0

Pan trąbka wchodzi

0

@Emhyr Fort juz w meczu z Unionistas wyglądał lepiej niż Balde

5

@bartek1977 no i gdzie masz ten wyrok za korupcje? Duzo szczekania a zadnych dowodów, a tu chłop w bialy dzień strzela bramkę reką i sędziowie przymykaja oko... chyba cos poszlo nie po waszej mysli

0

Legenda głosi że balde kiedyś celnie dośrodkował

5

Vini być smutny, vini już nie prowokować

1

@rogal478 ja chciałbym zobaczyć Flicka, w reprezentacji mu nie wyszło, natomiast w Bayernie wszyscy wiemy jak to chodziło, byleby nikt z naszym mitycznym DNA

2

Roberto do Xaviego "wodzu prowadz"

1

@jaras121 moze bracia Golec ?

0

Teraz to juz tylko Oriol cos moze zmienić, nadzieja umiera ostatnia

0

@KrwawiaceoczyVEB powinni go w autokarze zamknąc

0

Balde prosze, zejdz sam do szatni

2

Nie da sie tak grać wysoko z realem, bo tak sie to zwykle konczy, nawet najwiekszy osioł co srednio sie interesuje pilka to wie, tylko Xavi tego nie wie..
We wczorajszej gazecie pisalo jak vinicjusz strzeli bramke... niektorzy sie tu smieja z valverde, xavi moglby brac od niego lekcje jak sie gra z realem

0

Brzydko mówiąc real z nas zrobi mielone w niedziele

0

Pytanie do krwiodawców, czy w przypadku zlych wynikow pobranej krwi ktos z RCKiK dzwoni lub informuje meilowo? Czy raczej samemu trzeba sobie pilnować wyników ?

21

Wielka szkoda, bo akurat Roberto z Realem zawsze wypadał solidnie

1

Cebbalos zasluzyl na wychowawczego liscia od Robercika

1

@Barca-Messi10 ja wlasnie przelaczylem na eleven, na canal plus juz mialem dosc spuszczania sie cwiakaly nad realem

0

@4Fabregas4 oczywiscie masz racje ze Messi byl w szczytowej formie w tamtym czasie, i tamten sklad robil wyniki mimo "defensywnej szkoly" Valverde, tez uwazam ze mogl zostac do konca sezonu, napewno by skonczyli ten sezon mistrzostwem, i nie musialbym ogladac pierdyliarda podan z ktorych nic nie wynikalo za Setiena, oczywiscie skonczylo sie kosą z kilkoma pilkarzami i sprawa w sadzie o zalegle pieniązki

3

@4Fabregas4 nie wiem skad tu tyle jadu do Pana Valverde, powiedzial co mysli o tej sytuacji z anulowaniem bramki, i tyle, wiadomo ze jako trener Athleticu ma na ta sytuacje inne spojrzenie niz my, i są wkurzeni, natomiast przypominam ze jako trener Barcy zdobył 4 puchary, odchodzac bylismy liderem co zaprzepaścił Setien, i dobrowolnie zrzekł sie kasy ktora mu sie nalezala, niektore zrodla mowia o kwocie 19mln euro

0

Dobry jest ten nowy Ter Stegen

0

Ansu "Placek" Fati

1

@Joe_Pesci te koszulki to była miazga

7

czyżby napłyneła oferta z Arabii Saudyjskiej?

0

@HavertzKai Roberto wcale nie wyglada zle

2

Szkoda ze te patałachy zremisowały z espanoylem bo bysmy troche odskoczyli białym, a tak to jutro poracha z atletico i tabela pozostaje bez zmian

0

@woytas927 na r-gol.com widzialem jakies dzieciece koszulki

0

@Rust_Cohle wracaj do zadan domowych

0

W jakim banku polecacie zalozyc konto osobiste?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Nie potrafimy grac z kontry, chociaz mamy szybkich skrzydlowych, tylko bez sensu zatrzymujemy akcje zeby klepac od prawej do lewej, nie stwarzamy zadnego zagrozenia z rzutow roznych, nie mowiac juz o rzutach wolnych, mamy slabych fizycznie obroncow oprocz kontuzjowanego Araucho, ktorzy nie nadazają, nie potrafimy ustawic się taktycznie pod daną druzyne, nie wiem, podobno Xavi analizuje przeciwnika, ja tego nie widzę, prawda jest taka ze od odejscia Luisa Enrique nie mamy trenera z prawdziwego zdarzenia, z tej czworki po Lucho to chyba jedynie Valverde potrafil wdrozyc jakas koncepcje, i defensywa u niego śmigała. Mamy dobry skład w ktorym jest ogromny potencjał, niestety nie wykorzystany, chociaz nadal jestem zwolennikiem Xaviego, i uwazam ze nalezy dac mu jeszcze czas, to po cichu marzy mi sie taki Klopp lub Flick tutaj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?