JANEK777
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mat32 Jak się nie przestrzega obostrzeń to dużo trudniej to złapać, raczej po prostu przechodzi się bezobjawowo. A człowiek, który nie spotyka się z ludźmi, nie wychodzi z domu, albo jak już wychodzi to dusi się w masce, bardzo osłabia swoją odporność i prędzej zachoruje.
0
@puyol_presidend5 Zgadzam się, ale z kobietą jednak łatwiej jest się pokojowo obchodzić, bo po prostu ma mniej siły i zwykle nie będzie stawiać takiego oporu jak mężczyzna. Mówię tylko, że tak zostaliśmy wychowani, że bardziej razi w oczy jak ktoś bije kobietę, nie że mamy być dyskryminowani.
1
@qwer123 Żeby takie rzeczy do nas nie doszły. Hiszpania w sprawie obostrzeń to obecnie taki królik doświadczalny Europy. U nich wszystko jest pierwsze. Tam nawet teraz latają drony, robią zdjęcia tym co się nie podporządkowują obostrzeniom i upubliczniają.
0
@puyol_presidend5 Wiadomo, ale jak biją kobietę to jednak bardziej razi to oczy. Według mnie nawet jak kobieta przed chwilą kogoś pobiła czy te inne sytuację co wymieniłeś to i tak można ją bardziej pokojowo obezwładnić.
A na tym filmiku to w ogóle chore skoro nie stawia żadnego oporu i do tego taka drobna.
4
Pobicie kobiety przez hiszpańską policję podczas godziny policyjnej:
https://streamable.com/prs297
0
@Bykunn No łamie, ale średnio można w tej sprawie coś zdziałać na szczeblu międzynarodowym jako osoba prywatna. Możemy natomiast składać zawiadomienia do prokuratury, gdy wiemy o tym, że ktoś pomagał kobiecie w dokonaniu aborcji. Były już wyroki w takich sprawach.
1
@Bykunn No wiadomo, że zgodnie z porozumieniem zawartym na Międzynarodowej Konferencji w sprawie Ludności i Rozwoju w 1994 r. w Kairze, kwestia dopuszczalności aborcji może podlegać regulacjom jedynie na szczeblu poszczególnych państw.
Jednak szereg umów międzynarodowych zobowiązuje Polskę i wiele innych krajów do zapewnienia każdemu człowiekowi pełnej ochrony życia, nie uzależniając jej w jakikolwiek sposób od urodzenia ani nie warunkując pełnego jej zakresu stanem zdrowia. Te umowy właśnie wymieniałem.
5
@Bykunn Nie wiem co uważasz za bzdurę i nie śledzę twoich wypowiedzi, więc nie wiem jak byś wytłumaczył swoje poglądy. (Według mnie nie da się tego zrobić, żeby było to zgodne z logiką.)
Większość "cywilizowanych" krajów właśnie nie jest cywilizowana, więc ciężko wymienić. Ale pewnie słyszałeś, że w stanach takich jak Arkansas, Alabama czy Karolina Południowa władze ostatnio wprowadzały ustawy zakazujące aborcję. Poza tym podałem wiele przykładów z konwencji międzynarodowych.
0
@Bykunn Kwestia kiedy płód staje się dzieckiem/człowiekiem jest jasna i niezmienna. Płód jest dzieckiem, tak samo jak zarodek. Poczytaj sobie co mówi nauka i prawo, choćby w mojej powyższej wiadomości. To czy ktoś jest człowiekiem czy nie, nie może być zależne od tego czy jesteśmy w stanie utrzymać go przy życiu poza organizmem matki. Granica musi być stała.
Co do tego, że musi być prawo decyzji, to właśnie nie może go być, a przynajmniej państwo nie może go zapewniać. "Wolność człowieka kończy się tam gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka" i tyle. Prawo do życia jest ważniejsze niż prawo do tego, żeby sobie wygodnie żyć. Też o tym możesz przeczytać w pierwszym moim poście w tej dyskusji.
