IbrahimAfellay
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Griezmann jest kilkanaście razy lepszym zawodnikiem od Dembele
0
@Janiama Rozwiniesz? Z ciekawości chce wiedzieć
0
@IronSanHybrid jak wrażenia po 4 sezonie? Mi zostały 4 odcinki i tam średnio mi się podoba do tego momentu
0
Kibice Realu to jednak inny stan umysłu
0
@Elosek Zobaczymy. We wcześniejszych meczach Węgry grały u siebie co dawało na pewno dużo, ale wiemy jaka jest piłka
3
[Dla zainteresowanych]
Z 3 miejsca wychodzą:
Szwajcaria
Czechy
Ukraina
Na pewno nie awansują:
Słowacja
Jeszcze nie wiadomo:
Portugalia, Niemcy, Finlandia
Portugalia musiałaby przegrać co najmniej 4 bramkami. To samo tyczy się Niemców,
4
Czas na zmiany w bramce już w eliminacjach moim zdaniem
0
@Abominacja chyba się zatrzymałeś w 2019 roku
0
Jakie kurde 30 godzin więcej odpoczynku... Barcelona miała 96 godzin więcej wolnego od Liverpoolu i co?
1
Moje życie kibicowskie jest piękne. Cały sezon oglądałem wyczyny Lengleta, Pique czy innego Roberto w Barcelonie a teraz na zmianę podziwiam Otamendiego w Argentynie i potężnego Puchacza czy innego Jozwiaka
1
@IronSanHybrid taka trochę Barcelona
4
Zawsze myślałem ze Isak to drewniak, a chłop się porusza kilka razy lepiej niż Lewy
0
@Rust_Cohle ja tak samo. pewnie co mecz Barcelony gadają, ze wszystko jest grane na Messiego, Argentyńczyk sprawia problemy itp XD
12
Takie tam w robocie
https://mobile.twitter.com/FCBW_A7/status/1407715805224128516
0
@victor Gdzie tak powiedział?
0
Ale, że Mbappe nigdy gola z wolnego nie strzelił to się zdziwiłem
1
Coś czuje ze Hiszpania dzisiaj nie wygra
7
@Messibestplayerintheworld I bardzo dobrze, niech odpoczywa na cwiercfinal
5
@Yosemite brak kibiców na trybunach już totalnie zabija atmosferę tego turnieju. Szczerze mówiąc ja oglądam tylko mecze Argentyny bo Messi tam gra i tyle
54
Daily reminder: Żyjemy w erze najlepszego piłkarza w historii futbolu
https://mobile.twitter.com/WeAreMessi/status/1407518134727102466
0
@chavez Fajnie jakby Niemcy i Hiszpania przegrali
3
Jeśli faktycznie dostaniemy 7 mln za kontuzje Dembele to nic nie tracimy a tylko zyskamy :D
0
Znając życie zremisujemy ze Szwecją 0-0, a Portugalia dzięki lepszemu bilansowi bramek awansuje z 3 miejsca
16
Bez sensu są te awansy z 3 miejsc. Grasz w grupie a zajmujesz 3 miejsce i musisz tydzień czekać aby dowiedzieć się czy awansujesz do następnej fazy
9
Włoskie media donoszą, że Real Madryt osiągnął porozumienie z Erlingiem i Norweg może dołączyć do Królewskich już w tym roku.
La Repubblica twierdzi, że Królewscy ruszyli po Norwega i rozpoczęli rozmowy z Borussią Dortmund. Pierwsza oferta Hiszpanów wynosi 110 milionów euro przy BVB oczekującej 150 milionów euro.
A wiec podsumujmy:
WŁOSKIE media donoszą, że HISZPAŃSKI klub rozpoczęły rozmowy z NIEMIECKIM klubem w celu kupna NORWESKIEGO piłkarza. Niezłe combo
0
Top 3 meczów w których teoretycznie słabsza drużyna rozgromiła/była zdecydowanie lepsza od faworyta?
0
@kkbarca Dla mnie 3/4 lata i będzie się zbliżał do końca kariery
1
Jakos nie trawie tych Anglików. Oby odpadli w następnym meczu. Chyba, że mogą trafić na Niemcy albo Portugalię
1
Nie uważacie, że Dembele jest... niemądry intelektualnie?
4
https://mobile.twitter.com/FCBarcelona/status/1125847287203287041
Admini Twittera Barcy nie są zbyt inteligentnymi osobami.