0

Lucho jaki nerwowy

0

Jak trwoga to do ...MESSIEGO

0

Komentarz gościa który myśli że Modrić wygra złotą piłkę

0

Pewnie boi się caicedo

15

Nie jestem rasistą ale caicedo powinien wrócić na drzewo

0

Brawo Marc

3

Gość jest dowodem na to że niektórzy jeszcze nie wyszli z buszu

0

Ajj szkoda że w trybny nie trafił należy im się

0

Czekam na bramkę Douglasa

2

Ma racje nasi piłkarze żyją nóg im nie urwało więc wg asspanoylu mecz był czysty

0

Stary Leo wrócił!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Proszę :)

1

Canal+sport

0

figo

5

Na mecz z realem powinni nad ich stadionem zbudować latarnie żeby nie było wątpliwości jaką role ma espaynol

5

Brawa dla pana sedziego

0

Mam nadzieje że rozjedziemy ich jak walec

0

miało być wyżej

1

Powiedz to fifie

0

Jeszcze 54 minuty i ban się SKOŃCZY!!!

3

Szkoda że te ich stalowe mięśnie przy kontakcie z rywalem są jak z waty

0

Tak

0

2-0
pierwszy samobój o niestrzelonym karnym Neymara
druga bramka należała do Boga piłki

0

Gol brawo Leo

0

O ile zakład że nie trafi?

0

Missi mówili hahaha

0

Ciekawe czy franco też zostanie honorowym prezydentem realu

0

Ale bramka Lucho

1

Temu figo to zło patrzy z oczu

1

Nie można zapomniec o Bojanie hehe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?