JANEK777
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"Niemal cały Sejm zagłosował za przymusem umieszczania odcisków palców na każdym dowodzie osobistym, ulegając tym samym rozporządzeniu Unii Europejskiej!
Niebawem każdy obywatel będzie musiał udać się do urzędu, gdzie będzie miał pobierany wzór odcisku palca, który umieszczony zostanie na dowodzie osobistym. Wgląd do tego będzie miało ok. 50 agencji UE. To jeszcze zwiększy poziom inwigilacji obywateli! Tylko #Konfederacja głosowała przeciwko, stając w obronie wolności obywatelskich oraz prywatności!"
0
@maroon "Wyniki kontroli NIK sprzyjają poprawie funkcjonowania państwa, pokazują bowiem gdzie konieczne są usprawnienia. Część z nich jest wprowadzana jeszcze w trakcie kontroli lub bezpośrednio po jej zakończeniu, a gdy kontrolerzy natrafiają na przestępstwo czy zaniedbanie, zawiadamiają organy ścigania. Efektem wielu kontroli NIK jest także wykrywanie nieprawidłowości wynikających z luk w prawie, albo ze sprzecznych czy niejasnych przepisów, które tworzą także podatny grunt np. dla korupcji. Za każdym razem Izba zwraca uwagę na pilną potrzebę usunięcia takich błędów kierując do ustawodawców wnioski de lege ferenda, w których postuluje wprowadzenie zmian mających poprawić jakość stanowionego prawa. "
@pax Nie Konfederacja tylko, większa połowa Konfederacji. Każdy głosował jak chciał. Nie było dyscypliny w tej sprawie. A z drugą częścią, że wszystko jest możliwe, to się zgodzę.
0
@Persyfl Nie powinna być, ale póki co niestety jest. Według ciebie jak np. prokuratura stwierdza, że w sprawie respiratorów nie było żadnych nieprawidłowości, to rzeczywiście nie było podstaw do wszczęcia kontroli?
1
Kilka dni temu Konfederacja złożyła do NIK wniosek o kontrolę w Ministerstwie Zdrowia.
Dodatkowo Grzegorz Braun złożył "dokumentację spraw szczególnie bulwersujących w dziedzinie dezorganizacji systemu opieki zdrowotnej, służby zdrowia, usług medycznych na Podkarpaciu, ze szczególnym uwzględnieniem Rzeszowa" .
Jak informuje "dziejesienapodkarpaciu" , Grzegorz Braun spotkał się z prezesem NIK. https://dziejesienapodkarpaciu.pl/braun-spotkal-sie-z-banasiem-nik-zbada-sprawe-szczepien-w-rzeszowie/
Grzegorz Braun potwierdził tę informację pisząc: "Potwierdzamy. O szczegółach poinformujemy w przyszłym tygodniu. "
Jak myślcie, udało się Braunowi dogadać z Banasiem, żeby NIK przeprowadził kontrolę? Mi osobiście wydaje się to możliwe.
2
Ostatnio szerokim echem obił się materiał tvp "Warto rozmawiać" z 12.04
https://vod.tvp.pl/website/warto-rozmawiac,9328395
Teraz bardzo popularny staje się film Wojciecha Sumlińskiego "Spowiedź ratownika"
Z radością zauważam, że Polacy się powoli budzą :D
3
@Bykunn Nawet jeśli organizacja, która zrobiła takie billboardy, byłaby skrajnie rasistowska, faszystowska, ksenofobiczna, homofobiczna itp. to i tak większość ludzi by się tym nie zainteresowała. Jak patrzysz na billboard to szukasz w internecie kto go zrobił? Ważna jest treść na tym billboardzie.
4
@Bykunn XD Akcja ma na celu wspieranie rodzinnej miłości, a to co piszesz to pewnie przeczytałeś w tekście Agnieszki Graff. Może jeszcze Ordo Iuris chce zakazać rozwodów?
3
Niektórzy zarzucali dr Bodnarowi, że nie publikuje badań o amantadynie.
Tutaj macie wytłumaczone dlaczego.
https://www.facebook.com/watch/?v=209358297268044
@chosenone
1
@kaamil1910 Ja bym bardziej napisał, że nie rozumiem ludzi którzy głosują na PiS PO, Lewicę, PSL i hołownię. Wszystkie te partie są sobie równe.
