Jarek_psikuta
Dołączył/a: wrzesień 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Skład zacny, w drugiej połowie Rekin i Yamal, i bedzie ogień
0
Ten masta blasta juz gen madrycki wszczepiony
0
@Aragorn33 przecież to rząd rudego doprowadził do tej sytuacji w ktorej znajduje się w tej chwili JSW między innymi sciągając gownianą stal z ukrainy
1
Widać ze to dalej gówniarze, jeżeli kłócą sie z powodu bab
0
Dobra bayern, mozecie go sobie wziasc
1
Ale gościowi pęka dupsko ze Nico chce do Barcy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
To jest ten sam sommer co z nami grał?
5
@dzefrej234 dokładnie, nic dodac, nic ując, tylko jak sie pozbyc ter stegena ?
1
@Coutinho007 bardziej to Stanisław Tym :)
0
Jedyny sukces realu w tym sezonie? Porazka Barcy z interem.
0
@Derean ja pamietam jak w zeszły wtorek powychodzili z jaskiń, ciesząc sie ze odpadlismy z interem, i teraz oni wygrywają clasico i idą po mistrza
4
@Cule1234 Cubarsi z jelitówką usadził potezny real na dupie
6
To jest dopiero WSTYD zeby taki klub jak real, musial byc przepychany przez sedziow, zeby cokolwiek w tym sezonie zdobyli
0
@Bobo25 co to jest to Xd ? To jakies kurwa forum dla gimbazy ?
2
Nie mam pretensji do naszych, bo zagrali swietny mecz, marciniak mial przepchnąć inter i zrobił to, tak samo jak przepchnął real wiele razy, to nie jest sedzia na takie spotkania, tylko komuś by dupa pękła gdyby Barca trafiła do finału, i nie mogli do tego dopuscic.
0
Marciniak zrobi wszystko zebysmy odpadli bo to madridista, ale sie mu to nie uda! Dziwie się ze po tym co odjebał z podwojnym dotknięciem przez alvareza jeszcze sedziuje takie spotkania
2
To było pewne ze marciniak zacznie drukować, w drugą strone by tam w życiu karnego nie podyktował
2
Łaził za Flickiem, aż wyłaził pierwszy skład
11
Pomyśleć że w zeszłym sezonie przegralismy 4 klasyki pod rząd, to teraz te zwycięstwa okraszone pucharami smakują niesamowicie
1
@DragonxNF zrobić mu poprostu na ławce rezerwowych taką klatke z pręta fi 12, i go tam zamykać zeby ochlonął jak zacznie odstawiać prawo dżungli
2
Tam powinna wjechać ochrona, i usadzic inżyniera na pizdzie
1
Biali delikatnie zesrani
1
@PatrychoO chłop ma swoj swiat
1
Ansu dobrze wyglada, ostatnim razem go krytykowałem, dzisiaj to musze odszczekać
42
Real jeszcze ma szanse na dwuplet, chyba ze przegrają z nami PK to zostaje naplet.
3
Dopiero włączyłem, był już gest podcinania gardła ? Mapet sie łapał za jaja?
17
Wie ktoś o ktorej real zaczyna remontade ??
0
@pride1899 to nie zaden hejt, lubie tego gościa, chcialem sie tylko upewnic dlaczego nie gra, i dostałem odpowiedz
1
Fati zagubiony, biega bez sensu