8

Griezmann jest kilkanaście razy lepszym zawodnikiem od Dembele

0

@Janiama Rozwiniesz? Z ciekawości chce wiedzieć

0

@IronSanHybrid jak wrażenia po 4 sezonie? Mi zostały 4 odcinki i tam średnio mi się podoba do tego momentu

0



Kibice Realu to jednak inny stan umysłu

0

@Elosek Zobaczymy. We wcześniejszych meczach Węgry grały u siebie co dawało na pewno dużo, ale wiemy jaka jest piłka

3

[Dla zainteresowanych]
Z 3 miejsca wychodzą:
Szwajcaria
Czechy
Ukraina
Na pewno nie awansują:
Słowacja
Jeszcze nie wiadomo:
Portugalia, Niemcy, Finlandia
Portugalia musiałaby przegrać co najmniej 4 bramkami. To samo tyczy się Niemców,

4

Czas na zmiany w bramce już w eliminacjach moim zdaniem

0

@Abominacja chyba się zatrzymałeś w 2019 roku

0

Jakie kurde 30 godzin więcej odpoczynku... Barcelona miała 96 godzin więcej wolnego od Liverpoolu i co?

1

Moje życie kibicowskie jest piękne. Cały sezon oglądałem wyczyny Lengleta, Pique czy innego Roberto w Barcelonie a teraz na zmianę podziwiam Otamendiego w Argentynie i potężnego Puchacza czy innego Jozwiaka

1

@IronSanHybrid taka trochę Barcelona

4

Zawsze myślałem ze Isak to drewniak, a chłop się porusza kilka razy lepiej niż Lewy

0

@Rust_Cohle ja tak samo. pewnie co mecz Barcelony gadają, ze wszystko jest grane na Messiego, Argentyńczyk sprawia problemy itp XD

12

0

@victor Gdzie tak powiedział?

0

Ale, że Mbappe nigdy gola z wolnego nie strzelił to się zdziwiłem

1

Coś czuje ze Hiszpania dzisiaj nie wygra

7

@Messibestplayerintheworld I bardzo dobrze, niech odpoczywa na cwiercfinal

5

@Yosemite brak kibiców na trybunach już totalnie zabija atmosferę tego turnieju. Szczerze mówiąc ja oglądam tylko mecze Argentyny bo Messi tam gra i tyle

54

Daily reminder: Żyjemy w erze najlepszego piłkarza w historii futbolu

https://mobile.twitter.com/WeAreMessi/status/1407518134727102466

0

@chavez Fajnie jakby Niemcy i Hiszpania przegrali

3

Jeśli faktycznie dostaniemy 7 mln za kontuzje Dembele to nic nie tracimy a tylko zyskamy :D

0

Znając życie zremisujemy ze Szwecją 0-0, a Portugalia dzięki lepszemu bilansowi bramek awansuje z 3 miejsca

16

Bez sensu są te awansy z 3 miejsc. Grasz w grupie a zajmujesz 3 miejsce i musisz tydzień czekać aby dowiedzieć się czy awansujesz do następnej fazy

9

Włoskie media donoszą, że Real Madryt osiągnął porozumienie z Erlingiem i Norweg może dołączyć do Królewskich już w tym roku.

La Repubblica twierdzi, że Królewscy ruszyli po Norwega i rozpoczęli rozmowy z Borussią Dortmund. Pierwsza oferta Hiszpanów wynosi 110 milionów euro przy BVB oczekującej 150 milionów euro.

A wiec podsumujmy:
WŁOSKIE media donoszą, że HISZPAŃSKI klub rozpoczęły rozmowy z NIEMIECKIM klubem w celu kupna NORWESKIEGO piłkarza. Niezłe combo

0

Top 3 meczów w których teoretycznie słabsza drużyna rozgromiła/była zdecydowanie lepsza od faworyta?

0

@kkbarca Dla mnie 3/4 lata i będzie się zbliżał do końca kariery

1

Jakos nie trawie tych Anglików. Oby odpadli w następnym meczu. Chyba, że mogą trafić na Niemcy albo Portugalię

1

Nie uważacie, że Dembele jest... niemądry intelektualnie?

4

https://mobile.twitter.com/FCBarcelona/status/1125847287203287041

Admini Twittera Barcy nie są zbyt inteligentnymi osobami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?