3
Czy według was ta akcja billboardowa jest szkodliwa, szokująca itp.?
https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/9ScktkpTURBXy9mZWZjOTE2ZDQyOWJlNTQ0YWY2N2UyZDlkODQyOWY1OS5qcGeSlQLNAcwAwsOVAgDNA8DCww
Bo widzę, że w niemieckich mediach wybuchła histeria na jej temat, a środowiska lewicowe i lewicowi bojówkarze zwyczajnie dewastują grafiki i nośniki.
0
@Persyfl Odniosę się jeszcze do jednej sprawy.
Najczęściej Pana Boga nie lubią ci, którzy sami chcą być bogami dla Boga i dyktować Mu co On ma robić.
0
@FIJI Ale lewicowcy chcą zwalczyć plastikowe reklamówki i zastąpić je czymś biodegradowalnym. Z logicznego punktu widzenia powinni tak samo walczyć z maskami i proponować np. wegańskie maseczki z sałaty xD
0
@puyol_presidend5 Nie bardzo rozumiem. Skoro to Konfederacja złożyła tę poprawkę to czemu mieliby głosować przeciw. I poprawka dotyczy rządu, a nie wszystkich posłów.
2
(piszę jeszcze raz, bo moderacji chyba nie spodobało się słowo "lewak")
1,5 miliarda masek trafiło w ubiegłym roku do mórz i oceanów. Jak mówią ekolodzy, już wkrótce w Morzu Śródziemnych może być więcej masek niż meduz.
https://noizz.pl/ekologia/w-2020-roku-do-oceanow-trafilo-15-miliarda-maseczek/j50zfqg
Czy popieranie przez osobę o poglądach lewicowych noszenia masek jednorazowych nie jest sprzeczne z ich poglądami na temat ochrony środowiska?
1
@mkord Zgłosili, że jest błąd i była głosowana wersja za zawieszeniem.
14
Jakby ktoś się zastanawiał jak się potoczyła historia, o której dzisiaj pisałem. https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9910979#comment-9910979
PiS, PO, hołownia jak jeden mąż.
https://mobile.twitter.com/ArturDziambor/status/1382739905919483908
21
Pisałem rano o poprawce Konfederacji zawieszającej pensje rządu na czas lockdownu.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9910979#comment-9910979
A patrzcie co na to PiS XD
https://mobile.twitter.com/KONFEDERACJA_/status/1382702559966662664
2
Jakby ktoś był zainteresowany to dzisiaj o 18 debata młodzież vs Konrad Berkowicz.
0
@lucca87 Prawda, sprawdzałem. I do takiej segregacji sanitarnej rządzący światem teraz zmierzają. Musimy się wszyscy temu sprzeciwiać, albo niedługo tak będzie wyglądać nowa normalność w Polsce.
9
Wulkan na Karaibskiej wyspie wybucha trzeci raz w tygodniu, a ludzie nie mogą zostać z niej ewakuowani jeśli się nie zaszczepili. Chory świat...
0
@chosenone Pięknym językiem opisuje zamordyzm i nową komunę. Każdy po przeczytaniu tej książki sam powinien wyciągnąć wniosek, że to spisek, widząc, że to wszystko się powoli spełnia.
2
@tobiasson92 @sebasek99 @tomek8756 @arasz1819 Adam Bodnar jest osobą skrajnie lewicową. Mówił, że Marta Lempart to wybitna osoba. Jego zastępcą była Sylwią Spurek, którą w ten sposób wypromował i teraz ośmiesza ona Polskę na arenie międzynarodowej.
Jak ma Winnicki z kimś takim się zgadzać czy go chwalić?
Oczywiste jest, że woli go krytykować. Nie wyraził też w tym poście poparcia kandydatowi pisu.
3
Robert Winnicki dobrze podsumował Adama Bodnara.
https://mobile.twitter.com/RobertWinnicki/status/1382610150591242243
0
@chosenone Jedna z książek o covidzie, którą szczególnie polecałem, jest autorstwa Klausa Shwaba. O nim chyba nie powiesz, że jest zwolennikiem teorii spiskowych.
I przeczytałeś te książki, żeby uważać, że to domysły?
Co do pana Krajskiego to oczywiście, że takich jak on będą oczerniać, żeby wydawał się niewiarygodny.
I czemu doktorom nauk filozoficznych nie powinno się ufać?
3
Posłanka PiS oburzona, że w tvp jest zbyt mała cenzura XD
https://mobile.twitter.com/lkwarzecha/status/1382083595527991298
Jakby co to odnosi się do tego materiału:
https://www.facebook.com/watch/?v=193407442412600
0
@chosenone Już Ci wysyłałem książki, po których przeczytaniu też byś tak uważał o covidzie.
