0

@Qlewer Ok xD Dużo twój komentarz wnosi do tej dyskusji.

0

@Bykunn Bardzo naukowe podejście. Ja jestem zdania, że całość można odrzucić gdy się całość przeczyta.

1

@Mario96w Nie można się poddawać tresurze. Niby taka nic nie znacząca maska, ale takimi małymi krokami coraz to bardziej chcą nam odbierać wolność. Oczywiście, że nawet przeciwko takim błachym sprawom trzeba się buntować. Według Ciebie powinienem się sprzeciwiać, dopiero wtedy gdy nakazaliby nosić takie jak na zdjęciu? Czy wtedy też byłoby to jeszcze w granicach tolerancji?

0

@Rudi35 Ja mam podejście, że z każdym trzeba gadać, a zwłaszcza z nimi. Polacy muszą przejrzeć na oczy, żebyśmy kiedyś mogli żyć w pięknym kraju. Jak większość Polaków dalej będzie taka jak np. @Bykunn to szybko klasa średnia zniknie z Polski, a czasy przedcovidowe nigdy nie wrócą.

0

@Bykunn Widzę, że szybko się zapoznałeś z całością.

0

@Bykunn https://www.acpjournals.org/doi/10.7326/m20-6817
Czy według Ciebie randomizowane kontrolowane badania przeprowadzone na 6 tys. ludzi jest to wiedza z szaolin?

0

@Bykunn @macio_944 Nieskuteczność masek jest potwierdzona naukowo ponad wszelką wątpliwość ze względu na to, że zostały w tej sprawie wielokrotnie zrobione tzw. randomizowane kontrolowane badania - najwyższe w hierarchii danych naukowych w medycynie(dla porównania opinie ekspertów, którzy mówią, że maski pomagają są najniżej w tej hierarchii). Bez względu na to jakiej używamy maski, czy własnej roboty, czy chirurgicznej czy N95, nie chronią one nas przed zarażeniem się.
Edit: dodaję tutaj badania jakby ktoś nie patrzył już niżej
https://www.acpjournals.org/doi/10.7326/m20-6817

1

@LukaszFan Tak, ciężko i nie, nic nie dają.

2

Większość społeczeństwa słucha się bezsensownych nakazów rządu. Zastanawia mnie więc czy gdyby rząd nakazał chodzić na ulicy np. w ten sposób:
https://zapodaj.net/images/4f719fc9b51b0.jpg to czy ludzie dalej posłusznie by tak robili.

22

Konrad Berkowicz z rigczem w debacie Polsatu:
"Na raka i na choroby serca umiera każdego dnia wielokrotnie więcej ludzi niż na covid, a nie ma rozporządzenia morawieckiego, że każdy ma od dzisiaj codziennie uprawiać jogging, przestać jeść cukier i tłuste rzeczy".

0

@Persyfl 14. Jeszcze co do poprzedniego tematu o maskach i testach.


0

Zasada ddm. Wiadomo, że maski przed niczym nas nie chronią, a teraz jeszcze się okazało, że dezynfekcja jest do niczego niepotrzebna.
https://bezprawnik.pl/koronawirus-na-przedmiotach/
Jak ktoś chce żyć w tej paranoi to wystarczy mu trzymać dystans.

1

Niedawno Dr Sutkowski mówił "lockdown jest za miękki. Ja widziałbym wojsko i policję na ulicach" i już się powoli spełniają jego słowa. Rząd zastrasza przedsiębiorców, wysyłając wojsko do kontrolowania siłowni.
https://biznes.radiozet.pl/News/Rzad-wyslal-wojsko-do-kontrolowania-silowni
#Otworzyć gospodarkę, zamknąć rząd.

8

Jakby był tu jakiś socjalista, który uważa, że 500+ to dobry program.
https://mobile.twitter.com/TymoteuszZych/status/1380051579286458368

0

@fcbarcafan19 Nikt o tym nie pisze.
Konfederacja tylko zrobiła o tym post ale tam praktycznie nie ma żadnych informacji, tylko sam wyrok.

