JoanGamper1899
Dołączył/a: marzec 2015
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Lucho jaki nerwowy
0
Jak trwoga to do ...MESSIEGO
0
Komentarz gościa który myśli że Modrić wygra złotą piłkę
0
Pewnie boi się caicedo
15
Nie jestem rasistą ale caicedo powinien wrócić na drzewo
0
Brawo Marc
3
Gość jest dowodem na to że niektórzy jeszcze nie wyszli z buszu
0
Ajj szkoda że w trybny nie trafił należy im się
0
Czekam na bramkę Douglasa
2
Ma racje nasi piłkarze żyją nóg im nie urwało więc wg asspanoylu mecz był czysty
0
Stary Leo wrócił!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Proszę :)
1
Canal+sport
0
figo
5
Na mecz z realem powinni nad ich stadionem zbudować latarnie żeby nie było wątpliwości jaką role ma espaynol
5
Brawa dla pana sedziego
0
Mam nadzieje że rozjedziemy ich jak walec
0
miało być wyżej
1
Powiedz to fifie
0
Jeszcze 54 minuty i ban się SKOŃCZY!!!
3
Szkoda że te ich stalowe mięśnie przy kontakcie z rywalem są jak z waty
0
Tak
0
2-0
pierwszy samobój o niestrzelonym karnym Neymara
druga bramka należała do Boga piłki
0
Gol brawo Leo
0
O ile zakład że nie trafi?
0
Missi mówili hahaha
0
Ciekawe czy franco też zostanie honorowym prezydentem realu
0
Ale bramka Lucho
1
Temu figo to zło patrzy z oczu
1
Nie można zapomniec o Bojanie hehe