JANEK777
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@fcbarcafan19 Dokument fundacji Rockefellerów w którym zawarty jest scenariusz pandemii.
http://www.nommeraadio.ee/meedia/pdf/RRS/Rockefeller%20Foundation.pdf
Chyba nie powiesz, że nie dostrzegasz podobieństwa.
0
@Jakchcesz Sponsorowanie lekarzy:
https://medianarodowe.com/2021/02/14/premier-otoczony-przez-sponsorowanych-ekspertow-medycznych/
Bill Gates:
„Dziś na świecie żyje 6,8 miliarda ludzi [dane z 2010 r.]. Z perspektywą wzrostu do około 9 miliardów. Jeśli uda nam się osiągnąć duży sukces z nowymi szczepionkami, służbą zdrowia i działaniami w sferze urodzeń, będziemy w stanie obniżyć populację o 10 do 15 procent. Ale nawet wtedy populacja wzrośnie o około 1,3 miliarda.”.
16
Mam parę pytań do koronaentuzjastów. Wiem, że wielu z was odbierze to jako prowokację, ale moim celem jest, żebyście się po prostu zastanowili chwilę nad tym.
Czy uważacie, że normalnym jest chodzenie w masce na dworze na pustej ulicy?
Czy uważacie, że rząd chce naszego dobra i chce obostrzeniami ratować nasze życia, mimo że te obostrzenia zabiły już 70 tysięcy ludzi nie związanych z covidem?
Czy uważacie, że doradcy premiera typu Horban, którzy są sponsorowani przez Astra Zenecę czy Pfizera są bezstronnymi epidemiologami i bezstronnie doradzają w kwestii szczepień?
Czy uważacie, że hotele, restauracje itp. powinny być zamknięte i ci ludzie powinni już od roku nic nie zarabiać i nie dostawać żadnych odszkodowań, mimo że nie ma żadnych dowodów naukowych na to, że łatwiej jest się tam zarazić?
Czy uważacie, że dobre jest dzielenie ludzi na lepszych i gorszych i np. zwalnianie z pracy tych gorszych - niezaszczepionych?
Czy uważacie, że trzeba przestrzegać obostrzeń, które wprowadza rząd który jeszcze przed wyborami mówił, że wirus już się skończył i nie ma się czego bać?
Czy uważacie za niewiarygodne tysiące badań naukowców z całego świata, np. badanie uniwersytetu Stanforda - jednego z najbardziej prestiżowych uniwersytetów Stanów Zjednoczonych, które jednoznacznie potwierdzają że lockdown i maseczki nie wpływają na ograniczenie rozwoju epidemii?
https://onlinelibrary.wiley.com/doi/full/10.1111/eci.13484
Deklaracja z Great Barrington:
https://gbdeclaration.org/great-barrington-declaration-polish/
Czy uważacie dane ze Stanów z obostrzeniami i bez obostrzeń za niewiarygodne?
https://smallpdf.com/shared#st=5dc97270-88a6-4526-88f6-1978755cf766&fn=lockdown.pdf&ct=1616679818392&tl=share-document&rf=link
Czy uważacie, że Bill Gates, który finansuje pracę nad szczepionkami chce w ten sposób ratować nasze życia, mimo że kilka lat temu wypowiadał się, że ludzi jest za dużo i trzeba ich zdepopulować?
Czy nie uważacie za podejrzane to, że w 2010 fundacja Rockefellerów opublikowała dokument o przebiegu globalnej pandemii krok po kroku i zgadza się on z tym co mamy teraz?
Czy normalne jest to, że minister zdrowia Szumowski mówił na początku epidemii, że maseczki w żaden sposób nie pomagają, a chwilę później noszenie ich zrobił obowiązkowym w całym kraju?
Cząsteczki pyłu mają wielkość ok. 10^-5 m, a robiąc remont w masce i tak mamy potem nos i usta w pyle. Czy maska zatrzymuje cząsteczki koronawirusa, które mają wielkość ok. 10^-7 m?
Czy może mieć rację Główny Inspektor Sanitarny Pinkas, który to w wywiadzie wygadał się, że maseczki nie są po to, żeby chronić przed wirusem, ale po to, żeby przypominać ludziom o epidemii?
Czy testy pcr są wiarygodne, jeśli przeprowadzone w tym samym czasie na jednej osobie raz wychodzą pozytywnie, a raz negatywnie?
Czy uważacie za słuszne, żeby ludzi ze złamaniem otwartym piszczeli, po wypadku gdy stracili dużo krwi, gdy niezwłocznie trzeba wstawić im rozrusznik serca, czy gdy trzeba wyciąć im wyrostek, nie przyjmować do szpitala, dlatego że wyszedł im pozytywny test?