0

@endriuuu2 Bo nie został wezwany sam, zostało wezwanych trzech, a to ich wypowiedzi:
dr. n. med. Zbigniew Martyka, kierownik Oddziału Obserwacyjno-Zakaźnego w Dąbrowie Tarnowskiej: "Lockdown nie ma żadnego przełożenia na zmniejszenie ilości zachorowań."

dr Paweł Basiukiewicz, kardiolog, specjalista chorób wewnętrznych, kierownik Oddziału Obserwacyjno-Zakaźnego Szpitala Zachodniego w Grodzisku Mazowieckim: "Lockdown to zła metoda walki z pandemią. Ulegliśmy złudnemu poczuciu, że lockdown coś zmienia."

Jeszcze prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski, nie mam zapisanej jego wypowiedzi, ale on też od dawna krytykuje lockdown.

1

Austriacki sąd wydał wyrok stwierdzający, że test PCR nie nadaje się do diagnozowania SARS-CoV-2.
https://www.wolnosc.suwalki.pl/austriacki-sad-wydaje-wyrok-test-pcr-nie-nadaje-sie-do-diagnozowania-sars-cov-2/

12

Lekarze, którzy nie boją się mówić prawdy i krytykują rząd za tragiczną w skutkach politykę lockdownów są nękani przez władzę i wzywani na przesłuchanie.
https://zapodaj.net/images/dab4cf4708844.jpg
Zamordyzm, cenzura, zastraszanie - tak rządzący chcą zwalczyć niewygodnych lekarzy i ekspertów, którzy potępiają fatalną strategię walki z COVID-19.

1

Właśnie była u mnie ok. 60 letnia lekarka ze szpitala covidowego. Widzi na co dzień jak ciężka jest to choroba, ale mimo to uważa, że nie powinno być tych obostrzeń, że to głównie niszczy ludziom życie, a nie pomaga w walce z chorobą.
Miły moment, odzyskuje się wiarę w ludzkość.

1

@Nigaki Operacje zmiany płci czy blokowanie dojrzewania u nastolatków narażają je m.in. na ryzyko nadciśnienia, raka, zawałów, cukrzycy, ale także chorób wątroby, zakrzepicy, podwyższenia poziomu cholesterolu - jak ostrzega Amerykańskie Kolegium Psychiatrów. Sztuczne penisy mogą prowadzić do zamartwicy, sztuczne waginy prowadzą do infekcji bakteryjnych, ponieważ nie samooczyszczają się naturalnie, trzeba nawet 8 godzin dziennie przez około 13 tygodni nosić specjalne przyrządy (dilator), aby zapobiec ich skurczeniu, co jest bolesne, wewnątrz, zdarza się, porastają włosami. Operacyjne usunięcie piersi czy penisa, a wraz z nim fragmentów nerwów prowadzi do odrętwień, krwiaków, pozostawia blizny, które goją się przez około rok. Pełne operacje są nieodwracalne i powodują trwałą bezpłodność. Zażywanie testosteronu przez kobiety może prowadzić do bólu przy oddawaniu moczu oraz do niezdolności do orgazmu, zdarzają się dysfunkcje genitalne i hormonalne. Operacje w znaczeniu medycznym, udają się w ok. 80% i nigdy nie są idealne, np. wystające kawałki skóry ulegają zamartwicy, co wymaga kolejnych operacji, o czym powiadamiają niektóre kliniki zmiany płci. Raport Uniwersytetu w Birmingham (system ARIF) z 2004 r., w którym wykonano na zamówienie The Guardian i zapytano o efektywność operacji zmiany płci wykazał na podstawie przeglądu 100 badań, że nie ma aktualnie dowodów na korzystny wpływ takich operacji, gdyż dostępne badania długofalowe nie spełniają podstawowych kryteriów metodologicznych (brak grupy kontrolnej, bardzo niski wskaźnik powtórnego uczestnictwa w ponownych badaniach, nawet tylko 50%, co może wskazywać na samobójstwa, depresje lub poczucie porażki). Nowsze badania omawia The Atlantis (2016) Dobrą metodologią (duża losowa próbka, dwie grupy kontrolne, duży odstęp czasu po operacji - średnia 11,4 lata) odznacza się badanie Dhejne i in. (2011). Według tych długofalowych badań ze Szwecji, osoby, które dokonały zmiany płci, odznaczają się znacznie większą śmiertelnością, w tym suicydalnością i większymi problemami psychicznymi, niż grupa kontrolna. Już przed tranzycją 4x częściej przejawiały zaburzenia psychiatryczne niż grupy kontrolne, po - kilkanaście razy częściej popełniały samobójstwa, kilka razy częściej popełnić je usiłowały. Od 30 – do 75% dzieci i młodzieży z dysforią płciową (zaburzenia płci) przejawia objawy różnych zaburzeń psychicznych - twierdzi zespół Kaltiala-Heino i in. (2018). O 75% zaburzeń psychiatrycznych, innych niż dysforia płciowa, oraz 36% z powodu depresji i 55% z powodu zaburzeń lękowych, 53% zachowań samobójczych lub samookaleczeniach wspomina inny art. Kaltiala-Heino i in.(2015), gdzie badano 47 nastolatków z zaburzeniami płci. Dla dociekliwych, którzy być może pomyślą, że to rezultat społecznej nienawiści, dodajmy, że zadano tu wprost pytanie o powiązanie z szykanami i 73% osób, które ich doznało, mówi o nich na wcześniejszym etapie przed dysforią płciową, także 73% mówi o innych przyczynach niż dysforia (tamże). Do tego dochodzą problemy zdrowotne, ok. 25% transgenderowych kobiet w USA i aż 56% czarnoskórych żyje z HIV. Przypuszcza się, że duże dawki estrogenów mogą korelować z zakażeniami HIV - jak donosi artykuł w Nature (Reardon 2019).



