0

@Rewolucja123 najlepsza cieszynka Piqeja po trafieniu pileczka do celu

1

Schodzi sztanga, i zapanował chaos

6

W tym momencie w glowach kibicow Barcelony "a moze by tak tego Barjuana zostawic?"

1

@miichal tez myslalem, ze po Boatengu juz sie takie cos nie powtorzy...

2

Spokojnie, Ronald przygotowal sie na taka sytuacje, zaraz wejdzie Luck i polecimy wrzutkami

2

Ter stegen jeszcze kiedys cos obroni?

0

@mikiiki
Ja pracuje w systemie zmianowym:
Tydzien 24.00 - 8.00
18.00-02.00
12.00-20.00
06.00-14.00


2

@Survier ten Pino wczoraj na mnie osobiscie zrobil duze wrazenie, dobry drybling, podanie, nie bal sie wchodzic w pojedynki 1vs1 nie tracil glupio pilki, czekam trzeci rok az Dembele odpali i zacznie tak grac, ale moja cierpliwosc sie ju skonczyla

0

Opchnąć bombelka jak wroci z L4 i brac tego Pino

5

Gavi, Fati, Araucho, Depay, De Jong, Dest... taki Flick to by z nich zrobil potworow, no ale jak rzadzi baran jeden z drugim, to bedziemy siedziec w tym gownie jeszcze dlugo

0

Swoja droga to ten Laporta to niezly debil, skoro uwierzyl Koemanowi, ze odwroci sytuacje druzyny Braithwaitem, szklanym Dembele, ktory po trzech meczach wroci na L4 i jedna wielka niewiadoma Aguero

0

@Uukasz_93 bo tam nikt nie ma jaj, zeby ter stegena posadzic na lawie

3

Pare minut temu tak samo dostal Coutinho z bara, tam faulu nie bylo, Gavi dzik

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?