1

Ach ta jego skromność

6

Tak to jest ta akcja

2

Ponoć w radiu Tok FM

1

Jutro około 23:30

0

Tvp1.

0

W 38 kolejce

11

Jaki klub taki szacunek
Zresztą pozwól że zacytuje klasyk
''Za to jak legendy swe traktujecie mamy przykład Raula On coś o tym wie''

5

Barto miesiąc temu: ''Transfer Neymara kosztował 57 mln

Barto teraz: ''Transfer Neymara kosztował 86 mln

0

Najlepszego bramkarza w historii którego wywaliliście jak ostatnia szmatę
Naprawdę szkoda mi Ikera mam nadzieję że godnie Go pożegnacie

1

Z Realu odchodzi ostatni gracz którego dażyłem sympatiom...szkoda

2

''Messi chłopiec który zawszę się spóźniał (a dziś jest pierwszy)'' Czytałem i jest naprawdę świetna

1

Iker oficjalnie w Porto

I pomyśleć że już nigdy nie będzie wyciągał piłki z siatki w Gran Derby
W Barcy Xaviego żegnano jak Boga
a w realu Casilasa żegnają jak psa no cóż jaki klub taki szacunek dla legend

0

Montoya odszedł na wypożyczenie więc Vidal pewnie dostanie 2

0

Będzie mógł grać od 1 stycznia 2016

2

Wydaje mi się że dostanie 8
a Iniesta 6 po Xavim

0

Igła i Banega

0

..............................................

0

Współczuje

0

Argentyna ruszać 4 litery

3

Leo rozjedź ich jak walec psa

0

Higuain ty SZ....O

0

Nic nie straciłeś

0

Tata nie ma swojego pistacjowego polo?

2

Naprawdę Żewłakow sędzia jest świetny do LFP go
Pokazuje poziom godny najlepszych sędziów z mad...Hiszpanii

4

''Maszczerano'' weź strzel gola

5

Leo zrób coś genialnego i strzel gola

0

20 stopni

0

Spróbuj TVP stream

1

Jakby miał dłuższe włosy pomylił bym go z typową Niemkom

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?