0

szybkie pytanie: czekać do 3 na mecz Argentyny czy iść spać i wstać kilka minut przed 3? (chociaż boję się że nie wstanę)

0

W finale euro 2016 Francja cisnęła Portugalię czy mecz był wyrównany? Pamięta ktoś?

0

@Cobra303 za medialność. Chłop nic nie zrobił w 2019 roku i dostał 300 głosów jakos

0

I dobrze niech się rodzą nowi kandydaci na ZP, im więcej tym lepiej dla Leo. Głosy się podzielą między Kane, Ronaldo, Lewandowskiego i innych

0

Nawet Maguire się ogarnął z United a u nas dalej Lenglet i inne wynalazki piąty rok z rzędu

3

@puyol_presidend5 Co chwilę? to mój pierwszy post gdzie po prostu musiałem napisać XDD bo tego się inaczej skomentować po prostu nie da.

0

@Encore ale to są dwie inne kwestie @puyol_presidend5 nie wytrzymałem, gorszych bzdur nigdy nie przeczytałem

8

@IbrahimAfellay
Bykunn
19 minut temu
Dyskusja
@Janas11224 niech zejdzie chociaż do pensji Griezmanna jak już jest na tyle dumny ze nie może zarabiać mniej. A i tak Barca mu to jakoś wałkami przez sponsorów wyrowna niczym PSG

XD to jest najlepszy nieironiczny żart jaki kiedykolwiek słyszałem

14

hahhahhaha co ja tu czytam

MESSI, najlepszy piłkarz w historii futbolu, jedna z największych o ile nie największa legenda tego klubu, najlepszy "pracownik" który radzi sobie tutaj znakomicie (oczywiście najlepiej od reszty pracowników), dwudziestoletni staż w klubie, dzięki niemu klub zyskał bardzooo dużo w mediach społecznościowych, w muzeach itp POWINIEN ZARABIAĆ TYLE SAMO co Griezmann XDDD. Przychodzi jakiś random (na tle Messiego ofc), dostaje zawyżoną pensję co najmniej dwukrotnie, postrzela średniakom kilkanaście bramek i największy człowiek klubu (który oczywiście radzi "w pracy" dużo lepiej) ma zarabiać tyle samo co on bo prezydent rozdupcył sytuację finansową
ahahahahahahahaha

już wolę o polityce tutaj czytać

1

@Bykunn naucz się czytać ze zrozumieniem

0

@Bykunn Za wygranie ligi hiszpańskiej i Copa? A sorki ty pewnych rzeczy nie potrafisz zrozumieć

0

Jakby Urugwaj wygrał CA a Suarez by strzelił jeszcze z 2/3 bramki to dla mnie top 3 ZP powinien mieć co najmniej

9



Nasza 9 w wyjściowym składzie

0

@hefaj6 Fajnie, że doceniłeś Umtitiego

0

Brazylia i Peru pierwszymi półfinalistami
Dzisiaj Urugwaj-Kolumbia, Argentyna-Ekwador

Jak obstawiacie i komu kibicujecie?
Ja obstawiam zwycięstwo w karnych Kolumbii i chyba nawet im kibicuje a w drugim meczu typowo 1-0 dla Argentyny.

7

Rasizm działa tylko w jedną stronę?

Czemu na okrągło jest mowa o blm, piłkarze klękają przed meczem a w szczególności pan piłkarz dembele który często żalił się "na rasistów" a w dniu wczorajszym pan " The serious business is about to start"zachowuje się arogancko w stosunku do Japończyków i nikt o tym nie pisze? ousmane wyśmiewa Japończyków, kpi z ich wyglądu, Griezmann obok się śmieje i wszystko cacy :D i tacy piłkarze są pierwsi do klękania na boisku i do płaczenia w mediach "tamten kibic mnie zwyzywał buu".

Panie Laporta pozbądź się tych Francuzów, proszę

0

Mecz Argentyny o 3. Lepiej nastawić budzik czy nie spac do 3?

1

@msmsms Nie ma łatwiejszego rywala niż Peru dla Brazylii. Oni z nimi co mecz 5-0 wygrywają, no ale wiadomo jaka jest piłka więc 1% nadziei jest

0

Brazylia strasznie słabo wczoraj grała, na pewno nie byli lepsi od Chile no ale brak skuteczności + brak pomysłu ma grę w przewadze i Brazylia już w finale

4

Po co ja to oglądałem

0

@Rewolucja123 Brazylia w 10 oglądaj

1

@Don-Corleone Nigdy nie byłem jego fanem. Strasznie nierówna gra. Głośno się o nim zrobiło głównie dzięki przebłyskom (jak np bramka na 2-0 z Realem w 2013). Zawsze bardziej ceniłem Pedro, który miał swoje braki ale dał bardzo dużo Barcelonie. Bramka z Realem w 2011 w LM, bramka w finale LM w 2015, gol w superpucharze Europy w 2016 z Sevillą. Oczywiście szacunek obum zawodnikom!

Edit: oczywiście w 2015 asysta do Neymara, nie bramka

0

@Rewolucja123 No ja liczę albo na jakiegoś farfocla albo na rzuty karne.

0

@Rewolucja123 Jesus się koszmarnie ustawia. W ogóle co on robi na prawej stronie

0

Nwm czy taki był plan Brazylii, ale Chile przejęło inicjatywę. Oprócz tego Brazylijczycy słabo grają w obronie. Myślałem, że będą mocniejsi

5

Ale mnie nosi jak widzę Casemiro. Z nikim innym tak nie mam, tylko z nim

0

Dziwna ta drabinka. W półfinale drużyna A2 gra z A1, nie powinno tak być

0

@Rewolucja123 do pierwszej bramki Brazylii

0

@Encore Skład mocny ale do pyknięcia są. Z Europy Portugalia, Francja czy Anglia to zdecydowanie mocniejsze ekipy na papierze

1

@Encore Argentyna umie grać z mocnymi - to jest duży plus.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?