0

Nie mogę się doczekać dnia w którym ten śmieszny klubik spadnie do segunda

0

Tak

0

Wiem zauważyłem po tym jak napisałem komentarz

0

Kto wie może za kilka lat będzie dane nam jej skosztować

0

A za 3 lata Polska będzie MISTRZEM ŚWIATA

0

Chciałeś powiedzieć ''krulem''

7

Leśne dziadki z fifa nie odpuszczą ale kto wie nadzieja umiera ostatnia

0

Messi nigdy nie siedzi na ławce

1

Chelsea się przypomina

0

Messi błagam strzel to

0

Ney haha jakim cudem to wpadło

0

Bartra

0

Świetny gest Marca

1

Powinien pokazać środkowy palec hejterom

0

kanał 127

0

Na eleven 127/128

0

Gdyby nie sędzia wygrali by wyżej

48

I Arsenal gra 9 na 12

0

Hat-trick minimum

2

Uff koniec
mamy 9 punktów po 3 BARDZO trudnych meczach nawet sędziowie nie pomogą realowi

0

Syn Mu się urodził i nie odbył żadnego treningu ale i tak rozwala system

0

Syn Mu się urodził i nie odbył żadnego treningu ale i tak roz*******a system

0

Mateo niech patrzy i się uczy

0


Kołyska dla synka

0

Ach ten mou i jego 3 sezon

1

Brawo Everton the bus bez szans

0

I 4 jako trenera

8

Cruyff i Deyna w jednym zespole byli by nie do zatrzymania

6

Ponoć gdy Lucho trenował Romę nie dogadywali się

0

W segudna division tak???

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?