JoanGamper1899
Dołączył/a: marzec 2015
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Szkoda że nie kazał im grać dogrywki
0
Źle
0
0
Powinien podpisać kontrakt na miesiąc, co miesiąc by się przedłużało i grał by tak jak powinien
0
Manita
0
Zdaje mi się czy jest 16 ?
0
the end :(
0
Ponoć trafiła w piłkę kopniętą przez Ramosa
0
Hattricka to dostanie w 2 połowie
0
Jest z madrytu nie dziw się
0
No nareszcie
REMONTADA es possible
0
Będzie strasznie ciężko, niektórzy mówią że nie damy rady ale to jest BARCELONA. Potrafiliśmy dokonać remontady z Geteborgiem, Milanem, Arsenalem to dlaczego z Bilbao ma nam się nie udać? Dopóki piłka w grze wszystko jest możliwe.
2
Błagam domowe koszulki same w sobie są hańbą
0
Tylko geniusz Leo może nas uratować
0
Komentarz usunięty
0
Zmienne to bonusy za np zdobyte trofea albo rozegrane mecze które dostaje były klub zawodnika od jego obecnego pracodawcy
0
Tak nie grają
0
Aż łza się w oku kręci jak człowiek na to patrzy
11
Pedro rozpoczął swoją erę golem w 115 minucie golem w superpucharze Europy i zakończył ją w ten sam sposób
GRACIAS PEDRO
0
Najlepszy mecz jaki widziałem
0
Raczej Loading 200% Złota Piłka
0
Haha
No kto wygra złota piłke no kto
0
To konkurs rzutów wolnych czy Superpuchar Europy
0
Pustkę
0
Ja 10 razy zgłosiłem a RealmadrytRML dalej bez bana
2
Co za gol
szczęka opadła mi do piwnicy
2
D10S
0
Nawet na bramce miałby najwięcej asyst w LA LIGA
0
Na coś takiego jest jedna reakcja
0
Numer 6 ma...(usiądź bo to duże zaskoczenie) DANI ALVES
A Arda dostanie numer w stycniu