JANEK777
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
@Barca1992 Zdecydowanie za. Wolność palacza narusza wolność innych. Niech sobie palą tam gdzie nikogo nie ma lub w miejscach do tego przeznaczonych.
1
@Barca1992 Linkin Park - Catalyst, bo ma fajny tekst, przyjemnie się do niej ćwiczy i też, dlatego że @IronSanHybrid zabrał jedyną piosenkę sanah, zaczynającą się na c.
5
@IronSanHybrid Nie powiedziałbym. Poglądy lewicowe są pełne dziur logicznych, natomiast prawicowe są spójne i logiczne. Znacznie więcej dzbanów znajdzie się na lewicy.
1
@nitey "Faszystowska prawica", a popierasz segregacje ludzi na dwie klasy i prześladowanie tych gorszych XD
32
Logika lewicy xD
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.6435-9/177283343_4184950574882848_2866506862387193852_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=RN-7KXb8db4AX8PpQ0K&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=b9cc1f25694682ff670ff313c51efeea&oe=60A917C5
3
Żydówka o tym jak wygląda teraz życie w Izraelu. Segregacja na gorszych i lepszych oraz bransoletki śledzące. Jak odcina się tam dostęp do pracy, kultury i edukacji tym, którzy korzystają z podstawowych wolności.
https://www.facebook.com/RuchNarodowy/videos/454912372278705/
Obyśmy nie dali sobie zrobić takiego podziału w Polsce, bo do tego to zmierza.
0
Kim jest Grzegorz Braun?
Rzetelny artykuł rmf fm.
https://www.rmf24.pl/raporty/raport-wybory-prezydenta-rzeszowa/news-grzegorz-braun-kim-jest-kandydat-na-prezydenta-rzeszowa,nId,5183414
0
@macio_944 Czyli rząd i tvp, mimo że kłamią we wszystkich sprawach to w sprawie szczepień i lockdownu są rzetelni i mówią samą prawdę?
0
@Mat_Cat Nie przeprowadzono trzeciego etapu badań na skutki długoterminowe(lub go znacznie skrócono) oraz producenci nie biorą odpowiedzialności za swoje produkty.
1
@dadan1990 Szczepienia to jeden wielki biznes. Szczepić mogą całą populację, a leczyliby tylko bardzo małą część. Według mnie lepiej jest wzmacniać odporność i ewentualnie się leczyć jak się zachoruje, niż narażać się na niepożądane odczyny poszczepienne. Nie znamy też długoterminowych skutków zaszczepienia się, więc według mnie warto poczekać kilka lat i zobaczyć czy nie będzie jakaś fala nieznanych chorób u ludzi. Do tego jak zdecydujesz się szczepić to zapewne będziesz się szczepił co pół roku/rok, bo mniej więcej przez tyle szczepionka chroni przed ciężkim przebiegiem choroby w przypadku obecnych mutacji wirusa. A przy częstym szczepieniu ryzyko niepożądanych objawów znacznie wzrasta.
5
Podejście większości świata.
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.6435-9/177587041_2499865880160050_3574681004954297549_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=BC4GmaJnDuMAX-otcAI&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=ae4c71b9e75a9dd964361b6960564a9c&oe=60A5F664
1
@reloaded Gdyby fcbarca.com była Rzeszowem to by wygrał w pierwszej turze :D W rzeczywistości pewnie wygra dopiero w drugiej.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9917773#comment-9917773
0
@Eto'o9 R10 To wyborców czy nie? xD
0
@pax Oglądałeś całą konferencję?
0
@Versace Dokładnie. Ale i tak raczej często byśmy go w sejmie nie widzieli, bo to szaleństwo maseczkowe prędko nie minie. A on maski na pewno nigdy nie założy. Jak już zostanie prezydentem w Rzeszowie to myślę, że będziemy znacznie częściej o nim słyszeć, niż teraz jak jest posłem.
3
Jak Grzegorz Braun wygra już wybory w Rzeszowie:
0
@pax Zawsze jest szansa, że teraz się nawrócił. Zobaczymy co powie w tym dzisiejszym wywiadzie i też ocenimy go po jego działaniach za kilka miesięcy/lat.
@barteq Racja, powinienem napisać, że nowy RPO wybrany przez sejm.
