Jack Sparrow
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wroclaw
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Koncerny paliwowe twierdzą, że jest różnica bo diesel premium jest wzbogacony o dodatki myjące i smarne. Mają umożliwiać wykorzystanie 100 proc. możliwości silnika. Specjalnie dobrane składniki chronią wtryski przed osadzaniem się nagaru i pomagają usunąć już nagromadzony.
Rożnica w cenie to ok. 15 groszy na litrze. Dużo? Zależy dla kogo. Jeśli ktoś chce zaoszczędzić 150-200zł rocznie to ma taką możliwość, będąc nieco bardziej świadomym konsumentem.
3
Nowszy samochód jest czuły na wszelkie "płyny". Nowa turbina, wtryski, silnik. Faktycznie tzw. "czyszczenie silnika", jakie oferuje diesel premium może mieć zastosowanie. Pamiętaj, że kupując nowy samochód(czyli wart kilkadziesiąt tys zł) oznacza również droższe serwisowanie. Natomiast przy autach starszych ta reguła nie obowiązuję z racji ich wieku i tego co tam było lane.
To trochę jak z nowicjuszem picia whisky. Jeśli zaczyna swoją przygodę od Jacka Danielsa to trudno będzie mu przestawić się na jakiegoś taniego Golden Locha(bez skrajnych przypadków).
Będę starał się publikować takie informacje do godz. 10. Postaram się robić to każdego dnia. Wynika to z moich "nieustabilizowanych" obowiązków :)
Natomiast, zawsze można mnie zaobserwować lub kliknąć w mój profil.
80
Będę starał się systematycznie publikować nieoczywiste oczywistości, które może pomogą Wam poszerzyć wiedzę oraz zaoszczędzić kilkadziesiąt zł w swoich portfelach.
Jaka jest różnica między tankowanym paliwem diesiel od diesel premium?
- Żadna. Jeżeli posiadasz samochód starszy niż 3-5 lat, to silnik Twojego samochodu nie odczuje żadnej różnicy. Zatem, tankując droższe paliwo -wydajesz wyłącznie więcej. Jest to czysty chwyt marketingowy, który powstał ze względu na potrzeby ludzkie, aby posiadać "lepsze paliwo".
Źródło: Rozmowa z byłym dyrektorem spółki Orlen.
2
Jestem stałym klientem sieci sklepów Bytom. Do 1.11 wprowadzili promocję 50% na wszystko dla stałych klientów(info z mail). Jak wygląda ta promocja? 50% przeceny jest na wszystko od ceny początkowej. Problem polega na tym, że w w tych sklepach, w których ja byłem wszystko jest przecenione o 50% i więcej.
Czym skutkuję, że dla stałego klienta nie jest to żadna promocja.
Czysty chwyt marketingowy.
Warto zapamiętać:
-Tzw. "NOWOŚCI" dzisiaj są nowością za np 400zł. Aby jutro przy wyprzedażach były za 100zł.
- "OSTATNIE SZTUKI" - Ostatnie mogą być w tym konkretnym sklepie. Ponadto, warto zapytać, czy mogą dla Ciebie ściągnąć ten konkretny rozmiar. Mnie się udało, pomimo rzekomo tych "ostatnich sztuk".
Mam nadzieję, że komuś ta wiedza pomoże w przyszłości.
1
Arda,
pozdrowienia do więzienia!
0
Nie można porównywać Mbappe do Messiego, tak jak Messiego do Pele czy Maradony. Różnica polega przede wszystkim na sposobie gry i jakości przeciwników.
Kiedyś nie było tak wielkich dysproporcji, jakie mamy teraz. Dziś już mamy podział na superklub i klub.
Nie ujmując nic Mbappe, bo to świetny piłkarz i ogromny potencjał, ale rypie brameczki w lidze francuskiej. Powtarzam w lidze francuskiej gdzie od kilku lat jest tylko PSG(wyjątek to rok Monaco). Dalej jest cała reszta.
W Hiszpanii masz ekipy z Madrytu, Valencii, Sevilli czy Basków.
Dlatego liczby robią wrażenie, ale nie są one miarodajne w tej sytuacji.
Messi robił i robi liczby, ale ludzie pamiętają przede wszystkim za jego drybling, rzuty wolne czy dogrania na centymetr.
To tylko kwestia czasu, kiedy trafi do nas. (W momencie gdy Neymar trafiłby do Realu).
0
Kiedyś ktoś musi przełamać tę barierę, lecz na czyjeś nieszczęście, nie w tym roku :)
0
Efekt picia spirytusu. Uważajcie na siebie! :D
https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=XFh-X1bv4P0
33
Inteligentny facet. Ma wytyczoną ścieżkę rozwoju i to się ceni, że nie jest chorągiewką.
Dlatego ukłony dla Guardioli będą wieczne za cały jego wkład w rozwój naszego klubu i jego filozofii.
