IbrahimAfellay
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@inFLAMES Szczerze? To dla mnie tych zawodników zjadłaby presja i tyle by było. Jedynym piłkarzem który mógłby zastąpić Messiego jest Neymar ale to już temat zakończony
37
@Coutinho007
@dembele11
@umtiti
@BraithwaiteR9
@Trincaao31
@SergiRoberto20
ADIOS panowie
@Puig91 - na wypożyczenie
@LeoMessi - przedłużyć kontrakt
1
@Janas11224 Z topowych klubów to raczej takich przypadków nie ma. Oczywiście Pan Umtiti wstawi na insta jak jest na silce i zostanie w klubie
1
@eydeem zarobki chyba nadal słabe. Atmosfera/ludzie w pracy to zależy jak się trafi. Kiedyś się zastanawiałem, to zawód nauczyciela może być naprawdę spoko. Szczególnie jak jesteś takim typem z którym ma dobre relacje z uczniami
3
Jest jakaś drużyna, reprezentacja czy cokolwiek w której prezes wychodzi na Twittera i pisze coś w stylu „nie było źle, mieliśmy najwiecej odbiorów, różnych” „Trener miał dużo czasu na przygotowanie drużyny”? Przecież tutaj jest zero profesjonalizmu
0
@MarioVeB! Tylko za kogo w tej pomocy, za Pedriego?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@marcin000019 Czy ja napisałem, że Griezmann to pomocnik? Oglądając repkę Francji to on zdecydowanie więcej daje na środku boiska niż pod bramką przeciwnika. I napisałem tylko, że widziałbym a nie, że musi tam grać.
0
Widziałbym Griezmanna w pomocy a na ataku Messi, Depay i Fati/Aguero (zależy od dyspozycji).
0
@FCB24 i tez przypominam, ze marnował setki w sytuacjach kluczowych (Hiszpania 0:1, Szwecja 0:1)
3
Drugi Messi wjeżdża
2
Boliwia jest na poziomie Luksemburgu. Nie wyobrażam sobie, żeby Argentyna z nimi straciła punkty. Na drugim miejscu aktualnie Paragwaj, na trzecim Chile i ma czwartym Urugwaj. W sumie mogłoby tak zostać. Ekipa Suareza mogłaby powalczyć z Brazylią w ćwierćfinale
0
@Ronmes najsłabsza drużyna w Ameryce południowej imo
3
@Janas11224 Boliwia - Wenezuela o 2 w nocy to jest to...
0
No i o 2 w nocy najciekawszy mecz tej grupy (patrząc na sytuację w tabeli) Paragwaj-Chile
0
W tym Krakowie to piorun dosłownie co 2/3 sekundy. Jakbym miał wracać teraz do domu to bym się zesrał
3
@LeoMessiah Dzięki tej akcji założyłem konto na jego cześć:)
17
Mógłbym do Rzymu z buta pójść jakby Argentyna wygrała z Portugalią w finale MŚ 1:0 po golu Messiego (robiący celebrację sii) z karnego w 93 minucie
5
@Comentateiro na razie na tym euro rozczarowuje
7
Ale ten Suarez gruby
11
https://x.com/FCBW_A7/status/1408151430842785806
Aguero to będzie większy amigos od Suareza :D
14
Neymar: Wszystkiego najlepszego bracie! Niech Cię Bóg błogosławi i życzę sukcesów w piłce nożnej... Kocham Cię bracie
https://x.com/FCBW_A7/status/1408109600029786115
3
Duża szansa, że Coutinho zostanie w Barcelonie.
0
@DaPidejpi @Khajio w którym miejscu? mieszkam na północy i tylko deszcz leje
12
niech ta argentyna trafi na jakiś fart życia za rok w katarze i wygra te mś. jak można mieć tyle farta - najlepsza reprezentacja na świecie i oczywiście dwa karne po wylewie bramkarza i po "panie boże ręce do góry"
3
przynajmniej Portugalia ma teraz trudniejszą drabinkę w przeciwieństwie do sytuacji sprzed 5 lat
9
Nie rozumiem jak można miec tyle farta. Najpierw bramkarzowi mózg odcięło a teraz gość trzyma ręce do nieba
0
Zaczęło się od tego ze powinien być aut dla Francji. Niech ten Lahoz wydupca na tę emeryturę
2
Francja rozczarowująca na tym turnieju
1
No sory ale ten Benzema to jest jeszcze gorszy niż Morata czy Werner razem wzięci. Tamci przynajmniej się znajdują w sytuacjach podbramkowych a Benzema nie dość, że nie może miejsca znaleźć na boisku to jeszcze co dostaje piłkę to strata