JANEK777
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Persyfl No to w porządku. Dobrze, że nie oglądasz. Według mnie najbardziej kłamliwe są te propagandowe serwisy dezinformacyjne. Nie mam problemu z tym, żeby obejrzeć wywiad, jeśli jest ktoś kogo lubię. Jak ktoś mówi, żeby wyłączyć tv i włączyć myślenie to myślę, że chodzi mu o to, żeby nie czerpać z tv codziennych informacji o tym co się dzieje w Polsce i na świecie. Nie, że wyłączyć telewizor i nigdy go już nie włączać. Poza tym wyraźnie napisałem w mojej poprzedniej wiadomości, że na co dzień.
0
@Persyfl Nie masz co robić, nie prosiłem o recenzję czy krytykę tego wywiadu. Wysłałem go tylko dlatego, że parafrazowałem jedno zdanie z niego. Skoro uważasz, że nie było w tym wywiadzie tego zdania, to nie wiem, może gdzie indziej słyszałem. A z tą telewizją no to chodzi o to, żeby nie ogłupiać się słuchając na co dzień ich kłamstw i manipulacji. Jak jest wywiad z jakąś normalną osobą to nie wiem czemu by nie włączyć sobie potem.
0
@Persyfl Podsyłam wywiad z dr Bodnarem tak jak mówiłem.
https://m.facebook.com/INTERIAWydarzenia/videos/760205898267183
I oczywiście nie oglądałem go w telewizji tylko później w internecie znalazłem.
A komentując twoją wypowiedź to znowu zawarłeś w niej wybitnie zabawne żarty. Widać musisz być niezłym komikiem. Reszta bez komentarza. A z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego życzę Ci by były one wesołe, spokojne i rodzinne. Do tego życzę dużo miłości i szacunku do ludzi.
0
@Persyfl Widząc jaką masz retorykę i jakie używasz argumenty po prostu uważam, że nie ma większego sensu z tobą dyskutować. Domysły i osobiste zdanie zamiast jakichś przykładów. Z tym pudlem to świetny żart. A co do testów pcr to ich w ogóle nie powinno być. Nawet jeśli mają rzekome 98% skuteczności to przez te 2% umiera kilka tysięcy ludzi w Polsce. Tak jak ostatnio mówił dr Bodnar w Polsacie(mogę podesłać jak nie oglądałeś, bo warto) pacjentów trzeba badać i leczyć i to lekarz powinien stwierdzać czy ktoś jest chory. I jak chcesz dalej coś tam odpowiadać to lepiej podaj numer na priv i zadzwonię, bo trochę szkoda czasu.
0
@Persyfl XD Wszystkie twoje odpowiedzi to: "tak, bo tak mi się wydaje i tak na pewno by było". Szkoda dalej z Tobą dyskutować skoro tak żałosny poziom prezentujesz. Próbowałem Cię przekonać ale to chyba tak łatwo się nie da. Nie wiem co musi się stać, żebyś wyszedł ze swojego szczelnie zamkniętego pudła. A z tymi fałszywymi testami to chodzi mi o to, że testowane na jednej osobie w tym samym czasie raz wychodzą pozytywne, a raz negatywne. Taka loteria, a ludzie przez to są nieprzyjmowani do szpitala i umierają.
0
@Persyfl Nie wiem czy wiesz ale to właśnie teraz ludzie umierają z powodu zapalenia wyrostka właśnie przez lockdown i chore procedury z fałszywymi testami. System opieki zdrowotnej przestałby działać? A skąd to wiesz? Przecież nie był jeszcze testowany w Polsce model walki z wirusem bez obostrzeń. Lockdown nie działa. Gdyby działał to byśmy nie mieli teraz kolejnej fali. Dajesz argument, że wzrosłyby zgony gdyby nie było obostrzeń. Jak mocno by wzrosły? Byłoby ich więcej czy mniej niż nam wyszło w 2020? I skąd wiesz, że służba zdrowia by padła? To właśnie lockdown spowodował w tamtym roku 70 tysięcy nadmiarowych zgonów niecovidowych. Co do upadku służby zdrowia to można wziąć przypadek Białorusi. Nie mają żadnych obostrzeń, mieli masowe protesty przez wiele miesięcy, a ich służba zdrowia nie dość, że nie padła to jeszcze ma się dobrze. Wiem, bo mam znajomych lekarzy na Białorusi. Podsumowując, włącz myślenie i nie wpadaj w tę paranoję.
0
@Persyfl A dzień dobry. Masz napisany temat powyżej.
4
@Quavosk I tak zaraz przyjdą covidianie i powiedzą, że to właśnie przez lockdowny jest taka stosunkowo niewielka liczba zgonów, a bez lockdownu trupy walałyby się po ulicach. Nie wiem co trzeba byłoby zrobić, żeby im przemówić.