0
Dziwne. Dzisiaj o 14 u Roli, wywiad z nowym RPO - Bartłomiejem Wróblewskim o Pospieszalskim, wolności słowa, obostrzeniach i ataku na polskie dzieci.
https://wrealu24.tv/
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2192256734243398&id=1105360819599667
Ciekawe co powie. Może nowy RPO to tak naprawdę agent Konfederacji? xD
@pax
0
@pax Nie sądzę, bo media zagraniczne tak samo piszą ten cytat.
https://autos.yahoo.com/george-soros-calls-trump-transitory-185924154.html?guccounter=1&guce_referrer=aHR0cHM6Ly93d3cuZ29vZ2xlLnBsLw&guce_referrer_sig=AQAAAMygwqR-7tCzj77EtU324MOT1SQvuf-Tj4cYbV1x0gkTzgyIaOKUhf6YazMJNXxCy57xgGO6dv2i3SJy-4eRIstxyJAQaNC3XL7KztIXcAzLnDJlYHKZDZk568ANwLbbZKkhnxG9mKnwcvwZp4syJYJt-6OyS-IWUBWo3XczG73W
https://m.washingtontimes.com/news/2020/aug/12/george-soros-sees-revolutionary-moment-coronavirus/
Mówisz to o Michalkiewiczu na podstawie tego tekstu czy ogólnie znasz jego postać? Bo jak dla mnie to bardzo mądry człowiek. Wywiady z nim są świetne.
0
@pax Masz to w domyśle. Dlatego napisałem ze zrozumieniem, a nie z uwagą.
Nie wiem po co Ci link. Przecież sam możesz łatwo poszukac.
Ale masz, tutaj np. jest tak napisane.
http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=4839
https://kresy.pl/wydarzenia/soros-koronawirus-to-rewolucyjna-szansa-orban-i-kaczynski-sa-wrogami-ue/
5
XD Komisja Etyki tvp w oświadczeniu w sprawie "Warto rozmawiać" z 12.04, pisze że Pospieszalski naruszył etykę dziennikarską.
Że też oni w tvp mają czelność mówić o etyce dziennikarskiej...
https://www.onet.pl/film/onetfilm/oswiadczenie-tvp-pospieszalski-naruszyl-etyke-dziennikarska/hy2pyg1,681c1dfa
0
@pax "Na szybko znalazłem taki cytat, ale sens i tak jest taki sam, więc co za różnica."
0
@pax Przecież już Ci napisałem, że przypadkiem okroiłem ten cytat. Czytaj ze zrozumieniem.
4
We Francji za ok. rok odbędą się wybory prezydenckie. Kandydaci nie są jeszcze wyłonieni, ale powstają już programy. Jednym z nich jest program EELV, francuskich zielonych. Zakłada on ograniczenie prędkości do 90 km/h na autostradzie dla aut powyżej 1500 kg.
"Ja to widzę
Mknę 110 km/h swoim Kangoo 1.2, wyprzedzając snujące się 90 km/h wielkie SUV-y i sedany. I cyk, z tyłu zostaje Mercedes klasy S z V12 pod maską – jest zablokowany na 90 km/h. I benc, wyprzedzam BMW X6 M Competition. Haha, co za lama, kupił tak ciężki samochód. Zachciało mu się transportu ciężarowego".
0
@pax Nie zgodzę się całkowicie, ale wiem co masz na myśli.
0
@pax Według mnie ten sam. Wiadomo co ten psychol miał na myśli. Masz oryginał.
"We are in a crisis, the worst crisis in my lifetime since the Second World War. I would describe it as a revolutionary moment when the range of possibilities is much greater than in normal times. What is inconceivable in normal times becomes not only possible but actually happens. People are disoriented and scared. They do things that are bad for them and for the world."
0
@pax Bardziej udowadniam, że Polska2050 to malowane lisy platformy. Konfederacji nie można przyporządkować jakiegoś wspólnego pochodzenia.
0
@pax Na szybko znalazłem taki cytat, ale sens i tak jest taki sam, więc co za różnica.
0
@pax Przeczytaj jeszcze raz z uwagą co napisałem i też poszukaj więcej informacji w internecie.
Hołownie ludzie nazywają "nową jakością", i w ogóle nie wiem w jaki sposób twoje niby obalanie Konfederacji ma się do tematu dyskusji.