IbrahimAfellay
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Nazio87 szklankę rozbiłem wczoraj przez tego „sędziego” musiałem się wyżalić
3
Elo po banie
Brawo Argentyna, ale to co odwalał sędzia w tym meczu to jest kryminał. Messi wykonuje rożny 5 minut (najpierw lewa potem prawa strona) i sędzia po tych 5 minutach postanawia coś sprawdzić na varze XD a jak Otamendi (bodajże) był faulowany to od razu kazał wykonywać Messiemu rzut rożny.44 faule i brak czerwonej kartki (i nie to nie były faule typu a lekko pociągnął za koszulkę tylko co chwile się kosili) - dodatkowo razem 5 minut doliczonych XDa w tym meczu Anglii już jest 6 doliczonych za druga polowe. Potem karne, Martinez broni 3 karnego a sędzia smutny szuka do czego się przyczepić i kończy mecz po 5 sekundach. Tej Brazylii nie ma co się bać tylko sędziego który tam będzie
2
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
1
@Comentateiro Vinicius?
1
@tjuanmarti Messi albo Griezmann. Jeden z nich na pewno musi odejść z Barcelony w tym okienku
3
@Ghotti czy ja napisałem ze to ich wina? To wina Bartomeu, a ten kto broni tego pajaca jest również pajacem i tyle
31
ROBERTO (czyli zawodnik pokroju średniaka z Cadizu) zarabia więcej niż Van Dijk czy inny Kimmich. COUTINHO, DEMBELE, GRIEZMANN kupieni za około 400 mln + dostający pensję razem ok 75 mln rocznie (czyli już dostali jakoś z 200 mln jak nie więcej) ale to Messi zły bo on kontraktował tych zawodników
0
@takisobiektos Dały szanse to nie to samo co dały wygraną. Jakby Ronaldo strzelił 5 bramek i nie wyszliby z grupy to by nikt nie gadał o jego bramkach
0
@takisobiektos ale w rezultacie nic nie dały. Ja nie obwiniam Lewego, tylko kieruje się myśleniem France Football. Nikogo nie obchodziło jak Messi nastrzelal 10 bramek i asyst na Copa w 2016 a w rezultacie nic nie wygrał
0
@Pawlak1992 na euro Ronaldo był lepszy od Lewego bo jego bramki były strzelane na wagę remisu/wygranej a nie jak Lewy który zmaścił swoje sytuacje kiedy wynik był otwarty a nastrzelał się kiedy już było po zawodach (nie licząc Hiszpanii)
1
Lewy ZP za co w tym roku? Za czwarte miejsce w najsłabszej grupie na euro?
0
@Tomo1989 za czwarte miejsce w najsłabszej grupie na euro?
1
He is an overrated and overpaid 30 years old who is like a "weaker" F1 driver who can only find his ideal performance if the whole car is developed for his needs, he is on his best track, he is the main driver, there is no rain, and the wind doesn't blow.
Słowa o Griezmannie, zgadzacie się?
3
https://x.com/puyolinhoo/status/1411528496258637826
Messi już wie
4
Messi z 2021 roku jest dla mnie jego być może najlepszą wersją w jego karierze. Chłop jest odpowiedzialny za wszystko na boisku - strzelanie, kreowanie, asystowanie, dryblowanie itp. w 2012 był bardziej skupiony tylko na strzeleniu bramek i był otoczony Xavim, Iniestą i innymi gwiazdami, podobnie było w 2015 kiedy grał z Neymarem czy Suarezem w top formie
46
Na twitterze rozpoczął się nowy "trend" na pisanie tweetów z hasztagiem #LM7, która ma na celu pokazać kto zasługuje na złotą piłkę w tym roku. Postów jest średnio kilka(naście) na minutę
8
Nikt:
Polscy kibice:
https://scontent.flcj1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/206868601_855397785362379_650180138752219289_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-3&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=vqqRekGfibsAX-QOC7B&_nc_ht=scontent.flcj1-1.fna&oh=a5600705bd1de33584b7a15b69215895&oe=60E61D7A
rozwaliło mnie to XD
0
@kewin z Ekwadorem. Zawsze mi się mylą te dwie drużyny, wybacz. @Mns21 Mają słabą obronę z tego co widzę, ale kreują bardzo dużo sytuacji - gorzej ze skutecznością
0
@Rewolucja123 Ostatni mecz odbył się na stadionie Kolumbii też trzeba pamiętać. Ogólnie Argentyna w pierwszej połowie grała bardzo dobrze, w drugiej niepotrzebnie oddała inicjatywę i przez głupi błąd stracili 3 punkty. Ten przedostatni mecz to był na CA w 2019. Kolumbia była lepsza i zasłużenie wygrała tamten mecz, ale wtedy Argentyna nawet z Katarem nie radziła sobie najlepiej w fazie grupowej.
Obejrzę sobie obszerne skróty ze wszystkich meczów na Copa i zobaczę jak tam się prezentowali
1
Następny przeciwnik Argentyny -> Kolumbia.
Ostatnie 5 (Copa America) i 10 meczów ogólnie tej drużyny.
Urugwaj 0-0 (4-2 w karnych) W
Brazylia 1-2 P
Peru 1-2 P
Wenezuela 0-0 R
Ekwador 1-0 W
Argentyna 2-2 R
Peru 3-0 W
Kolumbia 1-6 P
Urugwaj 0-3 P
Chile 2-2 R
Razem = 3 wygrane, 4 przegrane, 3 remisy, 11 bramek zdobytych, 17 goli straconych.
Na Copa America tylko 3 bramki w 5 meczach.
0
@MarioVeB! Wyśmiewał Japończyków oraz ich rasę. Dla takich osób nie ma miejsca w Barcelonie
1
@MarioVeB! Mówiłeś, że nie lubisz homofobów a Dembele jest rasistą, więc jak to skomentujesz? @kaamil1910 już na 100% odejdzie bo nie sprzedamy go w te okienko
5
Jak Dembele odejdzie z Barcelony, to będzie trzeba jakąś bibę z tej okazji zrobić. Będzie to jedna z piękniejszych chwil
0
Kto ma najwiecej bramek i asyst na euro? Ronaldo z 6 punktami?
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
10
@MaTt_BarcaFan podobnie jak ten bykuu cały xD można mieć różne zdanie na jakiś temat, ale jeśli ktoś broni Bartomeu = nieinteligentna osoba, żeby go nie obrazić bardziej
1
2:30 bramka Sevilli, niezły Roberto
0
@MarioVeB! a jakie mają być dowody? Tak pytam czysto hipotetycznie
7
Arturo Vidal, gracz Interu Mediolan, nie mógł pogodzić się z pożegnaniem z turniejem. Pomocnik kadry Chile znalazł winnego odpadnięcia z Copa America. – Jesteśmy bardzo smutni, bo zasłużyliśmy na więcej. W takim spotkaniu potrzebny jest sędzia, który nosi spodnie, jest uczciwy, a przy okazji nie chce zostać klaunem – stwierdził 34–letni zawodnik.
4
@amanter niech media tam piszą o tym Kane, Lewym itp i będzie tak samo w 2019 że głosy się podzielą i wygra Messi