33

Najgorsze: Wystawienie Coutinho na prawej stronie

0

Według mnie nie powinniśmy nikogo więcej kontraktować. Mamy bardzo silną kadrę, którą można uzupełniać graczami z drużyny rezerw. Inaczej Barca stanie się klubem pokroju fioletowych czy P$G... I tak w ostatnich latach było już zbyt wiele transferów, w tym dużo nieudanych lub przepłaconych (Douglas, Turan, Mathieu, Gomes itp.), a i rola szkółki ostatnio też nie zachwyca. Tak że lepiej te pieniądze przeznaczyć, np. na Espai Barca, bo kolejny transfer może nam co najwyżej zaszkodzić, a klubowe wartości odejdą w niepamięć.

23

Gdybym pracował w Google :D

https://zapodaj.net/7237fc93df390.png.html

0

Orientuje się ktoś może czy wyjazd na mecz z FCBP jest możliwy dla osób niepełnoletnich? (17lat)

27

Ale bym chciał zobaczyć coś takiego :D

https://zapodaj.net/54d081a158ade.png.html

7

:D

39

Szkoda, że nie jesteście tacy "męscy" w meczach z realem ;)

1

Zdjęcie z pewnego artykułu zainspirowało mnie do stworzenia tego dzieła :D
https://zapodaj.net/4881047e9c7cb.jpg.html

2

2

http://giphy.com/gifs/goal-messi-highlightgifs-2HavnYT1BfENa



Gdyby Barcelona teraz była w takiej formie.

0

Jakoś na to nie zwracam uwagi :)

28

A tak według mnie będzie wyglądał rewanż z PSG :D
https://zapodaj.net/3eb29ac742e1b.png.html

2

10

3

Ciekawe ile Perez zapłacił temu sędziemu xD

8

Mam przeczucie, że dzisiaj strzeli gola Masherano :)

5

Minuta 90. Karny dla Barcy. Messi ustępuje Neymarowi. Neymar podchodzi z myślą, że będzie miał hat tricka. Ale co??? Luis Enrique woła Neymara, a ten schodzi i wchodzi Douglas, który pilnie potrzebuje minut. Strzela karnego z przewrotki i kradnie show Neymarowi :DDDD

2

Opłaciło się wystawić taki sam skład :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?