Czy chcecie mieć możliwość swobodnego wyjechania za granicę czy np. uważacie za słuszną karę 5000 funtów, która będzie obowiązywać w Wielkiej Brytanii dla każdego, kto próbuje wyjechać za granicę bez uzasadnionego powodu
2
@Szpenser
Nie wiem czy Ci chodzi o to, bo tutaj babka z lewicy to mówi.
https://streamable.com/frffh5
1
@Azi Według mnie warto :D
Tak samo jak Mentzen czy Korwin, uważam, że program Konferacji jest bardzo trudny do zrealizowania, dlatego też wprowadzany by był stopniowo. Mówili w wywiadach, że wprowadziliby większe reformy dopiero wtedy, gdy naród i budżet stał się na nie gotowy. Nie sądzę więc, że ich rządy przyniosłyby nadmiarowe śmierci. Jednak jeśliby się tak stało to na pewno w porę by to dostrzegli i zatrzymali swoje reformy. W końcu większość Konfederacji to katolicy i nie mogliby przyczyniać się do śmierci ludzi. To obecny rząd za przyzwoleniem po, lewicy i psl wymordował ok. 70 tysięcy Polaków, a dziesiątkom czy setkom tysięcy kolejnym zniszczył majątki. Więc nie wiem jaka jest alternatywa Konfederacji. Oni od samego początku mówili, że lockdown doprowadzi to dziesiątek tysięcy nadmiarowych śmierci i zniszczy gospodarkę. Teraz gdy już się to stało, dalej o tym najgłośniej mówią, ale tak samo jak wcześniej nikt ich nie słucha.
0
@Azi Wiem ile się wydaje na emerytury, dlatego mówiłem, że nie wiem skąd jeszcze chcą brać te brakujące środki.
Ale zwracam uwagę, że my tylko teoretyzowaliśmy o przypadku, w którym wszyscy przestaliby płacić ZUS. Oczywistym jest, że tak by nie było. Spora część ludzi z niepewnym zatrudnieniem, bez dzieci, czy w średnim wieku, ogłupionych przez lata oglądania tvn i tvp dalej by płaciła.
Więc jak najbardziej jest możliwe wprowadzenie dobrowolnego ZUSu. Na pewno lepiej jest dać szansę Konfederacji, która jeszcze nigdy nie rządziła i przekonać się jak sobie poradzą z zapowiadanymi reformami, niż mieć pewność, że banda czworga dalej będzie nas okradać i niszczyć nasze zdrowie i życie.
0
@Azi Mi się wydaje, że gdyby tak jak pisałeś: ograniczyć wydatki, zmniejszyć liczbę urzędników państwowych, ograniczyć socjale, ograniczyć zamówienia publiczne, inwestycje finansowane z budżetu itp. to by się znalazły te pieniądze. Chociażby 500+, które rocznie kosztuje ok. 40 miliardów czy 13 i 14 emerytura, które będą w tym roku kosztowały ok. 22 miliardy. Gdy już po jakimś czasie rządów zlikwidowaliby podatek dochodowy to dodatkowo ściągnęliby masę przedsiębiorców do Polski, którzy napędzaliby gospodarkę. Dokładnie nie wiem gdzie jeszcze początkowo szukaliby tych pieniędzy, musisz poszukać wypowiedzi Mentzena, Korwina czy Brauna, pamiętam że mówili o tym. Możesz też zadzwonić do któregoś z biur poselskich Konfederacji i zapytać. A jak i to Ci nie wystarczy to pozostaje Ci na nich głosować, żeby samemu się przekonać skąd wezmą te pieniądze.
0
@Azi Ale Konfederacja nie ma w programie likwidacji ZUSu. Cytowałem tylko to co Ty napisałeś.
0
@Azi Tak jak powiedziałeś program Konfederacji są to głośne hasła typu "usunąć ZUS i NFZ" ale wcale nie oznacza to, że gdyby doszli do władzy to od razu by je spełnili. Teraz nie znajdę wypowiedzi, ale Mentzen i Korwin często się wypowiadali, że te zmiany przeprowadzaliby stopniowo. Tak samo mówili o emeryturach, ci którzy płacili składki to dostaliby swoje emerytury. Inaczej byłoby to złodziejstwo. Piszesz, że co z emerytami, za co mają żyć. Dlatego Konfederacja proponuje dobrowolny ZUS. Kto chce mieć emeryturę, ten płaci, kto woli sam oszczędzać lub liczyć na pomoc dzieci, ten nie jest zmuszany, by państwo się nad nim opiekowało.
I jeszcze ten cytat: "Dlaczego nie ma partii, która mówi: "musimy ograniczyć wydatki, zmniejszyć liczbę urzędników, ograniczyć wydatki socjalne, ograniczyć zamówienia publiczne, mniej inwestycji finansowanych z budżetu itp."?".
Nie bardzo rozumiem. Właśnie taką partią jest Konfederacja, widać, że nie słuchasz ich wypowiedzi. Najpierw chcieliby przeprowadzać takie mniejsze zmiany, jak wymieniłeś, a dopiero, z czasem gdy ludzie byliby już gotowi, to wprowadzać gruntowne reformy z ich programu.
