0

@Encore Myślę, że 3 raz nie powtórzyłaby się sytuacja jak w 2015 i 2016. Brazylia to będzie faworyt w meczu z Argentyną, więc nic dziwnego że każdy dzisiaj za Chile

2

Straszna lipa, że Urugwaj nie zajął tego 4 miejsca w grupie.

0

Jak Peru awansuje to Brazylia ma finał jeśli dziś wygra

0

@koziar do pierwszej bramki Brazylii oglądam

1

Dembele kpi z wyglądu Japończyków, języka i rzekomego „zaawansowania technologicznego” kraju

0:05-0:10 Dembélé saying: "All these ugly faces just for us to play PES, aren't they ashamed. "
0:22 Dembélé laughing at the man he zooms on
0:28 Dembélé saying "Oh fuck, the language"
0:36 Dembélé saying "You're in advance aren't you in your country?"

https://x.com/duatleti/status/1410746677158301697

0

Messi jak wygra CA to ma już ZP w kieszeni. Już teraz na twitterze spamią #LM7, a co dopiero by było jakby wygrał te trofeum. A jak wiadomo medialność=zwycięstwo

1

@amanter ta za bramki w rundzie pucharowej euro i LM

1

@Encore tez ich lubie, ale wole żeby odpadli przed finałem :D

1

@Colon do pierwszej bramki Brazylii można oglądać

0

Ktoś zostaje na mecz Brazylii?

1

@puyol_presidend5 Niestety żaden mecz nie przebije z maja 2019 roku...

7



Jeszcze niech dzisiaj Chile zalicza fart stulecia i będzie to już naprawdę blisko

2

Donnarumma może na kasę leci, ale na boisku jak i w barwach Milanu jak i Włoch pełna profeska i profesjonalizm

0

Adios Belgia.

Kto teraz konkurentem do zdobycia złotej piłki jak Lukaku i De Bruyne papa?

0

Doku>Dembele jak coś

0

@parpe Naszych obrońców to jechał napastnik Cadiz

2

Lukaku XDDDDDDDDD

1

@amanter Tez nie wierze za bardzo w Ter Stegena. Ostatnio w 2019 był w formie, później dramat

0

Tak jak pisałem Belgia ADIOS

Brawo Insigne

6

Ludzie byli tutaj oburzeni potencjalnym pozyskaniem takiego bramkarza za darmo XD

3

Ter Stegen by się tylko spojrzał :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@arasz1819 Zobaczymy, dla mnie Belgia jest przehajpowana :) czas pokaże :D

2

@(C)Puyol Nawet jak mu dobrze zagrają ;)

0

@arasz1819 Belgia adios

2

https://mobile.twitter.com/FCBW_A7/status/1411001028208742402

Neymar: Messi jest numerem jeden. Messi jest najlepszy na świecie

0

@PiotrR Dzieciak zarabia więcej w tydzień niż Ty przez rok XD

1

Ale przegrywy XD

1

sommer na MVP turnieju, a na pewno na nagrodę najlepszego bramkarza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?