0

O nawet herb Barcelony się załapał

0

mocniejsze drużyny na euro (które zostały)
Hiszpania - jak widać
Belgia - druga połowa z Portugalią to była katastrofa
Włochy - ledwo sobie poradzili z Austrią
Anglia - nie grają nie wiadomo czego ale wyniki mają

10

Dla mnie takie faule to brak szacunku dla kolegów z drużyny. Cały mecz zapieprzają a on sobie dostaje czerwo po faulu 35 metrów od bramki xd

0

@kryhaa United z tą defensywa? Chelsea z tym atakiem? Atletico XD?
@ElKamil bo ja o tym wiem, zakład o 100 zł na jakieś schronisko?

0

@ptrx coraz gorsze te porównania tutaj

0

@ElKamil @Deviler no jeśli Messiego nie będzie to co innego, ale na 99% zostanie

0

@Cobra303 wymień mi 6 drużyn silniejszych kadrowo od Barcelony. Bayern, City, PSG i kto jeszcze?

3

Już na ten moment mamy jedną z lepszych kadr w Europie. Fajnie jakby doszedł jakiś pomocnik+obrońca ale w następnym sezonie tak czy siak powinna być gra o wszystkie trofea bez wymówek

2

Im trudniejszy mecz na euro tym lepiej Pedri gra

3

Bardzo dobra decyzja Alby

W Barcelonie niech się uczą. Nawet jak się ma słabe uderzenie z dystansu to trzeba próbować bo zawsze jest szansa na jakiś wylew obrony albo bramkarz może skapitulować. Już jest dużo takich bramek na tym euro

0

@Nihas śmieszny człowiek, śmieszny pilkarz

0

@IronSanHybrid żart powtórzony 1000 razy już nie jest śmieszny

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Messi w sezonie 11/12
Meczów: 60
Bramek i asyst: 108 (73+35)

1

@Mns21 pożyjemy zobaczymy

2

@VamosRakieta @PatrykBarca @GeneralXavi i właśnie dlatego imo Messi wygra ZP jak wygra Copa. Kto ma zagłosować na niego ten zasługuje a reszta głosów podzieli się (w zależności od zwycięzcy euro) na Lewego/Sterlinga/De Bruyne/Lukaku/Ronaldo i innych

0

@Encore chodziło o pierwszą część zdania

0

@damianex10 Dziwne, że już teraz odpuszcza przed mundialem w Katarze.

2



Racja.

2

@Pawlak1992 Federer i Williams

13



Najlepszy występ Sancheza w United

2

@escarabajo @mekston @Bagsik88 Gra Argentyny jest trudna do interpretacji. Nie grają ładnie dla oka, ale wyniki mają. Argentyna zawsze gra dobrze do pierwszej zdobytej bramki (nie licząc meczu z Boliwią, ale ten przeciwnik to naprawdę niska półka) a później niepotrzebnie się zamykają na swojej połowie. W ostatnim miesiącu nie obejrzałem tylko meczu z Paragwajem, więc nie wiem jak to wyglądało w tym meczu, ale w meczu z Chile niepotrzebnie oddali inicjatywę drużynie przeciwnej bo byli zdecydowaniu lepsi a tak to stracili dwa punkty. W meczu z Urugwajem już lepiej to wyglądało, ale brakowało kreowania sytuacji w drugiej połowie (a zawsze farfocel jakiś mógł wpaść dla Urugwaju). Gra dla oka jest zazwyczaj brzydka, ale czego się spodziewać po drużynie z Ameryki Południowej. Najważniejsza rzecz - mają wyniki. Ostatni raz przegrali w 2019 roku. Jedyne czego się obawiam to remis po 90 minutach i od razu karne bo nie ma dogrywek w półfinale i w ćwierćfinale

3

@Yosemite nienawidzę Casemiro

2

@DonAndresFCB Messi w wieku 18 lat nie miał swojego prime i grał końcówki wiec nic dziwnego

22

@blaugrana1980 Jeśli Tobie faktycznie zależy na rodzinie a nie na swoich zapotrzebowaniach to oddawaj rodzinie 90% pensji a sobie zostawiaj tylko na jedzenie

0

@Encore A ja nie wiem co o tym myśleć. Niby grają brzydko dla oka (mecz z Paragwajem był dramatyczny) ale stracili tylko dwie bramki po czterech meczach a ostatni raz przegrali w 2019. Szkoda, że dogrywek nie ma.

0

@Kettger @Encore @barcelonaLM polfinal przeciwko Peru (z którymi zwykle wygrywają po 5-0) albo z Paragwajem który jest kilka klas słabszy. Argentyna ma za to łatwiejszy ćwierćfinał ale trudniejszy półfinał z którym będą grali (o ile awansują) z Urugwajem lub Kolumbią

7

Mam nadzieje, ze Chile zaskoczy z Brazylią. Jak ekipa Neymara z nimi wygra to raczej finał mają już pewny

2

@Rewolucja123 Brazylia faworyt numer jeden. Liczę na Chile w meczu z nimi

2

@Encore @Kgorecki2500 ale panowie to już jest przesada. Neymar, Mbappe, Ramos, Veratti, Donnarumma, Navas, Kimpembe, Pogba/Cristiano, i jeszcze z paru.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?