1
@ściah XD Gość się chyba stara o etat w tvp. Nie ma co siać taką propagandę, większość przechodzi bezobjawowo, albo łagodnie, a bezsensowność masek została już przez wielu naukowców udowodniona. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia i nie poddawania się pandemiopsychozie.
0
@urbipl Zniszczenie klasy średniej, stworzenie nowej komuny, tresura ludzi. W ostatnim czasie pewna spółka z Cypru, finansowana przez polskie spółki skarbu państwa, zaczęła przedstawiać polskim restauratorom oferty wykupu ich upadających restauracji za 10% wartości. Już ponad 120 restauratorom złożono takie oferty.
0
@clyde Skąd wzięłaś informację, że kobiety będą musiały rodzić martwe dzieci?
0
https://ratujmyrodaka.pl/
Petycja do premiera Wielkiej Brytanii o obronę życia pana Sławomira, o którym ostatnio pisałem.
Link do postu: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9529325#comment-9529418
1
@Bykunn Wiadomo, że żona i dzieci mają pierwszeństwo, ale w polskich szpitalach gdy była taka konfliktowa sytuacja to sądy orzekały na korzyść tych co chcą podtrzymywać życie. Sprawa wymaga debaty bioetycznej i zmienienia przepisów.
0
@Hosh Skoro część rodziny się nie zgadza to nie wiem gdzie widzisz kłamstwo. Według mnie jeśli cała rodzina by się zgadzała to dopiero wtedy można byłoby napisać, że za zgodą rodziny. Ale racja mógłbym doprecyzować, jednak już nie mogę edytować.
9
@Bykunn Matka i siostra to również rodzina. Nie wiem gdzie widzisz manipulację
3
Polak którego aktualnie uśmierca brytyjski szpital, bez zgody jego rodziny.
https://mobile.twitter.com/tomaszgm80/status/1350071896000389120
W sprawie tej interweniowało wcześniej Ordo Iuris oraz MSZ składając wniosek o zatrzymanie odłączenia od aparatury do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka, a także do Komitetu ds. Praw Osób z Niepełnosprawnościami ONZ. Oba wydały decyzje negatywne. Sąd nie zezwolił również na przetransportowanie mężczyzny do Polski.
0
@tomFCB Czemu mieliby nie przedstawić takiego projektu skoro zapowiedzieli? Mówię, konfederacja coś robi, a czy pis to popiera to inna sprawa.
1
@tomFCB Na dzisiejszej konferencji Konfederacji zapowiedzieli, że w przyszłym tygodniu przedstawią projekt ustawy uchylającej wszystkie obecne restrykcje działalności gospodarczej.
0
@th@les Ściągnij operę. Ma wbudowanego adblocka.
3
@clyde Sol Invictus zostało ustanowione przez cesarza Lucjusza Domicjusza Aureliana w roku 274, podczas gdy jest szereg źródeł wskazujących, iż chrześcijanie już wcześniej obchodzili Boże Narodzenie właśnie 25 grudnia. Np. Komentarz do Księgi Daniela, autorstwa św. Hipolita, który około roku 202 napisał, iż Chrystus urodził się 25 grudnia. Z roku 221 pochodzi dzieło rzymskiego historyka Sekstusa Juliusza Afrykańskiego, Kroniki Świata (Chronographiáj), w którym napisał on, że Chrystus urodził się 25 grudnia
0
@fcbarcafan19 Nie ma żadnego wykształcenia medycznego, ale ma sporą wiedzę o historii szczepień.
0
https://www.facebook.com/466186134168406/videos/726088668014292
Robert F. Kennedy Jr na temat szczepień podczas posiedzenia polskiego parlamentarnego zespołu ds. bezpieczeństwa szczepień ochronnych dzieci i dorosłych i ds. nadużyć i naruszeń prawa w związku z Covid-19.
1
@Bobo25 Piszesz, że dziecko jest częścią ciała kobiety, a jest to nieprawda. Jakkolwiek organizm dziecka i matki w czasie ciąży są ze sobą ściśle połączone, to jednak z punktu widzenia naukowego niewątpliwe jest, że od chwili poczęcia w ciele matki powstaje i rozwija się nowy, odrębny organizm dziecka.
0
2:0 i 3:0? Oglądałeś w ogóle mecz?
0
Poratuj ktoś linkiem, może być na pv :D
0
Mieszaj ćwiczenia na brzuch (np. apka sześciopak w 30 dni) ze spalaniem tłuszczu (np. x turbo spalanie na yt) i nie zapominaj o wzmacnianiu pleców, bo jakbyś ćwiczył sam brzuch to z czasem zaczęłyby Cię boleć :)
1
https://zapodaj.net/68abc7ab2d9af.png.html
Wiedziałem że tak będzie haha
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
poratuj i mnie :D