0
@chosenone XD Przecież Ci poleciłem 4 książki, w tym jedna Klausa Shwaba - miliardera, ideologa masonerii, który kompletnie nie kryje się w niej jaki jest cel obecności tego wirusa.
0
@chosenone Czekam teraz na twoje dowody, że to nie jest spisek. Wiara w to, że majętni tego świata chcą dobra ludzkości, a nie pieniędzy i spełniania własnych planów?
0
@chosenone Oczywiście, że mamy. Polecam w wolnej chwili przeczytać poniższe lektury.
Klaus Shwab - Covid 19, The Great Reset (jakbyś nie wiedział kim jest Klaus Shwab to jest on jednym z ludzi, którzy stoją za tym spiskiem, nie że się temu sprzeciwia. Opisuje w tej książce jak teraz będzie wyglądać nasza rzeczywistość. Tę polecam najbardziej)
Pdf: https://straight2point.info/wp-content/uploads/2020/08/COVID-19_-The-Great-Reset-Klaus-Schwab.pdf
Axel B.C. Krauss - Corona - Krone der Technokratie? Jeśli znasz niemiecki(Niestety chyba jeszcze nie ma tłumaczenia)
Marek A. Zamorski - Operacja pandemia. Globalna psychoza i nowy totalitaryzm.
Wojciech Sumliński - Zapis zarazy(niedługo będzie druga część to potem też możesz sobie kupić. Powinna być jeszcze ciekawsza i z jeszcze większą ilością dowodów.)
0
@chosenone Jak mam dać oficjalne dane skoro takowe są ukrywane i zakłamywane? Tak, powtórka z hiszpanki lub dżumy przy śmiertelności rzędu 0,1%... Coś mi się zdaje, że oglądasz na co dzień media covidowe. Wyłącz telewizor, włącz myślenie i nie popadaj w tę paranoję. I to nie jest moje zdanie tylko stanowisko doktorów z Deklaracji z Great-Barrington. Ja się po prostu z tym zgadzam i dobrze ten model potwierdzają Szwecja, Korea Południowa czy Białoruś.
0
@chosenone Śmierci po szczepieniach
https://stopnop.com.pl/smierc-covid/
Wiadomo że tutaj tylko mała część ludzi się zgłosiła, bo mało kto wie, że prowadzą taką statystykę.
Jeszcze relacja matki zmarłej w wyniku szczepienia 40 letniej nauczycielki.
Tak samo szczepionka przecież nie będzie działać na wszystkie warianty i oczywiste jest to, że kolejne szczepienia będą propagowane jeszcze przez długi czas.
https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/koronawirus-wielka-brytania-od-wrzesnia-szczepi-trzecia-dawka-na-mutacje-covid-19/2v804cf
A im więcej razy się człowiek szczepi tym większe ryzyko wystąpienia nieporządnych odczynów poszczepiennych. Jedyna opcja to odporność stadna, która może być jedynie wspomagana przez szczepionkę. Nie że tylko dzięki szczepionce sobie z tym wirusem poradzimy. W końcu mnóstwo było chorób na świecie i nie wymarliśmy tylko uodporniliśmy się na nie.
https://gbdeclaration.org/great-barrington-declaration-polish/
0
@chosenone Dr Bodnar stosuje amantadynę za zgodą pacjentów, nie że ich przymusza. Każdy decyduje o swoim ciele, co chce brać to niech bierze, przecież nikt ich nie zmusza. Ja bym też nie wierzył tak, że specjalistyczne badania lekarzy są nieomylne. Wystarczy przypomnieć sobie, że pomysłodawca lobotomii dostał nagrodę Nobla i był popierany przez środowiska lekarskie z całego świata. Każdy zdrowo myślący człowiek od początku wiedział, że jest to złe i niemoralne, a lekarzom zajęło wiele lat zanim to zrozumieli. Co do szczepionek to przecież nikt nie zbadał jak długo działają i z tego co słyszałem to w planach mają szczepić raz na pół roku czy rok. Teraz nie znajdę ale słyszałem o badaniach, które udowodniają, że nawet jeśli się już nie ma przeciwciał to limfocyty t i b mają w pamięci koronawirusa i są w gotowości do szybkiej odpowiedzi immunologicznej i szybkiego wytworzenia przeciwciał przy ponownym zarażeniu się. Póki co bada się to od 8 miesięcy i badania pokazują, że na te 8 miesięcy jest odporność, a ta granica ciągle się przesuwa. Uważam więc, że amantadyna byłaby wystarczająca, a ze szczepień można byłoby zrezygnować, widząc ile ludzi z ich powodu umiera lub ma silne powikłania. Co do mojej rodziny, to mamy bardzo dobre domowe sposoby na tego wirusa, nie przestrzegamy żadnych obostrzeń i wszyscy dzięki Bogu jesteśmy zdrowi.
