4

Przygotujcie sie na totalne unicestwienie Osasuny, Braithwait na murawie

2

Ale sie Ferran wkurzyl ze mu Pucz nie podał, chcial miec hat tricka

1

@Hubsao jezeli grzejniki sa cieple do polowy, to na pewno sa zapowietrzone, natomiast ja ostatnio przerabialem podobny temat u siebie, problemem okazala sie pompka cyrkulacyjna, była głośna na 1 biegu a na drugim juz nie. Na jedynce wibracje przechodziły w zakres wyższych częstotliwości efektem czego bylo dzwonienie w kaloryferach, pompka made in china, niestety do wymiany.

4

@Hubsao wprowadzic tam polski ład

0

Ktos tu niedawno wklejal liste najwiekszych absurdow tej wojny w 10 podpunktach chyba, bylo tam miedzy innymi zajumanie czolgu przez cyganow itd. Ma to ktos?

0

@Kam materiały juz raczej nie będą tańsze, niestety zlote czasy na budowe minely po wybuchu pandemii

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Warunki rosjan:

Rzecznik Kremla poinformował, że rosyjska operacja militarna może zatrzymać się "w tej chwili”, jeśli Ukraina spełni warunki: przyjmie status państwa neutralnego, uzna Krym za terytorium Rosji oraz separatystyczne republiki Doniecka i Ługańska za niezależne terytoria.

Rzecznik Kremla powiedział, że Rosja nie dąży do wysuwania dalszych roszczeń terytorialnych wobec Ukrainy, a rosyjskie wojsko "kończy demilitaryzację" kraju.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Przy Xavim, nawet Sergi Roberto wskoczy na wyzszy level.

0

@Qlewer przepraszam, sugerowalem sie jednym kantorem na slasku

0

Ale to euro swiruje, wczoraj wieczorem 4,80 teraz 4,89

0

@draxidox dobrze ze mam w garazu rezerwy strategiczne w postaci 50 litrow...

0

@FCB_dimiC slaskie, miasto 18tys mieszkancow, lokalna stacja 5,50 ON raczej bez paniki

0

@equwesta wygoglujcie sobie "pułk azov" oni tam sie nawet nie kryją z tym ze maja poglady neonazi

0

Witam, mamy na rambli jakiegos grafika, ktory zrobiłby dla mnie proste logo? Oczywiscie nie za darmo

1

Dest mi imponuje dzisiaj, chyba chodzi na korepetycje do Xaviego po treningach

3

Komentuje Pan Tomek Ćwiąkała, i od razu sie lepiej mecz oglada

0

@antoine22 blisko jest do Zabrza, mozesz odwiedzic kopalnie Guido i zjechac na dół

0

@Fartlow lepiej sie przyznaj, ile zyskales na polskim ładzie

42

Dobrze ze Yannick sie z tego wykaraskał.

7

Wlasnie sobie wyobrazilem jak Puig niesie Adame na barana po bramce

0

Zawsze zaczynal sklad od Rakitica

23

Ja mile wspominam Ernesto, dwa mistrzostwa, zawsze mial patent na real, potrafil poustawiac defensywe, w LM miazdzylismy wszystkich w fazie grupowej, mecz z Totkami na wyjezdzie majstersztyk, szkoda tych dwoch kompromitacji z Roma i Lfc, i odszedl z klasa, rezygnujac z naleznej kasy, chcialbym go jeszcze gdzies zobaczyc w roli trenera.

8

Alba przy tym starciu tak sie rozdarł ze az mi dziecko obudził

2

Dlaczego nie robi zmian? Braith, Alves... oczy bola od tego spektaklu

1

Jak na razie, to slabo to wyglada

0

@mat32 sprawdz przed kupnem czy dzialka nie jest w jakis sposob obciazona, np hipoteką

2

Pamietam jak po raz enty Dembele sie polamal, siedzial na L4 i nasi wtedy wyszli w okolicznosciowych koszulkach ze wspraciem dla niego, coz to jest za niewdzieczny czlowiek, ja bym go zostawil do konca sezonu, niech gra, a przed samym odejsciem, Araucho albo Pique powinien mu zrobic wjazd sankami na treningu i po chlopie

0

@Amigo_Blanco tutaj zgodze sie z Tobą, ze sami zajelismy Zaolzie, z uwagi na mniejszosc Polską, a z tego samego powodu nie chcielismy oddac Gdanska Rzeszy, natomiast z tym pojeciem zdrajcow w oczach Francji, to bym raczej tak daleko nie wysuwal wnioskow, dea dni przed wkroczeniem na Zaolzie, Francja i Wielka Brytania same sprzedaly Hitlerowi Czechoslawqcje podpisujac pakt w Monachium, byle by tylko zaspokoic rzadania fuhrera i "kupic troche spokoju" w europie, co moim zdaniem obrazowalo jak bardzo zachod mial nas w dupie, i Polske i Czechoslowacje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?