I nie wiem czego według Ciebie nie dałem rady wczoraj zrozumieć. Mi się wydaje, że to właśnie Ty nie zrozumiałeś, bo wczoraj zniknąłeś i już się nie odniosłeś do mojego postu potwierdzającego to, że kwestia bycia dzieckiem nie zależy od miejsca, w którym się przybywa. A dzisiaj dalej powtarzasz te same głupoty.
0
@koksik2700 To dobrze, nie polecam. A pytam się, bo ja kiedyś się bawiłem w te świadome sny i właśnie przez to zdarzał mi się paraliż senny. Trochę miałem też podobną sytuację do twojej, tyle że gorszą, bo mi się to nie śniło. Obudziłem się z tym paraliżem, a ta czarna postać stała obok mojego łóżka. Potem zaczęła coś tam mówić takim niskim, bardzo strasznym głosem i się rzuciła na mnie i zaczęła mnie dusić. Jak już kończyło mi się powietrze to się zacząłem modlić i wtedy mnie zostawiła i znikła.
0
@koksik2700 Bawisz się w świadomy sen, że zdarza Ci się paraliż senny czy tak samo z siebie?
1
@Bykunn Jasne i niezmienne xD Przecież wczoraj ustaliliśmy, że twoje zdanie zależy od postępu nauki.
4
@Pablit W ilu krajach Europy jest dozwolona to możesz sam sprawdzić. Ważne jest ilu ludziom na świecie aborcja każdego roku zabiera życie, a jest to ponad 56 milionów tj. kilkakrotnie więcej niż najstraszliwsze kataklizmy w dziejach ludzkości. Aborcja to najcięższe pogwałcenie najbardziej fundamentalnego prawa człowieka, tj. prawa do życia, w dziejach ludzkości. Współcześnie aborcja w skali roku pochłania więcej istnień ludzkich (ok. 10 razy więcej ofiar) niż najstraszliwsze kataklizmy w historii ludzkości, jak: I i II wojna światowa, epidemia dżumy, lub epidemia grypy z lat 1918–1919, tak zwana „hiszpanka”. W Polsce po 1945 r. dokonano co najmniej 5 094 202 aborcji dopuszczalnych przez prawo. Przy obecnym poziomie dzietności w Polsce wynoszącym ok. 375 tys. rocznie, odpowiada to łącznej liczbie urodzeń dzieci przez ponad 13 lat. Liczba ludności Polski – gdyby nie wykonano przeszło 5 mln aborcji wynosiłaby nieporównywalnie więcej. Oczywistym jest więc, że aborcja ma szkodliwy wpływ na społeczeństwo. Choćby taki, że je wyludnia. Innym negatywnym skutkiem jest też syndrom poaborcyjny, który dotyka większość kobiet, które dokonały aborcji.
A co do tego, że priorytetami dla Ciebie byłyby chronienie życia i szeroko rozumianego zdrowia matki to się oczywiście zgadzam.
8
@Pablit Napiszę taką zbiorczą wiadomość na wiele tematów z aborcją, bo nie chcę mi się przekonywać każdego z osobna.
Stanowisko współczesnej medycyny na temat początku życia człowieka:
Fakt nr 1: Od momentu zapłodnienia nowy organizm zyskuje typowy dla człowieka układ chromosomów
Kiedy zarodek staje się człowiekiem?
"Opinie na temat momentu, od którego zarodek staje się istotą ludzką, są różne i często zależą od wyznawanej religii oraz światopoglądu. Z naukowego
punktu widzenia rozwijający się organizm staje się istotą ludzką od momentu
zapłodnienia, ponieważ wtedy zyskuje typowy dla człowieka układ chromosomów. Zygota jest pierwszą komórką nowego organizmu ludzkiego. "
- Podręcznik medyczny Embriologia i wady wrodzone.