0
@Mat_Cat @Kgorecki2500 https://www.magnapolonia.org/rosja-szykuje-sie-do-wojny-z-ukraina-filmy/
0
@chosenone Według mnie masz za dużą wiarę w dobro na świecie. Wcale koncerny farmaceutyczne nie chcą zarabiać na szczepionkach. Oczywiście chcą tylko leczyć ludzi, mimo że są zwolnione z odpowiedzialności za skutki uboczne szczepionek. Amantadyna nie zbadana? Przecież była już badana przez wiele lat pod kątem innych chorób. Znane są jej skutki uboczne i są znacznie rzadsze i mniej poważne niż powikłania covid. Dr Bodnar już prawie rok temu zaczął mówić o amantadynie, a rząd najpierw zakazał jej stosowanie, a później pod presją dał zezwolenie na rozpoczęcie badań, ale celowo je opóźniał. Ten lek jest po prostu za tani i też trudniej niż szczepionkami jest nim tresować ludzi. Dr Bodnar jest pulmonologiem i wcześniej leczył amantadyną ludzi z grypą. Skoro dobrze zna ten lek to nie wiem czemu twój profesor uważa to za przestępstwo. Wiadomo, że trzeba zrobić badania kliniczne, ale skoro przez długi czas nie było na nie zgody to dr Bodnar uznał pewnie po prostu, że jest to sytuacja wyższej konieczności i żeby ratować życie ludzi musi złamać praktykę lekarską. Nie wiem czemu denerwujesz się na społeczeństwo, że nie przestrzega obostrzeń. Przecież lockdown w teorii jest tylko odłożeniem w czasie tych zarażeń, żeby przygotować służbę zdrowia. Bez sensu jest przecież odkładać to w nieskończoność, wiedząc jak negatywne skutki za sobą to niesie i że to nie działa. Prędzej czy później i tak wszyscy się zarażą i nic się z tym nie zrobi. Trzeba się nauczyć z tym żyć. Poza tym np w Muszynie były robione badania przesiewowe nauczycieli i wyszło że 65% już ma przeciwciała. Myślę że w całej Polsce jest podobnie, a jest to już prawie odporność stadna, więc tym bardziej wszystko powinno być otwarte.
0
@chosenone Badań o maskach teraz nie znajdę, bo nie mam ich zapisanych. Co do umierania ludzi, wystarczy ich leczyć, a nie rozmawiać z nimi przez telefon. Przesłuchaj sobie wywiad z dr Bodnarem. Bardzo dobrze wyjaśnił, dlaczego ludzie umierają i jak temu zaradzić.
https://www.facebook.com/INTERIAWydarzenia/videos/760205898267183
(znalazłem tylko na fb, bo na yt oczywiście usunęli)
I bardzo dobrze, że ludzie nie przestrzegają obostrzeń, chociaż oczywiście wciąż jest ich za mało. Jakby wszyscy Polacy się zbuntowali to rząd straciłby autorytet i musiałby to wszystko znieść. Trzeba żyć godnie, a nie po to aby przeżyć, jak niewolnicy.
0
@chosenone Tyle samo znajdziesz badań o nieskuteczności masek. A jeszcze co do Brazylii, to nie wprowadzili tam lockdownu i mają 1500 zgonów na mln mieszkańców, a u nas 1400 zgonów na mln + ok. 70 tys nadmiarowych zgonów niecovidowych z powodu zamknięcia służby zdrowia. Czyli wychodzi 3100 zgonów na mln. Oczywiście trzeba jeszcze dodać do tego nieodwracalne szkody psychiczne u setek tysięcy Polaków, szczególnie dzieci, utratę majątków u dziesiątek tysięcy przedsiębiorców itp.
Edit: Oczywiście wszystkiemu winna jest nasza nieodpowiedzialność. Typowa retoryka mediów głównego ścieku. Powinniśmy siedzieć w domach przez następne 10 lat i nigdy nie zdejmować masek.
0
@chosenone Tak jak mówisz można się przepychać przykładami, ale po co to robić skoro naukowcy z uniwersytetu Stanforda - jednego z najbardziej prestiżowych uniwersytetów Stanów Zjednoczonych, w swoim badaniu porównali te wszystkie przykłady i jednoznacznie im wyszło, że lockdown i maseczki w żaden sposób nie wpływają na ograniczenie rozwoju epidemii.
https://onlinelibrary.wiley.com/doi/full/10.1111/eci.13484
1
@Barca1992 Trzeba dodać, że zaczęli mieć małe zagęszczenie jak znieśli ten lockdown, bo ludzie się przestraszyli i Teksas oczywiście opustoszał :D
2
@chosenone Przecież ten artykuł tylko potwierdza to co napisałem xD I w ogóle jest na żałosnym poziomie, tak jak cały natemat.
