IbrahimAfellay
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
za dwanaście dni finał CA i Euro, ale to szybko leci
10
Nie wiem czy bym go chciał. Oczywiście jest lepszym trenerem od takiego Koemana, ale wszyscy pamiętają tylko sezon 14/15, a 16/17 już nie
0
@Encore @kaamil1910 nie zrozumieliście
2
@Dembouz1899 „jakieś tam szanse” co? XD jak Argentyna wygra CA to Messi ma murowaną ZP a nie jakieś tam szanse
12
Do tej pory
Król strzelców Euro: Ronaldo
Król strzelców CA: Messi
I tak niezmiennie od jakichś 15 lat
0
Paradoksalnie Ukraina wyeliminuje Szwecję dzięki którym awansowali z grupy
4
Czwarta fala będzie? XD
0
@DaPidejpi owszem, trzymam kciuki za @alvaro morata
3
@matirix20 Neymar
0
Kto jest faworytem do zdobycia złotej piłki na tej stronie? Mój kandydat to pewien użytkownik który strzelił bramkę w 2015 w finale LM
10
@Rewolucja123 Nawet jeśli Messi nie wygra Copa, to i tak będzie i jest najlepszy
9
Czemu Wolski nie komentuje takich meczów jak wczoraj tylko te „słabsze”? Jeszcze Szpakowski finał komentuje...
6
https://mobile.twitter.com/apenasugremista/status/1409258106199101441
Te komentarze na Twitterze to coś pięknego
2
Anglia WSZYSTKIE mecze gra w domu nie licząc ćwierćfinału. Szwajcaria w samej grupie przeleciała 11 tys kilometrów.
9
@Jacu327 a dla mnie Messi bo ma najlepsze statystyki w 2021 i nadal jest w grze na CA
0
@Misugi14 @Kwasiak98 za szpilki na konferencjach w stronę Barcelony.
3
Płaczący Muller - piękny widok
0
Dania wywali Anglię moim zdaniem
0
Muller niedoceniany zawodnik niby xddd
0
@K23K każdy mecz będą grali nie licząc ćwierćfinału
3
@joloskyy Taka ciekawostka: Cały turniej grają u siebie nie licząc ćwierćfinału
0
W sumie zasłużyli, Niemcy gowno grają
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Kane trup na tym turnieju
0
W takim razie adios
0
To jest czerwona jak dla mnie
21
Tęczówki na trybunach, opaskach, piłkarze klękają bo zginął przestępca
Witamy w 2021 roku
5
Za dwa dni w erze pisu nawet Messi będzie bezrobotny
6
@doc Szczerze mówiąc to ten Moriba nic specjalnego nie pokazał, wiec jak się nie zgodzi to trudno