Naprawdę chciałabyś skazywać nieświadome dzieci na takie coś?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Odcinkowy Szkoda, że postępowy świat nie rozumie tak naturalnej sprawy. Np w Hiszpanii to rodzice mogą być sądzeni za sprzeciw wobec zmiany płci dziecka.

1

@msmsms Ciekawe czy zaraz znajdzie się jakiś lewak, który powie, że dzieci same powinny decydować jakiej chcą być płci xD

22

Arkansas zakazuje zmieniania płci dzieciom. Bardzo mądra decyzja.
Zgodnie z nowym prawem, które zacznie obowiązywać pod koniec lipca, w Arkansas będzie zakazane zapewnianie osobom poniżej 18. roku życia środków blokujących dojrzewanie, hormonów, a także zabiegów chirurgicznych przez pracowników służby zdrowia.
https://www.stefczyk.info/2021/04/07/arkansas-przeciwko-ideologii-gender-amerykanski-stan-zakazuje-zmieniania-plci-dzieciom/

0

@nieprzysiadalnosc Zgodnie z ustawą o Rzeczniku Praw Dziecka: "dzieckiem jest każda istota ludzka od poczęcia". Pojęcie „dziecko” obejmuje także fazę zarodkową i płodową życia prenatalnego człowieka.

0

@Popitek12 Dzieci nienarodzonych.

1

@nieprzysiadalnosc Zgodnie z przepisem art. 152 § 2 k.k. ten kto udziela kobiecie ciężarnej pomocy w przerwaniu ciąży z naruszeniem przepisów ustawy lub ją do tego nakłania podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
Już były wyroki dla tych co pomagali w aborcji, a one pomagają zabijać tysiące dzieci i nikt nic im za to nie robi.

19

Cytaty kobiet z aborcyjnego dream teamu. Te psychopatki powinny siedzieć w więzieniu...

„Żeby to się stało po prostu, znowu to powiem i znowu będzie skandal: hobby. Czyli co lubisz robić? Lubię pomagać innym osobom w aborcjach”.

„To jesteśmy my we cztery i tak pewnie zostanie, ponieważ połączyła nas absolutnie aborcyjna fascynacja”.

„Żeby aborcja była wszędzie: na stacjach benzynowych, w monopolu, żeby można było tabletki kupić i żeby aktywiści i aktywistki odczarowały nam aborcję. Czyli powrót aborcji do ludu to jest moje życzenie dla nas wszystkich”.

Dziennikarka: Porusza mnie przekonanie, że jak tylko będą mogły, kobiety będą robić sobie aborcję dla zabawy. To nie jest specjalnie zabawne doświadczenie.
Natalia Broniarczyk: Może być. Rzadko, ale może być.

0

@maroon Zobaczymy. Są na scenie dopiero od 2019, a ich poparcie systematycznie wzrasta.

0

@maroon Też tak uważam, ale jestem optymistą i mimo wszystko uważam, że w przyszłości będzie rządzić Konfederacja, ci wszyscy bandyci co nam to zgotowali teraz, będą do końca życia siedzieć w więzieniach, a Polska wstanie z kolan.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?