Od zapłodnienia do urodzenia
Fakt nr 2: Połączenie komórki jajowej z plemnikiem daje początek rozwojowi nowego organizmu
"… okres dojrzałości płciowej […] w czasie którego […] może dojść do połączenia komórki jajowej (gamety żeńskiej) z plemnikiem (gametą męską) To daje początek rozwojowi w organizmie kobiety nowego organizmu. "
- Podręcznik medyczny Fizjologia człowieka z elementami fizjologii stosowanej i klinicznej
Fakt nr 3: Moment zapłodnienia rozpoczyna okres rozwoju nowego ustroju
"Zapłodnienie jest złożonym wieloetapowym procesem, który […] kończy się
połączeniem komórek i wymieszaniem chromosomów matczynego oraz ojcowskiego […]. Moment zapłodnienia rozpoczyna okres rozwoju nowego ustroju. "
- Podręcznik medyczny Embriologia
Status prawny dziecka przed narodzeniem
"dzieckiem jest każda istota ludzka od poczęcia do osiągnięcia pełnoletności"
- Art. 2.1. Ustawy z dnia 6 stycznia 2000 r. o Rzeczniku Praw Dziecka
"... dziecko oznacza każdą istotę ludzką w wieku poniżej osiemnastu lat, chyba że zgodnie z prawem odnoszącym się do dziecka uzyska ono wcześniej pełnoletność."
- Art. 1 Konwencji o Prawach Dziecka
" .. dziecko [...] wymaga [...] odpowiedniej opieki prawnej zarówno przed urodzeniem, jak i po urodzeniu"
- Wstęp do Deklaracji Praw Dziecka
"... należy zapewnić szczególną ochronę zarówno dziecku, jak i matce [...]. tak przed urodzeniem, jak i po urodzeniu."
- Zasada 4 Deklaracji Praw Dziecka
"Od momentu powstania życie ludzkie staje się więc wartością chronioną kon stytucyjnie. Dotyczy to także fazy prenatalnej."
- Orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego z dnia 28 maja 1997 r., sygn. akt K 26/96
"dziecko może żądać naprawienia szkód doznanych przed urodzeniem."
- Art. 446 ust. 4 Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. - Kodeks cywilny
"Kto powoduje uszkodzenie ciała dziecka poczętego lub rozstrój zdrowia za grażający jego życiu, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2."
- Art. 157a. § 1 Ustawy z dnia 6 czerwca 1997 r. - Kodeks karny
"Kto poprzez swoje zachowanie [...] powoduje uszkodzenie ciała lub śmierć dziecka, będącego w łonie matki, jest winny popełnienia odrębnego przestępstwa..."
- A. 1 Unborn Victims of Violence Act of 2004, USA
"… każde dziecko ma niezbywalne prawo do życia. "
- Art. 6.1 Konwencji Praw Dziecka
"Każdy człowiek ma prawo do życia, wolności i bezpieczeństwa swej osoby. "
- Art. 3 Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka
"Prawo każdego człowieka do życia jest chronione przez ustawę. "
- Art. 2 ust. 1 Europejskiej Konwencji Praw Człowieka
"Każda istota ludzka ma przyrodzone prawo do życia. Prawo to powinno być chronione przez ustawę. Nikt nie może być samowolnie pozbawiony życia. "
- Art. 6 ust. 1 Międzynarodowego Paktu Praw Obywatelskich i Politycznych
"Rzeczpospolita Polska zapewnia każdemu człowiekowi prawną ochronę życia. "
- Art. 38 Konstytucji RP
"Demokratyczne państwo prawa jako naczelną wartość stawia człowieka i dobra dla niego najcenniejsze. Dobrem takim jest życie, które w demokratycznym państwie prawa musi pozostawać pod ochroną konstytucyjną w każdym stadium jego rozwoju. Wartość konstytucyjnie chronionego dobra prawnego, jakim jest życie ludzkie, w tym życie rozwijające się w fazie prenatalnej, nie może być różnicowana. "
- Orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego z dnia 28 maja 1997 r. K 26/96
"Na organach państwa spoczywa obowiązek stanowienia takiego prawa, by chroniło ono życie, i to życie każdego człowieka… "
- Wyrok Trybunału Konstytucyjnego z dnia 7 stycznia 2004 r.44
"Jedną z podstawowych zasad konstytucyjnych jest zasada godności człowieka (art. 30 Konstytucji). Jej realizacja wymaga poszanowania i ochrony prawa do życia (tak TK w wyroku K 2/98, jw.). Konstytucja gwarantuje prawną ochronę życia każdemu człowiekowi, na zasadzie równości (art. 32 Konstytucji). Nie przewiduje zróżnicowania wartości ludzkiego życia (wyrok TK z dn.