5
"Gdy Gubernator stanu Teksas, Greg Abbott, ogłosił, że od 10 marca jego stan zostaje w 100-procentach otwarty, a maseczki przestają być obowiązkowe, spadła na niego fala krytyki ze strony tzw. ekspertów i prezydenta Joe Bidena. Minęły 3 tygodnie całkowitego otwarcia gospodarki oraz zrzucenia maseczek i jakie efekty? Liczba zachorowań i hospitalizacji znacząco... spadła! Informuje o tym już nawet Polsat News.
W momencie zniesienia lockdownu i maseczek średnia tygodniowa liczba zakażeń wynosiła 4,909, a po 3 tygodniach całkowitego otwarcia i braku obostrzeń średnia tygodniowa liczba zakażeń wynosi 3,931. Liczba osób przebywających w szpitalach spadła do najniższego poziomu od października, a gubernator Abbott pochwalił się, że Teksas osiągnął najniższy wskaźnik zakażeń od początku pandemii - 5,27%! A to wszystko przy zaledwie 13% zaszczepionych obywateli.
Miał być dramat i katastrofa, miał być skok liczby zakażeń, hospitalizacji i zgonów...
To kolejny już przykład, że #LockdownNieDziała! Pokazywaliśmy Wam porównania Florydy i Kalifornii, Północnej i Południowej Dakoty, Missouri i Arizony, a także województwa pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego. Na każdym z tych przykładów widać wyraźnie, że lockdown to droga donikąd - koniec końców epidemia wygasa w sposób naturalny, bez związku z radykalnymi obostrzeniami!
Niektórzy stosują politykę lockdownów, inni nie. Niektórzy zamykają szkoły, inni nie. Niektórzy wprowadzają przymusowe maseczki, inni nie. Niektórzy zamykają gospodarkę, inni starają się nie ograniczać działalności. A potem wszyscy osiągają podobne efekty. Różnica polega na tym, że jedni dewastują życie społeczno-gospodarcze, a drudzy tego unikają.
Przykład Teksasu pokazuje, że można skutecznie walczyć z koronawirusem przez zniesienie obostrzeń i powrót do normalności. W ten sposób można ratować gospodarkę oraz instytucje państwowe, w tym system ochrony zdrowia, który będzie mógł leczyć ludzi chorych także na inne choroby."
https://zapodaj.net/images/7e4bc69245ea1.jpg
Jak ktoś wstawiał tutaj te porównania ze stanów z obostrzeniami i bez to widziałem, że obrońcy lockdownu pisali, że to manipulacja, że tam gdzie nie ma obostrzeń, a jest mniej zarażeń to jest mniejsza urbanizacja(mimo że tak naprawdę jest większa). Jak teraz to skomentujecie?
1
Minister Niedzielski w końcu poszedł po rozum do głowy:
https://streamable.com/n86xdf
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
17
Piękny gest ze strony Anglików, w końcu przeprosili...
https://zapodaj.net/images/e98c1573681e4.jpg
1
@Chakalaka Plagiat nie świadczy o wiarygodności. Można kogoś plagiatować, ale w dalszym ciągu mówić prawdę. Poza tym Sumliński jest notorycznie oczerniany, a wygrał 24 z 25 spraw sądowych. Gdyby rzeczywiście popełnił takie poważne plagiaty to byłby osądzony.
2
@Chakalaka Oglądałeś już wcześniej ten film, że zdążyłeś stwierdzić, że są to bzdury? Jeśli nie, to twój komentarz nie ma żadnej wartości.
2
@MarioVeB! To jest film, którym mówi do kamery, więc nie ma jak plagiatować. Opiera się też w nim na własnych badaniach. Ale nie chcesz to nie oglądaj, mówię tylko, że bardzo warto, bo większość Polaków nie zna prawdy.
2
Bardzo polecam przesłuchać filmik Wojciecha Sumlińskiego o Żydach, o tym jak naprawdę wyglądało życie Żydów podczas wojny i o niemieckiej zbrodni w Jedwabnem.
1
@mat32 Nie mówię tylko o sobie, ale ogólnie. Ludzie izolując się i chodząc w maskach niszczą swoją odporność. Jak dzieci idą pierwszy raz do przedszkola to wszystkie wtedy chorują przez wymianę tych różnych wirusów i bakterii, ale później już są odporne. Tak samo my na co dzień musimy przebywać wśród ludzi, żeby nabierać odporność. A jak ktoś raz na pół roku się spotka w większym towarzystwie to wtedy jest znacznie większą szansa, że zachoruje. Zwłaszcza, że jest też niedotleniony przez ciągłe noszenie masek.