A co do tematu powyżej to polecam książki Krajskiego o masonerii.
0
@chosenone Bo w USA tak naprawdę rządzi masoneria. Tak samo stoi ona za Hołownią.
@Kgorecki2500 Przecież Hołownia to też socjalista, tyle, że nieco mniejszy. Ale można się domyśleć, że będzie się stawał coraz większym, bo każdy socjalista jak już wsadzi komuś ręce do kieszeni to chce brać coraz więcej.
Do tego Hołownia też jest w koalicji covidowej.
Inny ciekawy punkt jego programu:
"ulgi podatkowe dla firm zatrudniających bezrobotnych" XD
2
@Kgorecki2500 Np. podniesienie zasiłku dla bezrobotnych do kwoty 2080 złotych brutto jest dobre?
0
@don'T.R.I.P.e Nie dziwne :D
https://www.facebook.com/watch/?v=193407442412600
Z fb raczej nie usuną.
20
Trochę o finansowaniu Hołowni:
Centralną postacią, która łączy wszystkie nitki wokół Hołowni, jest szef jego sztabu wyborczego Michał Kobosko, były redaktor naczelny „Newsweeka”, „Dziennika Gazety Prawnej”, „Wprost” i „Forbesa”. Autorzy jako ważną organizację wymieniają także Project Syndicate (PS), na którą pieniądze przeznaczała m.in. fundacja George’a Sorosa – pisze tygodnik Sieci.
Twórcą polskiej odsłony PS była fundacja Świat Idei, w której zarządzie Kobosko zasiadał wspólnie z m.in. Tomaszem Misiakiem (biznesmen, były poseł PO), a w radzie fundacji znajdowali się m.in. wpływowy prawnik Lejb Fogelman, Jarosław Sroka – były szef „Pulsu Biznesu”, „Newsweeka” i „Gazety Prawnej”, a także członek zarządu Kulczyk Holding Witold Drożdż.
Ten ostatni, dziś wiceprezes Orange, w czasie rządów Donalda Tuska był wiceprezesem spółki PGE EJ, która miała budować elektrownię atomową. Dróżdż był też wiceministrem spraw wewnętrznych i administracji, jednym z oskarżonych – ostatecznie uniewinnionym – w tzw. infoaferze.
Z kolei portal Wprost.pl ujawnia, że jedną ze znanych postaci ze świata biznesu, która postawiła na ten projekt polityczny i w niego zainwestowała, jest Ryszard Wojtkowski – założyciel i prezes funduszu Resource Partners. W pierwszej połowie lat 90. zaczął swoją przygodę biznesową od takich marek, jak Coca-Cola i Gerber, później pracował w Szwajcarii dla firmy Novartis Consumer Health International. Z polityką był jednak związany już od 1985 r. Sprawował funkcje dyrektora gabinetów czterech kolejnych premierów: Zbigniewa Messnera, Mieczysława Rakowskiego, Tadeusza Mazowieckiego i Jana Krzysztofa Bieleckiego.
W rejestrze wpłat na kampanię Hołowni można odnaleźć więcej nazwisk ludzi z dużego biznesu. Mowa w artykule m.in. o Przemysławie Krychu, który wraz z żoną wpłacili na kampanię Hołowni łącznie 78 tys. zł. Sam Krych w grudniu 2017 r. został zatrzymany i usłyszał zarzuty korupcji. Biznesmen pół roku spędził w areszcie i po wpłaceniu rekordowej kaucji – 4 mln zł. – wyszedł na wolność.
Z kolei 39 tys. zł wpłacił Paweł Gieryński, obecny właściciel GetBacku. O przedsiębiorstwu głośno zrobiło się dwa lata temu, gdy wybuchła afera GetBack. Akcjonariusze stracili wówczas ok. 2 mld zł.
Z rejestru wpłat wynika także, że blisko 20 tys. zł na kampanię Hołowni przelały osoby związane z firmą Neptun Developer ze Szczecina, a łącznie ponad 28 tys. zł wpłacił mec. Marcin Radwan-Röhrenschef, który regularnie występuje w mediach.
[źródło: https://www.magnapolonia.org/media-ujawniaja-kto-finansuje-szymona-holownie]
Wielu myśli, że Hołownia jest kimś spoza układu, kimś kto odmieniłby Polskę. Według mnie został on podstawiony, dlatego iż zauważono, że PO traci poparcie. Stąd mamy teraz Polskę 2050 - malowane lisy PO, chociaż ja osobiście uważam ich za jeszcze groźniejszych dla Polski.