7 stycznia 2004 r., K 14/03, OTK ZU nr 1/A/2004, poz. 23), ani nie dopuszcza ograniczenia tego prawa nawet w stanie nadzwyczajnym (art. 233 ust. 1). "
- Biuro Rzecznika Praw Obywatelskich, Spotkanie z ekspertami 22 stycznia 2008 r.
"Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne. "
- Art. 32 ust. 1 Konstytucji RP
"Każde dziecko, bez żadnej dyskryminacji ze względu na […] urodzenie ma prawo do środków ochrony […] ze strony rodziny, społeczeństwa i Państwa. "
- Art. 24 ust. 1 Międzynarodowego Paktu Praw Obywatelskich i Politycznych
"Wszyscy są równi wobec prawa i są uprawnieni bez żadnej dyskryminacji do jednakowej ochrony prawnej. Jakakolwiek dyskryminacja w tym zakresie powinna być ustawowo zakazana oraz powinna być zagwarantowana przez ustawę równa dla wszystkich i skuteczna ochrona przed dyskryminacją z takich względów jak […] urodzenie lub jakiekolwiek inne okoliczności. "
- Art. 26 Międzynarodowego Paktu Praw Obywatelskich i Politycznych
"Istotne miejsce wśród przepisów Konstytucji RP określających szczegółowe wolności i prawa zajmuje art. 38 (ochrona życia). Szczególne znaczenie tego przepisu wynika z jego treści oraz usytuowania w systematyce ustawy zasadniczej. Ochrona życia została bowiem ujęta w pierwszym przepisie jej podrozdziału […] co przesądza o nadrzędności tego dobra w hierarchii wartości
chronionych przez prawo. "
- Biuro Rzecznika Praw Obywatelskich, Spotkanie z ekspertami, 22 stycznia 2008 r.
"Konstytucja RP w art. 68 ust. 3 podkreśla obowiązek władz publicznych do zapewnienia szczególnej opieki zdrowotnej dzieciom i kobietom ciężarnym. Również ratyfikowana przez Rzeczpospolitą Polską Konwencja o prawach dziecka gwarantuje, że Państwa-Strony tej umowy międzynarodowej odpowiednio zabezpieczą prawo dziecka do życia i ochrony zdrowia […] Zdaniem Rzecznika Praw Obywatelskich gwarancje te nie są w pełni realizowane, gdyż brak jest środków prawnych mających na celu ochronę dzieci narażonych przez matki na niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia na skutek spożywania przez nie alkoholu lub innych substancji psychoaktywnych podczas ciąży. Powyższe oznacza konieczność podjęcia pilnych działań zmierzających
do zabezpieczenia dobra dziecka zagrożonego utratą zdrowia lub życia na skutek nieodpowiedzialnego zachowania matek. […] "
- Rzecznik Praw Obywatelskich, pismo do Ministra Zdrowia nr III.502.11.2016.JA, 12 grudnia 2016 r.
