0

Rekin zaczął kąsać

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Andi18
Setien to było najwieksze nieporozumienie na ławce trenerskiej w tym klubie

0

@Terapuls strach pomyslec gdyby Flick miał Messiego w swoim prime

2

Pisalem tutaj na poczatku drugiej polowy, ze jestem spokojny, ze ich rozjebiemy, gralismy ospale, z dziwnym spokojem, ale jestem pewien ze taki byl gameplan Flicka na ten mecz zeby nie zabiegac sie od paczatku, bo do tej pory to mysmy tracili bramki na koniec, i Pan trener Hansi Flick wyciagnal wnioski, kotletico i sędzia dzisiaj mega irytujace, bramka po zagraniu reką, pajacowanie synka simeone i faulajacy notorycznie reinildo Yamala, ktory go wyjasnił, strzelając nim bramkę

2

Yamal strzelił bramke reinildem

0

Ja jestem spokojny, wychodzimy na druga polowe i zmiatamy ich z powierzchni ziemi

0

Moze taki mial patent na ten mecz Flick, zeby przyspieszyc w drugiej polowie, wiemy jak wygladaly dwa ostatnie spotkania, od poczatku w gazie, a na koniec nie dojezdzali i tracili bramki, szkoda tylko ze dali sobie bramke wbic

0

Lewy nie potrafi kropnąć bez przyjecia

1

Jak jutro ogramy Sociedad, to w madrycie wybiją szambo gejzery

0

Ferran to taka ciamajda, ale ja bym go nie skreślał jeszcze, czuje ze dzisiaj strzeli, natomiast Olmo dla mnie lepiej wygląda w roli jokera jak wchodzi z ławki na drugie połowy

0

Co on tam rozdaje tym kibicom ?

1

Obrona city jak dzieci we mgle

2

Ze tego anczelota nie boli paszcza od ciaglego rzucia tej gumy

0

Balde ładnie odpalił od meczu z realem

1

@betonito "stara dama oczekuje 80 mln euro za Cambiaso"
Ile oni dawali za Araujo ? 30mln ?

0

Właśnie słyszałem nieśmiałe oklaski, coś sie dzieje

2

Dalej niech kurwa probuja wjechac z ta pilka do bramki zamiast ładowac z dystansu

0

Ciezki mecz do ogladania

3

Ten avilla to ma ładne niedojebanie mozgowe

0

Poszedł przelew od pereza

4

@Xxxbarca4ever dokladnie, tez to zauważylem, zszedł Casado i Espanyol zaczal dochodzic do glosu, o ile De Jong dal w meczu z Realem dobrą zmiane, tak dzisiaj chyba mogl zostać Casado na boisku, ten chlopak to perła

0

Bramkarz espanyolu wyglada jak ruski marynarz

1

Nie wiem czy było
"...Kibice Valencii oczywiście wykorzystają tę okazję do wyśmiewania Brazylijczyka i na portalach społecznościowych już zwołuje się widzów na Mestalli do wspólnego śpiewania przez cały mecz przyśpiewki: „Vinícius, balón de playa! Balón de playa, Vinícius, balón de playa!” – „Vinícius, piłka plażowa! Piłka plażowa, Vinícius, piłka plażowa!”.

0

Pękają dupy w madrycie

0

Zaczynamy grać swoje !

1

Jak to? real nie dostał karnego?

0

Czuje ze w drugiej polowie Ferran odpali

0

Kounde fajna rzezba, chyba coś ćwiczy

0

Ja sie tylko zastanawiam jak Hiszpanie wymowią Jego nazwisko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?