IbrahimAfellay
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O nawet herb Barcelony się załapał
0
mocniejsze drużyny na euro (które zostały)
Hiszpania - jak widać
Belgia - druga połowa z Portugalią to była katastrofa
Włochy - ledwo sobie poradzili z Austrią
Anglia - nie grają nie wiadomo czego ale wyniki mają
10
Dla mnie takie faule to brak szacunku dla kolegów z drużyny. Cały mecz zapieprzają a on sobie dostaje czerwo po faulu 35 metrów od bramki xd
0
@kryhaa United z tą defensywa? Chelsea z tym atakiem? Atletico XD?
@ElKamil bo ja o tym wiem, zakład o 100 zł na jakieś schronisko?
0
@ptrx coraz gorsze te porównania tutaj
0
@ElKamil @Deviler no jeśli Messiego nie będzie to co innego, ale na 99% zostanie
0
@Cobra303 wymień mi 6 drużyn silniejszych kadrowo od Barcelony. Bayern, City, PSG i kto jeszcze?
3
Już na ten moment mamy jedną z lepszych kadr w Europie. Fajnie jakby doszedł jakiś pomocnik+obrońca ale w następnym sezonie tak czy siak powinna być gra o wszystkie trofea bez wymówek
2
Im trudniejszy mecz na euro tym lepiej Pedri gra
3
Bardzo dobra decyzja Alby
W Barcelonie niech się uczą. Nawet jak się ma słabe uderzenie z dystansu to trzeba próbować bo zawsze jest szansa na jakiś wylew obrony albo bramkarz może skapitulować. Już jest dużo takich bramek na tym euro
0
@Nihas śmieszny człowiek, śmieszny pilkarz
0
@IronSanHybrid żart powtórzony 1000 razy już nie jest śmieszny
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Messi w sezonie 11/12
Meczów: 60
Bramek i asyst: 108 (73+35)
1
@Mns21 pożyjemy zobaczymy
2
@VamosRakieta @PatrykBarca @GeneralXavi i właśnie dlatego imo Messi wygra ZP jak wygra Copa. Kto ma zagłosować na niego ten zasługuje a reszta głosów podzieli się (w zależności od zwycięzcy euro) na Lewego/Sterlinga/De Bruyne/Lukaku/Ronaldo i innych
0
@Encore chodziło o pierwszą część zdania
0
@damianex10 Dziwne, że już teraz odpuszcza przed mundialem w Katarze.
2
Racja.
2
@Pawlak1992 Federer i Williams
13
Najlepszy występ Sancheza w United
2
@escarabajo @mekston @Bagsik88 Gra Argentyny jest trudna do interpretacji. Nie grają ładnie dla oka, ale wyniki mają. Argentyna zawsze gra dobrze do pierwszej zdobytej bramki (nie licząc meczu z Boliwią, ale ten przeciwnik to naprawdę niska półka) a później niepotrzebnie się zamykają na swojej połowie. W ostatnim miesiącu nie obejrzałem tylko meczu z Paragwajem, więc nie wiem jak to wyglądało w tym meczu, ale w meczu z Chile niepotrzebnie oddali inicjatywę drużynie przeciwnej bo byli zdecydowaniu lepsi a tak to stracili dwa punkty. W meczu z Urugwajem już lepiej to wyglądało, ale brakowało kreowania sytuacji w drugiej połowie (a zawsze farfocel jakiś mógł wpaść dla Urugwaju). Gra dla oka jest zazwyczaj brzydka, ale czego się spodziewać po drużynie z Ameryki Południowej. Najważniejsza rzecz - mają wyniki. Ostatni raz przegrali w 2019 roku. Jedyne czego się obawiam to remis po 90 minutach i od razu karne bo nie ma dogrywek w półfinale i w ćwierćfinale
3
@Yosemite nienawidzę Casemiro
2
@DonAndresFCB Messi w wieku 18 lat nie miał swojego prime i grał końcówki wiec nic dziwnego
22
@blaugrana1980 Jeśli Tobie faktycznie zależy na rodzinie a nie na swoich zapotrzebowaniach to oddawaj rodzinie 90% pensji a sobie zostawiaj tylko na jedzenie
0
@Encore A ja nie wiem co o tym myśleć. Niby grają brzydko dla oka (mecz z Paragwajem był dramatyczny) ale stracili tylko dwie bramki po czterech meczach a ostatni raz przegrali w 2019. Szkoda, że dogrywek nie ma.
0
@Kettger @Encore @barcelonaLM polfinal przeciwko Peru (z którymi zwykle wygrywają po 5-0) albo z Paragwajem który jest kilka klas słabszy. Argentyna ma za to łatwiejszy ćwierćfinał ale trudniejszy półfinał z którym będą grali (o ile awansują) z Urugwajem lub Kolumbią
7
Mam nadzieje, ze Chile zaskoczy z Brazylią. Jak ekipa Neymara z nimi wygra to raczej finał mają już pewny
2
@Rewolucja123 Brazylia faworyt numer jeden. Liczę na Chile w meczu z nimi
2
@Encore @Kgorecki2500 ale panowie to już jest przesada. Neymar, Mbappe, Ramos, Veratti, Donnarumma, Navas, Kimpembe, Pogba/Cristiano, i jeszcze z paru.