"Ochrona życia, rozumiana jako ochrona biologicznej egzystencji człowieka, wymaga w szczególności stanowienia prawa w taki sposób, by chroniło życie każdego człowieka, niezależnie od tego, w jakiej sytuacji się znajduje. "
- (Biuro Rzecznika Praw Obywatelskich, Spotkanie z ekspertami, 22 stycznia 2008 r.)54
"… wszelkie możliwe wątpliwości co do ochrony życia ludzkiego powinny być rozstrzygane na rzecz tej ochrony (in dubio pro vita humana). "
- (Wyrok Trybunału Konstytucyjnego z dnia 7 stycznia 2004 r.)
Jakie jest powołanie lekarza
"Będę stosował zabiegi lecznicze wedle mych możności i zdolności ku pożytkowi chorych, broniąc ich od uszczerbku i krzywdy. Nikomu, nawet na żądanie, nie podam śmiercionośnej trucizny, ani nikomu nie będę jej doradzał, podobnie też nie dam nigdy niewieście środka na poronienie. W czystości i niewinności zachowam życie swoje i sztukę swoją. "
- Przysięga Hipokratesa, ok. 400 r. przed Ch
"Zachowam najwyższy szacunek dla życia ludzkiego od jego początku. "
- Przyrzeczenie lekarskie wg. deklaracji genewskiej, Światowe Towarzystwo Medyczne 1948 r.91
"… przyrzekam: […]
• służyć życiu i zdrowiu ludzkiemu;
• według najlepszej mej wiedzy przeciwdziałać cierpieniu i zapobiegać cho robom, a chorym nieść pomoc bez żadnych różnic, takich jak: rasa, religia, narodowość, poglądy polityczne, stan majątkowy i inne, mając na celu wyłącznie ich dobro i okazując im należny szacunek. "
- Przyrzeczenie lekarskie, Naczelna Izba Lekarska
"Powołaniem lekarza jest ochrona życia i zdrowia ludzkiego, zapobieganie chorobom, leczenie chorych oraz niesienie ulgi w cierpieniu; lekarz nie może posługiwać się wiedzą i umiejętnością lekarską w działaniach sprzecznych z tym powołaniem "
- Art. 2 ust. 1 Kodeksu Etyki Lekarskiej, Naczelna Izba Lekarska
„Przeżycie dziecka stoi w sprzeczności z intencją aborcji”
W przypadku gdy wada rozwojowa płodu nie jest śmiertelna i terminacja ciąży jest podjęta po 22. tygodniu ciąży, niepowodzenie w przeprowadzeniu płodobójstwa (feticide) może zakończyć się żywym urodzeniem i przeżyciem, czyli rezultatem przeciwnym względem intencji aborcji. W takich sytuacjach dziecko powinno zostać otoczone opieką neonatologiczną, a także poddane intensywnej terapii, która leży w najlepszym interesie dziecka, według opublikowanych wskazówek praktyki neonatologicznej. "
- Terminacja ciąży w przypadkach wad rozwojowych płodu w Anglii, Szkocji i Walii, Królewskie Towarzystwo Położnicze i Ginekologiczne
W jaki sposób umiera płód/dziecko
Istnieją różne metody aborcji. […] Te różne metody to:
• aborcja farmakologiczna – stosowana najczęściej we wczesnych i późnych
aborcjach, do zakończenia ciąży wykorzystuje się środki farmakologiczne;
• odessanie próżniowe – stosowane we wczesnych aborcjach, gdy zawartość
macicy jest usuwana poprzez odessanie;
• chirurgiczne rozszerzenie [kanału szyjki macicy] i wydobycie [płodu] – stosowane we wczesnych aborcjach, gdy płód jest usuwany we fragmentach.
