Jarek_psikuta
Dołączył/a: wrzesień 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rekin zaczął kąsać
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Andi18
Setien to było najwieksze nieporozumienie na ławce trenerskiej w tym klubie
0
@Terapuls strach pomyslec gdyby Flick miał Messiego w swoim prime
2
Pisalem tutaj na poczatku drugiej polowy, ze jestem spokojny, ze ich rozjebiemy, gralismy ospale, z dziwnym spokojem, ale jestem pewien ze taki byl gameplan Flicka na ten mecz zeby nie zabiegac sie od paczatku, bo do tej pory to mysmy tracili bramki na koniec, i Pan trener Hansi Flick wyciagnal wnioski, kotletico i sędzia dzisiaj mega irytujace, bramka po zagraniu reką, pajacowanie synka simeone i faulajacy notorycznie reinildo Yamala, ktory go wyjasnił, strzelając nim bramkę
2
Yamal strzelił bramke reinildem
0
Ja jestem spokojny, wychodzimy na druga polowe i zmiatamy ich z powierzchni ziemi
0
Moze taki mial patent na ten mecz Flick, zeby przyspieszyc w drugiej polowie, wiemy jak wygladaly dwa ostatnie spotkania, od poczatku w gazie, a na koniec nie dojezdzali i tracili bramki, szkoda tylko ze dali sobie bramke wbic
0
Lewy nie potrafi kropnąć bez przyjecia
1
Jak jutro ogramy Sociedad, to w madrycie wybiją szambo gejzery
0
Ferran to taka ciamajda, ale ja bym go nie skreślał jeszcze, czuje ze dzisiaj strzeli, natomiast Olmo dla mnie lepiej wygląda w roli jokera jak wchodzi z ławki na drugie połowy
0
Co on tam rozdaje tym kibicom ?
1
Obrona city jak dzieci we mgle
2
Ze tego anczelota nie boli paszcza od ciaglego rzucia tej gumy
0
Balde ładnie odpalił od meczu z realem
1
@betonito "stara dama oczekuje 80 mln euro za Cambiaso"
Ile oni dawali za Araujo ? 30mln ?
0
Właśnie słyszałem nieśmiałe oklaski, coś sie dzieje
2
Dalej niech kurwa probuja wjechac z ta pilka do bramki zamiast ładowac z dystansu
0
Ciezki mecz do ogladania
3
Ten avilla to ma ładne niedojebanie mozgowe
0
Poszedł przelew od pereza
4
@Xxxbarca4ever dokladnie, tez to zauważylem, zszedł Casado i Espanyol zaczal dochodzic do glosu, o ile De Jong dal w meczu z Realem dobrą zmiane, tak dzisiaj chyba mogl zostać Casado na boisku, ten chlopak to perła
0
Bramkarz espanyolu wyglada jak ruski marynarz
1
Nie wiem czy było
"...Kibice Valencii oczywiście wykorzystają tę okazję do wyśmiewania Brazylijczyka i na portalach społecznościowych już zwołuje się widzów na Mestalli do wspólnego śpiewania przez cały mecz przyśpiewki: „Vinícius, balón de playa! Balón de playa, Vinícius, balón de playa!” – „Vinícius, piłka plażowa! Piłka plażowa, Vinícius, piłka plażowa!”.
0
Pękają dupy w madrycie
0
Zaczynamy grać swoje !
1
Jak to? real nie dostał karnego?
0
Czuje ze w drugiej polowie Ferran odpali
0
Kounde fajna rzezba, chyba coś ćwiczy
0
Ja sie tylko zastanawiam jak Hiszpanie wymowią Jego nazwisko