IbrahimAfellay
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore Myślę, że 3 raz nie powtórzyłaby się sytuacja jak w 2015 i 2016. Brazylia to będzie faworyt w meczu z Argentyną, więc nic dziwnego że każdy dzisiaj za Chile
2
Straszna lipa, że Urugwaj nie zajął tego 4 miejsca w grupie.
0
Jak Peru awansuje to Brazylia ma finał jeśli dziś wygra
0
@koziar do pierwszej bramki Brazylii oglądam
2
https://sport.tvp.pl/54556336/peru-paragwaj-cwiercfinal-copa-america-transmisja-mecz-na-zywo-live-online-stream
Karne za parę minut w meczu Peru-Paragwaj
1
Dembele kpi z wyglądu Japończyków, języka i rzekomego „zaawansowania technologicznego” kraju
0:05-0:10 Dembélé saying: "All these ugly faces just for us to play PES, aren't they ashamed. "
0:22 Dembélé laughing at the man he zooms on
0:28 Dembélé saying "Oh fuck, the language"
0:36 Dembélé saying "You're in advance aren't you in your country?"
https://x.com/duatleti/status/1410746677158301697
0
Messi jak wygra CA to ma już ZP w kieszeni. Już teraz na twitterze spamią #LM7, a co dopiero by było jakby wygrał te trofeum. A jak wiadomo medialność=zwycięstwo
1
@amanter ta za bramki w rundzie pucharowej euro i LM
1
@Encore tez ich lubie, ale wole żeby odpadli przed finałem :D
1
@Colon do pierwszej bramki Brazylii można oglądać
0
Ktoś zostaje na mecz Brazylii?
1
@puyol_presidend5 Niestety żaden mecz nie przebije z maja 2019 roku...
7
Jeszcze niech dzisiaj Chile zalicza fart stulecia i będzie to już naprawdę blisko
2
Donnarumma może na kasę leci, ale na boisku jak i w barwach Milanu jak i Włoch pełna profeska i profesjonalizm
0
Adios Belgia.
Kto teraz konkurentem do zdobycia złotej piłki jak Lukaku i De Bruyne papa?
0
Doku>Dembele jak coś
0
@parpe Naszych obrońców to jechał napastnik Cadiz
2
Lukaku XDDDDDDDDD
1
@amanter Tez nie wierze za bardzo w Ter Stegena. Ostatnio w 2019 był w formie, później dramat
0
Tak jak pisałem Belgia ADIOS
Brawo Insigne
6
Ludzie byli tutaj oburzeni potencjalnym pozyskaniem takiego bramkarza za darmo XD
3
Ter Stegen by się tylko spojrzał :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@arasz1819 Zobaczymy, dla mnie Belgia jest przehajpowana :) czas pokaże :D
2
@(C)Puyol Nawet jak mu dobrze zagrają ;)
0
@arasz1819 Belgia adios
2
https://mobile.twitter.com/FCBW_A7/status/1411001028208742402
Neymar: Messi jest numerem jeden. Messi jest najlepszy na świecie
0
@PiotrR Dzieciak zarabia więcej w tydzień niż Ty przez rok XD
1
Ale przegrywy XD
1
sommer na MVP turnieju, a na pewno na nagrodę najlepszego bramkarza