Aborcja chirurgiczna może być przeprowadzona między 7. a 24. tyg. ciąży […] Ciąża zostaje usunięta poprzez odessanie za pomocą kaniuli i śmierć płodu następuje bardzo szybko. […]
Aborcja farmakologiczna jest wywoływana poprzez podanie prostaglandyny, na ogół poprzedzone podaniem antyprogesteronowego mifepristonu. […]
Podczas farmakologicznej terminacji ciąży płód nie jest poddawany bezpośredniemu oddziaływaniu, ale działaniu uciskających sił skurczów macicy. Prawdopodobieństwo wystąpienia śmierci płodu podczas skurczów lub porodu, jako następstwa niedotlenienia (hipoksemii) wywołanego uciśnięciem,
jest większe we wczesnym okresie życia płodowego. […]
Jeżeli przeprowadzana jest późna aborcja, bez wcześniejszego płodobójstwa, płód może po urodzeniu wykazywać oznaki życia, takie jak ruchy ciała i ust. "
- Świadomość płodu, Królewskie Towarzystwo Położnicze i Ginekologiczne
Jest jeszcze tego masa tego ale już mi się nie chcę, to może innym razem coś dopiszę. To i tak chyba powinno wam wystarczyć, żeby wiedzieć, że dziecko od razu po poczęciu jest człowiekiem i że zabijanie go jest moralnie złe i sprzeczne z powołaniem lekarza.
0
@mat32 Szklanka gorącej wody z 1/3 czy połową łyżeczki sody oczyszczonej. Można to pić raz dziennie, każdego dnia, najlepiej rano i wtedy bardzo trudno jest złapać jakiegoś wirusa, bo rozwijają się one w środowisku kwasowym, a soda jest zasadowa, więc zobojętnia organizm. Na podobnej zasadzie działa amantadyna.
Możesz też płukać gardło wodą utlenioną, bo wirusy to białko, a woda utleniona ścina białko.
I jeszcze to bardzo polecam na odporność.
https://essentiala3.pl/pl/p/essentiALA-Pure-Defence-120-ml-na-odpornosc/62?gclid=EAIaIQobChMIstP50pm37wIVk_uyCh1UXwwYEAAYASAAEgKM0fD_BwE
2
@Mario96w https://wizjoner.org/jak-naprawic-wade-wzroku/
Nie próbowałem tych metod, bo dzięki Bogu mam dobry wzrok, ale słyszałem o lekarzu, który kilkadziesiąt lat temu leczył ludziom wzrok tylko takimi metodami i wychodziło mu to bardzo skutecznie.
0
@Cochise "To nie jest żaden spisek"
Przeczytaj książkę o covidzie autorstwa Klausa Shwaba - ideologa masonerii, jednego ze stojących za tym spiskiem.
https://straight2point.info/wp-content/uploads/2020/08/COVID-19_-The-Great-Reset-Klaus-Schwab.pdf
23
@Bykunn "Aborcja nie ma nic wspólnego ani z zabijaniem, ani z dziećmi."
"dzieckiem jest każda istota ludzka od poczęcia do osiągnięcia pełnoletności"
- Art. 2.1. Ustawy z dnia 6 stycznia 2000 r. o Rzeczniku Praw Dziecka
"... dziecko oznacza każdą istotę ludzką w wieku poniżej osiemnastu lat, chyba że zgodnie z prawem odnoszącym się do dziecka uzyska ono wcześniej pełnoletność."
- Art. 1 Konwencji o Prawach Dziecka
" .. dziecko [...] wymaga [...] odpowiedniej opieki prawnej zarówno przed urodzeniem, jak i po urodzeniu"
- Wstęp do Deklaracji Praw Dziecka
"... należy zapewnić szczególną ochronę zarówno dziecku, jak i matce [...]. tak przed urodzeniem, jak i po urodzeniu."
- Zasada 4 Deklaracji Praw Dziecka
"Od momentu powstania życie ludzkie staje się więc wartością chronioną kon stytucyjnie. Dotyczy to także fazy prenatalnej."
- Orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego z dnia 28 maja 1997 r., sygn. akt K 26/96
"dziecko może żądać naprawienia szkód doznanych przed urodzeniem."
- Art. 446 ust. 4 Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. - Kodeks cywilny
"Kto powoduje uszkodzenie ciała dziecka poczętego lub rozstrój zdrowia za grażający jego życiu, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2."
