JANEK777
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
33
Najgorsze: Wystawienie Coutinho na prawej stronie
0
Według mnie nie powinniśmy nikogo więcej kontraktować. Mamy bardzo silną kadrę, którą można uzupełniać graczami z drużyny rezerw. Inaczej Barca stanie się klubem pokroju fioletowych czy P$G... I tak w ostatnich latach było już zbyt wiele transferów, w tym dużo nieudanych lub przepłaconych (Douglas, Turan, Mathieu, Gomes itp.), a i rola szkółki ostatnio też nie zachwyca. Tak że lepiej te pieniądze przeznaczyć, np. na Espai Barca, bo kolejny transfer może nam co najwyżej zaszkodzić, a klubowe wartości odejdą w niepamięć.
23
Gdybym pracował w Google :D
https://zapodaj.net/7237fc93df390.png.html
0
Orientuje się ktoś może czy wyjazd na mecz z FCBP jest możliwy dla osób niepełnoletnich? (17lat)
27
Ale bym chciał zobaczyć coś takiego :D
https://zapodaj.net/54d081a158ade.png.html
39
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/20597213_1947398345541017_7221576993481112881_n.jpg?oh=9e2ffa3635bf86865606a2cec4db0952&oe=59EFD3A1
Inni odchodzą, a Messi zostaje.
7
3
Albo ten, to były czasy.
http://www.fcbarca.com/mobile/22124-guardiola-bedzie-nowym-trenerem-barcy.html
39
Szkoda, że nie jesteście tacy "męscy" w meczach z realem ;)
1
Zdjęcie z pewnego artykułu zainspirowało mnie do stworzenia tego dzieła :D
https://zapodaj.net/4881047e9c7cb.jpg.html
2
Prawie zgadłem :D
http://www.fcbarca.com/la-rambla,dyskusja-5088523.html
2
http://giphy.com/gifs/goal-messi-highlightgifs-2HavnYT1BfENa
Gdyby Barcelona teraz była w takiej formie.
0
Jakoś na to nie zwracam uwagi :)
28
A tak według mnie będzie wyglądał rewanż z PSG :D
https://zapodaj.net/3eb29ac742e1b.png.html
2
xD
https://zapodaj.net/3d4ad15cd6a8d.png.html
10
Co jest...? :D
https://zapodaj.net/cba60bf11bf83.png.html
3
Ciekawe ile Perez zapłacił temu sędziemu xD
8
Mam przeczucie, że dzisiaj strzeli gola Masherano :)
5
Minuta 90. Karny dla Barcy. Messi ustępuje Neymarowi. Neymar podchodzi z myślą, że będzie miał hat tricka. Ale co??? Luis Enrique woła Neymara, a ten schodzi i wchodzi Douglas, który pilnie potrzebuje minut. Strzela karnego z przewrotki i kradnie show Neymarowi :DDDD
2
Opłaciło się wystawić taki sam skład :D
11
http://media4.fcbarcelona.com/media/asset_publics/resources/000/115/494/size_1000x562/pic_2014-08-17_ENTRENO_44-Optimized.v1408277537.JPG ;)