0

Skład zacny, w drugiej połowie Rekin i Yamal, i bedzie ogień

0

Ten masta blasta juz gen madrycki wszczepiony

0

@Aragorn33 przecież to rząd rudego doprowadził do tej sytuacji w ktorej znajduje się w tej chwili JSW między innymi sciągając gownianą stal z ukrainy

1

Widać ze to dalej gówniarze, jeżeli kłócą sie z powodu bab

0

Dobra bayern, mozecie go sobie wziasc

1

Ale gościowi pęka dupsko ze Nico chce do Barcy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

To jest ten sam sommer co z nami grał?

5

@dzefrej234 dokładnie, nic dodac, nic ując, tylko jak sie pozbyc ter stegena ?

1

@Coutinho007 bardziej to Stanisław Tym :)

0

Jedyny sukces realu w tym sezonie? Porazka Barcy z interem.

0

@Derean ja pamietam jak w zeszły wtorek powychodzili z jaskiń, ciesząc sie ze odpadlismy z interem, i teraz oni wygrywają clasico i idą po mistrza

4

@Cule1234 Cubarsi z jelitówką usadził potezny real na dupie

6

To jest dopiero WSTYD zeby taki klub jak real, musial byc przepychany przez sedziow, zeby cokolwiek w tym sezonie zdobyli

0

@Bobo25 co to jest to Xd ? To jakies kurwa forum dla gimbazy ?

2

Nie mam pretensji do naszych, bo zagrali swietny mecz, marciniak mial przepchnąć inter i zrobił to, tak samo jak przepchnął real wiele razy, to nie jest sedzia na takie spotkania, tylko komuś by dupa pękła gdyby Barca trafiła do finału, i nie mogli do tego dopuscic.

0

Marciniak zrobi wszystko zebysmy odpadli bo to madridista, ale sie mu to nie uda! Dziwie się ze po tym co odjebał z podwojnym dotknięciem przez alvareza jeszcze sedziuje takie spotkania

2

To było pewne ze marciniak zacznie drukować, w drugą strone by tam w życiu karnego nie podyktował

2

Łaził za Flickiem, aż wyłaził pierwszy skład

11

Pomyśleć że w zeszłym sezonie przegralismy 4 klasyki pod rząd, to teraz te zwycięstwa okraszone pucharami smakują niesamowicie

1

@DragonxNF zrobić mu poprostu na ławce rezerwowych taką klatke z pręta fi 12, i go tam zamykać zeby ochlonął jak zacznie odstawiać prawo dżungli

2

Tam powinna wjechać ochrona, i usadzic inżyniera na pizdzie

1

Biali delikatnie zesrani

1

@PatrychoO chłop ma swoj swiat

1

Ansu dobrze wyglada, ostatnim razem go krytykowałem, dzisiaj to musze odszczekać

42

Real jeszcze ma szanse na dwuplet, chyba ze przegrają z nami PK to zostaje naplet.

3

Dopiero włączyłem, był już gest podcinania gardła ? Mapet sie łapał za jaja?

17

Wie ktoś o ktorej real zaczyna remontade ??

0

@pride1899 to nie zaden hejt, lubie tego gościa, chcialem sie tylko upewnic dlaczego nie gra, i dostałem odpowiedz

1

Fati zagubiony, biega bez sensu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?