierwszą złota piłkę, miałem z 10 lat i na treningu u siebie w klubie aż pobiegłem do szatni sprawdzić SMS od mamy kto wygrał ZP :) Teraz mam już 20 za sobą i czekam przed telewizorem na jego mecz, śledzę każdy jego mecz, ruch na boisku - doslownie wszystko. Będę płakał na jego końcowym meczu...
8
@GeneralXavi Messi > każda moja ex
9
https://x.com/FCBW_A7/status/1413950538933284873
make it happen pls
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@jakub1906 @Dertinho No zgodzę się, niezłe walki szły w serie a i La liga ;)
0
@Mns21 obrona Brazylii pomoc pół na pół atak Argentyny+Neymar
3
@Bartolomel ja tak zrobiłem po karnych przeciwko Kolumbii bo psychy nie miałem żeby obejrzeć do końca i pierwszy komentarz „taaaak ku*a* XD
2
@jakub1906 Nie no przesadziłeś z tymi 5x więcej konsekwencji. Ja z tego euro zapamiętałem dwie sytuacje z meczu Polski i ten karny w meczu Anglii
0
@Sulimo to nie jest trolling, zreszta i tak dostanę po dzisiejszym meczu =D
5
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@masq o Aguero zapomniałeś?
5
Argentyna-Brazylia 2-1
Messi
Martinez
Firmino
0
@Yosemite jak dzisiaj będzie tak samo to robie magika
2
Semedo czy Dani Alves? Semedo na pewno lepszy pod względem technicznym i jednak miał to coś a Alves fajnie pykał z Messim i coś tam wrzucił nawet
1
@ClassicRock Vinicius zasługuje na te trofeum