2

@siuuu teraz wchodzenie na szczyty jest w modzie, zobacz sobie grupe "tatromaniacy" na fb, 80% postow to zdjecia kobiet z dekoltami, a pod nimi 3500 like-ow

1

Kto im te projekty robi ?? Szosta klasa na informatyce?? Błagam wezcie tą Pume...

1

Ferran zostawił mózg w szatni

0

Panowie prosze o porade, zona ma urodziny w niedziele, chcialem jej kupic nowy telefon bo stary ledwno zipie, co teraz jest na topie z powiedzmy samsunga, bo malo sie w tym orientuje

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Wchodzi pianino-zębny

0

@Bartek1817 nasi by wycofali do matsa, i spokojnie doklepali do gwizdka, zeby sprobowac w dogrywce

0

@kamiVeB cale szczescie ze to ostatni sezon LM w polsacie

27

Nawet sie dobrze złożyło bo szwagierka kuzyna Deco od strony wujka Jozka szuka pracy

1

Ogladam kazdy mecz przeszlo 10 lat, ale po wczorajszym "spektaklu" mam dosc, ze im nie wstyd wyplaty brać za takie zaangażowanie jakie pokazali

2

Czuje sie jakbym obejrzal mecz politycy kontra gwiazdy tvn

0

@BORO_12 tak czytam synku twoje wysrywy w tym temacie, to zastanawiam sie czy 12 w nicku to twoj wiek? Jedyne twoje argumenty to "De Zerbi jest swietny, jest fajny, jest super trenerem, rozwija mlodziez" tak jakby Flick nikogo nie rozwinoł, masz racje, zrobił lige mistrzow ale wszyscy sie tam cofneli w rozwoju, zastanow sie bo dupisz jak potłuczony. Z jednej strony gosc ktory ma w CV 5 pucharow w jednym sezonie z druzyna o podobnej presji do Barcy, z drugiej gosc ktory gra fajna pilke, ale nic jeszcze nie zdobyl, jak myslisz czemu wiekszosc woli niemca?

0

@BORO_12 moze wezmy Garego O'Neila z Volverhampton? Maja tyle samo ptk co Brighton

0

@BORO_12 Xavi tez był super trenerem, jeden sezon bez pucharow i chca go na taczce wywiezc, to nie jest Brighton, tu jest gigantyczna presja

0

@BORO_12 a co takiego wygrał w karierze trenerskiej ?

0

Biorą go, bo Gaurdiola go pochwalił?

1

Stracili 2 ptk szambo w madrycie wybiło

0

Ale w nastepnym meczu to juz napewno Lewy odpali

0

@BARCA1899Messi ja proponuje Inieste, coś tam gadał kiedyś ze chce pojsc w trenerke, no i najwazniejsze - posiada nasze DNA

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Po tym wywiadzie głupi sie domyśli ze Xavi nie ma zamiaru odchodzić, jest presja z gory ze ma sam zrezygnować, bo poprostu nie chca go wypierdolic jak Koemana w trakcie sezonu

0

Gdyby to byl vini to czysty bark

0

@Litman w takim razie co powiedziec o lewandowskim?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Powinni zrobic wszystko zeby Klopa tu sciagnac, lacznie ze sprzedaza niektorych grajkow ktorzy sa cos warci, a niewiele dają

0

@betleyoneDEjong ja bym sie nie zdziwil gdyby Frenkie chcial odejsc w lecie

0

Wciąż gramy o dwa trofea, mam pełne zaufenie do Xaviego. Wodzu prowadz mes que un club vamos!

6

Panowie spokojnie, to element taktyki, w 117 minucie Roberto strzeli głową z przewrotki

4

Spacerowali spacerowali, cóz za zajebista taktyka

1

Kiedy wchodzi Ferran ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?