1
Dawno dawno temu w odległej galaktyce, były sobie patche do Fiify (np z dopingiem polskich klubów). Czy dalej takie patche są tworzone? Konkretnie interesuje mnie Fifa 16. Z góry dzięki za pomoc.
4
Pewnie pieszo :)
0
Oby przyszedł do nas.
0
Lvp z Atleti i BVB
0
Podaj nazwę tego towaru bo chyba mocno klepie
1
Finał LM jest już znany:
Barcelona-Liverpool
1
Myślę, że masz rację. Ale myślę również, że żaden poważny klub na świecie* nie wyłoży 200mln za zawodnika, któremu trzeba opłacić 5-letni kontrakt opiewający na kwotę kolejnych 200mln brutto. Przypominam, że budżet Barcelony jest tak skonstruowany, iż około 84% tego budżetu to same pensje dla zawodników.
Zatem, jeżeli kupić Pogbe to max w granicach 120mln ojro.
*Nie uważam PSG za poważny klub, który jest pompowany z tylnego fotela przez petrodolary.
7
Nie będzie się dało, bo nikt nie zamierza sprzedawać swoich czołowych ŚP.
Ta dyskusja jest pozbawiona sensu. Rakieta zostanie i tak powinno być. Jeżeli w tym okienku jest to niemożliwe, to w kolejnym należy się starać o sprowadzenie Pogby. Jest to idealny następca Toure oraz Keity.
89
"W DNA Realu jest zwycięstwo, a w DNA Barçy jest dobra gra"
W punkt. U nas przede wszystkim liczy się dobra gra. Możesz postawić autobus i zwyciężyć, ale kibice będą na Ciebie gwizdać. Możesz przegrać, ale tylko po walce i ładnej grze.
Dlatego gra Barcelony to nie byle kopanie po czołach, lecz prawdziwa sztuka, gdzie kibice są wymagający właśnie z tego powodu.
Ludzie pamiętają, że Real wygrał 3x rzędu LM. Ale ludzie pamiętają również, że Barcelona Guardioli to był potwór, który niszczył każdego i dzięki tamtej grze dziś piłka nożna stała się spektaklem.
M,in za to kocham ten klub.
5
Sorki, ale osoby oglądający polską ekstraklasę muszą być naprawdę masochistami.
7
Ponownie polska piłka zapisała się w historię futbolu.
Przekraczamy wszelkie granice absurdu. Zaorać tę śmieszną i żałosną ligę.
Więcej emocji jest na meczach A-klasy, niż na tej padlinie.
0
W tym tkwi słabość La Ligi względem PL. Tam mają hajs i grają u siebie. Tu chcą mieć hajs, a muszę specjalnie podróżować na drugi koniec świata,żeby otrzymać kasę.
Dla mnie to nie jest obraz ekspansji lecz wizerunek nieudolności.
0
Jeżeli włożysz Wyborową do zamrażarki to wiedz, że zamarznie :)
2
Przecież Ekstraklapa już wystartowała :)
0
To zrozumiałe w ich przypadku. Klub z Madrytu charakteryzuje się tym co teraz i parciem na sukces. Ramos jest tego dowodem. Dlatego tak wielu piłkarzy chce trafić do Realu bo wiedzą, że mogą liczyć na sukces.
Problem polega na czymś innym. Liczba takich gwiazd jest tak ogromna, że jedynie nieliczni mogą liczyć na pamięć i podziękowania ze strony klubu.
1
A gdzie obraziłem Jakuba Kręcidło? Nie widzę, żadnych podstaw do obrazy dla p. Jakuba czy ew. użytkownika BarcaInfo. To są moje prywatne obserwacje.
2
Mam nieodzowne wrażenie, że użytkownik @Barcainfo to nie kto inny, jak p. Jakub Kręcidło, dziennikarz Przeglądu Sportowego i fan Barcelony.
1
Nie musisz szanować ,a jeśli nie szanujesz to po co się tym chwalisz?
2
Jeżeli było to sorki.
Tomasz Jędrzejak, żużlowiec, legenda Sparty Wrocław nie żyje.
W niedzielę jechał w Rzeszowie i zdobył 11 pkt. Dzisiaj nie żyje. Popełnił samobójstwo, choć nie przejawiał objawów depresji.
W 2012 roku został Mistrzem Polski.
Życie jest bardzo kruche. Warto docenić każdą chwilę, jakie otrzymujemy i mamy...
7
Dolny Śląsk:
Polecam Góry Sowie, które są naprawdę atrakcyjne, pomimo tego, że nie są tak popularne, jak Karpacz, Kudowa Zdrój czy popularna Sobótka.
Nawet udało mi się zrobić kilka ciekawych fotek :)
https://zapodaj.net/5c35757c3fb68.jpg.html
0
Komentarz usunięty przez użytkownika