- Art. 157a. § 1 Ustawy z dnia 6 czerwca 1997 r. - Kodeks karny
"Kto poprzez swoje zachowanie [...] powoduje uszkodzenie ciała lub śmierć dziecka, będącego w łonie matki, jest winny popełnienia odrębnego przestępstwa..."
- A. 1 Unborn Victims of Violence Act of 2004, USA
12
@Bykunn Aborcja jest to z definicji celowe zabicie dziecka. Kobieta, której umarło dziecko w macicy, wywołując sztuczny poród, nie dokonuje aborcji.
0
@Bykunn I rozumiem, że wtedy będziesz za całkowitym zakazem aborcji?
9
@Bykunn Podążając takim tokiem rozumowania za chwilę będziesz musiał uważać, że płód jest dzieckiem od poczęcia, bo naukowcy z państwa położonego w Palestynie pracują nad hodowaniem dzieci poza macicą już od zarodka.
3
@Bykunn No to standardowe pytanie. W jakim momencie według Ciebie płód staje się dzieckiem?
49
@Bykunn Czyli dziecko miesiąc po urodzeniu dalej jest płodem, a nie noworodkiem? I do tego nie jest człowiekiem?
3
@Bykunn I do tego mądra dziewczyna, bo nie wspiera strajku kobiet, lgbt i nie wstydzi się swojej wiary.
2
Poruszająca relacja matki zmarłej w wyniku szczepienia 40 letniej nauczycielki.
0
@fcbarcafan19 Nie odnoszę się do tych filmików, tylko do tej książki co wysłałem i do wywiadów ze Szwabem czy Sorosem które czytałem. Też książki Krajskiego o masonerii, albo 'Zapis zarazy' Sumlińskiego mogą pomóc zrozumieć kto za tym wszystkim stoi. No i tak na zdrowy rozsądek, czy nikt nie stoi za rządzącymi państwami skoro praktycznie wszędzie jest ten sam model walki z wirusem? Te same bezprawne rozporządzenia, w tej samej chwili zaostrzanie i luzowanie. Ja nie wierzę, że cały świat po prostu zgłupiał i że oni naprawdę wierzą, że te obostrzenia pomogą w walce z wirusem, mimo że podczas każdej kolejnej fali przekonują się, że to nie działa.
0
@fcbarcafan19 Przeczytałeś w ogóle cały ten rozdział lockstep? Bo trudno mi uwierzyć, że nie zastanawia Cię tak uderzające podobieństwo. Wiadomo, że mógłby to być tylko zaskakujący przypadek, ale jak dla mnie podobieństwo jest zbyt duże. Też wystarczająco dużo wiem o masonerii, żeby wiedzieć, że to oni za tym stoją. Przeczytaj chociażby tę książkę Shwaba o covidzie co wysłałem powyżej. Tak samo też wypowiada się Soros. Oni nie uważają tej epidemii za coś strasznego tylko za wielką szansę aby zmienić świat. Cieszą się, że dzięki covidzie mogą przeprowadzić to co chcą znacznie szybciej niż normalnie by im to zajęło.
1
@Majkel34 W wakacje nie powinno być czwartej fali, bo po pierwsze nie jest to sezon na wirusy i nie daliby rady znaleźć tylu zarażonych, a po drugie w wakacje jest gorąco i ludzie się duszą w maskach i je zdejmują. A wtedy rząd traci autorytet, że obostrzenia nie są przestrzegane. Na wakacje raczej spodziewałbym się luzowania, tak jak to było rok temu.
0
@TheNekro94 Ja polecam ściągnąć Operę na telefon. Nie dość, że super przeglądarka, to jeszcze z wbudowanym adblockiem.
0
@redman83 To ja dodatkowo polecę książkę Klausa Shwaba o covidzie:
https://straight2point.info/wp-content/uploads/2020/08/COVID-19_-The-Great-Reset-Klaus-Schwab.pdf
Jakby ktoś nie wiedział kim jest Klaus Shwab to jest to jeden z głównych ideologów masonerii.